Skocz do zawartości

grywalne polskie ligi


ssman21

Rekomendowane odpowiedzi

zapraszam wszystkich do pobierania mojego pierwszego dodatku do gry

fm 2011.

 

Dodatek ten zawiera 5 grywalnych lig

polskich. Zachęcam do pobierania pliku i wytykania jak największej ilości błędów, dzięki czemu kolejne wersje będą coraz lepsze. Mam zamiar zrobić wszystkie grywalne ligi w Polsce. Na razie same klubu bo nie mam czasu na szukanie zawodników. jak ktoś chce to niech prześle mi raport o drużynie to dodam też zawodników. Dodatek jest kompatybilny z pierwszym patchem do Football Managera - 11.1.0.

 

oto link

 

http://www.sendspace...c0eb705c014fee2

 

 

ten dodatek zawiera wszystkie grywalne drużyny IV ligi ale bez zawodników. Cały czas pracuję nad polepszeniem tego dodatku oraz stworzeniem grywalnej ligi okręgowej. Proszę was o dosyłanie raportów drużyn, których chcecie aby znalazły się w tym dodatku. Potrzebuję wszystkich danych dotyczących klubów tj. zawodników, sztabu szkoleniowego, nazwie stadionu oraz frekwencji, zgodach i wrogach, itp. Proszę o przesyłanie raportów na adres mailowy ssman23@o2.pl.

Odnośnik do komentarza

zapraszam wszystkich do pobierania mojego pierwszego dodatku do gry

fm 2011.

 

Dodatek ten zawiera 5 grywalnych lig

polskich. Zachęcam do pobierania pliku i wytykania jak największej ilości błędów, dzięki czemu kolejne wersje będą coraz lepsze. Mam zamiar zrobić wszystkie grywalne ligi w Polsce. Na razie same klubu bo nie mam czasu na szukanie zawodników. jak ktoś chce to niech prześle mi raport o drużynie to dodam też zawodników. Dodatek jest kompatybilny z pierwszym patchem do Football Managera - 11.1.0.

 

oto link

 

http://www.sendspace.pl/file/b507c0d4c0eb705c014fee2

 

ten dodatek zawiera wszystkie grywalne drużyny IV ligi ale bez zawodników, natomiast raporty drużyn możecie mi przesłać na adres ssman23@o2.pl. Cały czas pracuję nad polepszeniem tego dodatku oraz stworzeniem grywalnej ligi okręgowej.

 

Mozna tak z ciekawosci i bez zadnego nasmiewania zapytac po co sa robione te ligi jesli nie ma w nich prawdziwych zawodnkow?

Odnośnik do komentarza

Mozna tak z ciekawosci i bez zadnego nasmiewania zapytac po co sa robione te ligi jesli nie ma w nich prawdziwych zawodnkow?

 

Więcej klubów to bardziej realistyczny rynek transferowy (bo zawodników chętniej weźmie klub z III czy IV ligi niż zagraniczny z Bułgarii)... Do tego fajniej wygląda Puchar od szczebli okręgowych, a także więcej klubów będzie miało normalnie grające rezerwy :) A ja osobiście grajków z niższych lig nie znam prawie wcale, więc przeżyłbym, gdyby mieli nazwiska i umiejętności losowe. Co nie znaczy, że nie poczekam na dodatek z prawdziwymi zawodnikami. Niemniej, gdybym miał wybierać między tym z zawodnikami do IV ligi, a tym bez zawodników do okręgówki, albo i niżej, to, jeśli wszystkie pozostałe parametry były jednakowo dopracowane, miałbym spory dylemat...

Odnośnik do komentarza

mala uwaga... jak przypisujesz druzyny do lig regionalnych

 

ligi liczy sie od 0, dlatego II liga nie ma 3 tylko 2 ;)

 

 

Edyta mowi, ze poki co pozostane jednak przy swoim dodatku, ktory zmniejsza Ekstraklase po pierwszym sezonie do 12. druzyn, powieksza 1. lige do 20. Wszystkich lig mam do szostego poziomu, nie tworzylem zadnych podzialow lokalnych, tylko ligi wzorowane na rozgrywkach brytyjskich, z barazami pomiedzy druzynami z 3 i 4 miejsca. Ligi od 2. do 5. zawieraja od 22-24 druzyn w pierwszym sezonie, a w nastepnym wszystkie po 22. Wykorzystalem niemal wszystkie dostepne w FM druzyny polskie, dodalem Puchar OZPN dla druzyn z lig 4-5, z ktorego zwyciezcy meczy cwiercfinalowych awansuja do rundy wstepnej Pucharu Polski w nastepnym sezonie ;)

 

Wszystko to dzieki cudownym opcjom zaawansowanego edytora ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...