Skocz do zawartości

Rozdzielenie kategorii Użytkownik Roku


Czy jesteś za rozdzieleniem kategorii Użytkownik Roku?  

124 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do ankiety jest proste, odpowiedzi również. Czas ankiety - do piątku 10 grudnia.

 

Dla osób, które odpowiadają na TAK: rozdzielenie polegałoby na wyszczególnieniu dwóch kategorii:

- Najbardziej lubiany Użytkownik Roku

- Najbardziej pomocny Użytkownik Roku

 

Dla osób, które odpowiadają na NIE: wszystko zostaje po staremu, czyli zostaje tylko jedna kategoria Użytkownika Roku.

Odnośnik do komentarza

Rozdzielenie jest moim zdaniem sztuczne. Równie dobrze mogę twierdzić, że wchodzę do Maryni dlatego, że wpisy bywalców poprawiają mi humor, dzięki czemu pomagają mi bezstresowo przeżyć dzień. A w szczególności pomagają mi w tym posty usera X. Tym samym udowadniam, że User X zasługuje zarówno no miano Najbardziej Lubianego jak i Najbardziej Pomocnego. Wprowadzając kategorię najbardziej pomocnego użytkownika trzeba by ją dokładnie zdefiniować i dokładnie określić jak ma wyglądać uzasadnienie kandydatury co moim zdaniem mija się z celem.

Jeżeli rzeczywiście chcemy dowartościować pomocnych użytkowników to proponuję umożliwienie plusowania wypowiedzi (z wyłączeniem np. maryni) i wtedy nie będzie problemów z wyłonieniem "pomocnego" usera.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...