Skocz do zawartości

GPRO - manager F1 online


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

Kilku graczy ze starej ekipy zostało. Ja się powoli wspinam znowu do elity, chociaż więcej miałem zabawy walcząc w amatorach niż przez moje 10 sezonów w elicie. Może teraz będzie inaczej. :P

 

Gdyby ktoś miał jakieś pytania to zapraszam na PW w grze. http://gpro.net/gb/ManagerProfile.asp?IDM=3322 <-- link do mojego profilu, ewentualnie jeśli ktoś woli okrężną drogą to szukać na stronie "O Nas" w dziale "Załoga GPRO".

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

U mnie planowany spadek z Elity po zdobyciu 4 punktów, niebawem rusza nowy sezon więc to dobry moment, żeby dołączyć do zabawy :)

 

Jeżeli by się ktoś zdecydował dołączyć to możecie odezwać się na PW po link referencyjny, jako że nadal nie jestem pełnoletni i nie zarabiam sam na siebie ciężko jest wpłacać mi pieniądze na grę z własnej kieszni, a tym sposobem mogę dostąc parę kredytów :).

Odnośnik do komentarza

witam

dostałem zespół, mam drivera, poczytałem poradnik, i teraz pytanie czy gość o takich parametrach:

Ogólny Współczynnik:	77 	

Koncentracja:	 49 	

Talent:	 243 	

Agresywność:	 13 	

Doświadczenie:	 44 	

Wiedza techniczna:	 25 	

Wytrzymałość:	 26 	

Charyzma:	 24 	

Motywacja:	 0 	

Reputacja:	0 	

Waga(kg):	74 	

Wiek:	20 

 

wystarczy mi na najbliższe 3 wyścigi, bo tak mam z nim podpisany kontrakt. czy szukac kogos nowego jeszcze przed strartem, czyli w ciagu weekendu?

 

no i co dalej powinienem zrobic, zeby na starcie nie spaprac roboty?

Odnośnik do komentarza

1 sezon i tak awansu Ci nie przyniesie, przynajmniej nie powinien, bo skończy się to degradacją w kolejnym. pierwsze co potrzebujesz to zbierać dane, dla poczatkujących fajny jest GO*, jest to oragnizer, który ściąga dane prosto ze strony i zapisuje w miarę wygodnym formacie.

 

mogę podpowiedzieć, że talent nie jeździ w rookie, mam na myśli, że da się awansowa do elity i tam spokojnie punktować z talentem w granicy 150, +200 talentu jest niezbędne kiedy walczymy już o mustrzostwo, ponieważ zawsze w sezonie trafi się jakiś "mokry" wyścig i strata kilku punktów może sporo kosztować.

 

na twoim miejscu skupiłbym się na szukaniu drivera:

- koncentracja, exp, stamina

niekoniecznie w tej kolejności, ale to 3 główne wartości. postaraj się znaleźć takiego bez motywacji, ponieważ 12 motywacji to 1 punkt OW (ogólny współczynnik), a zamiast tego mogłoby być nieco więcej koncentracji czy staminy. dodam też, że w rookie motywację strasznie łatwo nabić.

 

pamiętaj również o tym, że na rynku są driverzy o OW 70, a nie tylko 80-85 i we wszystkich kategoriach są "perełki" ;)

 

*http://mbjerg.dk/gpro/

Odnośnik do komentarza

tak, dopóki nie wiesz jak liczyć różnicę na mieszance (jak pewnie zauważyłeś są 4, super miękkie, miękkie etc) to powinieneś jedno kółko na to poświęcić. mam na myśli, że jak znajdziesz już dobre ustawienie to jedziesz jeszcze jedno kółko z dokładnie takim samym setupem, aby zobaczyć ile dane opony sa szybsze od innych. to jest liniowe, mam na myśli że ja XS są szybszy od S o 0,2s to tak samo będzie między M a H.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...