Skocz do zawartości

Grafika na forum


Czy chcesz wprowadzenia tagów [img] oraz [media] na CMF przy jednoczesnym przestrzeganiu zasady wrzucania grafik i filmików między tagi [spoiler]?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To ja się wypowiem, że nie podobają mi się te filmiki YT na forum, wolałem zdecydowanie same linki.

Nie mam pojęcia czy będziesz robił ankietę (;) ), żeby sprawdzić jak się to przyjęło, dlatego piszę posta. Skoro potrafisz to wyłączyć to super, że jest taka opcja :)

Odnośnik do komentarza

ale obrazki się jak najbardziej sprawdzają :) pewnie dlatego, że się samoczynnie nie tagują w i trzeba to zrobić ręcznie, a jak już ma tyle sił żeby to zrobić, to ma też siły na dodanie tagu

 

no i popieram dodanie do paska przy szybkiej odpowiedzi spoilera (o ile to możliwe), żeby ułatwić jego używanie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Minęło już trochę czasu, mieliście okazję zapoznać się z nowością, którą zaproponowaliśmy, czas na głosowanie.

 

Czy chcesz wprowadzenia tagów oraz [media] na CMF przy jednoczesnym przestrzeganiu zasady wrzucania grafik i filmików między tagi

?

 

- dla grafiki o rozszerzeniu jpg, jpeg, gif, png

[media] - dla filmów pochodzących z youtube

 

Dla niezorientowanych - przy wrzuceniu zwykłego linku filmika z YT lub linka do grafiki skrypt będzie wyświetlał tylko link. Efekt wyświetlania grafiki lub filmu uzyskujemy tylko w momencie zastosowania powyższych tagów. W takim przypadku musimy całość umieścić między tag spoiler, który będzie stosował zasadę niewyświetlania zawartości jeżeli sami nie będziemy tego chcieli.

 

[23:59] Przepraszam za mały problem z ankietą, już poprawione. Osoby, które już głosowały proszę o ponowne zagłosowanie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...