Skocz do zawartości

Motor Lublin


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro czeka Motor trudna przeprawa z Polonią Warszawa. Mecz zaczyna sie o 17 mysle ze frekwencja dopisze. Niestety dla finansów Motor Lublin ten mecz troche zaszkodzi z powodów ze będzie stan podwyzszonego ryzyka czy cos takiego i będą większe koszty pokrycia tego meczu ;/

Odnośnik do komentarza

Wkoncu długo oczekiwana wygrana :) 2:0 piękny początek spotkania i piękny poczatek drugiej polowy :) Dwie bramki Tomczyka :) Chlopak zagrał dzis naprawde dobry mecz...

 

Guli ile osób ma tam od was z Wroclawia być ?? Bo własnie najpierw do was jedziemy a potem dopiero na Opole... Tak słyszalem ..

Odnośnik do komentarza

W końcu do dobrej gry doszedł też wynik. Akurat w tym meczu na punkty za bardzo nie liczyłem, a już komplet punktów wydawał się mało realny biorąc pod uwagę, że doszło kilka absencji w składzie. Mam nadzieję, że ten mecz spowoduje, że drużyna nabierze wiatr w żagle i zacznie w miarę regularnie wygrywać.Na początku sezonu pechowo stracili punkty i płacili frycowe za bark doświadczenia. Trzeba się wspinać do góry by nie było nerwówki pod koniec sezonu.

Odnośnik do komentarza

Wyjazd kozacki i w ogóle hehe :D było ladnie nie powiem nie powiem ten wyjazd to zapamiętam chyba do końca życia ... jednak troche to czekania na dworcu i te problemy z policją byly męczące :) Ale 3 punkty dla Motoru najwazniejsze pomimo slabej pierwszej polowy .... Ehh a Odra Opole grala strasznie brutalnie tam powinien być grad zółtych kartek i przynajmiej jedna czerwona....

 

Śląsk i Motor Eooooo

Odnośnik do komentarza
Wyjazd kozacki i w ogóle hehe :D było ladnie nie powiem nie powiem ten wyjazd to zapamiętam chyba do końca życia ... jednak troche to czekania na dworcu i te problemy z policją byly męczące :) Ale 3 punkty dla Motoru najwazniejsze pomimo slabej pierwszej polowy .... Ehh a Odra Opole grala strasznie brutalnie tam powinien być grad zółtych kartek i przynajmiej jedna czerwona....

 

Śląsk i Motor Eooooo

 

Oooo mogę komuś kto był opowiedzieć moje wrażenia. W sumie tylko jedno:

 

"Dziękujemy Śląsku" w wykonaniu Waszych piłkarzy rozwaliło mnie. Szok. Pozytywny szok. Re-we-la-cja. :)

Odnośnik do komentarza

Nie, ja byłem jednym z dwóch organizatorów, jeśli chodzi o stronę wrocławską (lista imienna i bilety na mecz), tak więc dopiero z Wami spotkałem się na dworcu ;).

 

Oczywiście znajome osoby z Lublina już tradycyjnie chciały się ze mną napić (ja nie wiem czy mam taki urok, czy co? :D) w pociągu, ale grzecznie wlewałem alkohol w lubelskich Braci ;).

 

W Opolu jechałem kursem nr. 2, a na stadion wszedł jako jeden z ostatnich wraz z Fanatykiem Motoru (zapewne wiesz o kim mówię...), dopinając wszystko na ostatni guzik.

 

Samo wejście na sektor na szczęście bez problemów, nawet listy nie chcieli :)

 

Potem mecz, zabawa, kolejny szok wywołany zachowaniem Waszych zawodników (pierwszy przeżyłem na meczu ze Stalą w Rzeszowie) i czekanie na to wyjście z sektora i stadionu.

 

Zachowanie prewencji na dworcu...może ten aspekt pominę, bo musiałbym za bardzo kropkować swoją wypowiedź.

 

Ogólnie przez te opóźnienia (jeszcze przed pałowaniem) miałem już fazy na śpiewanie piosenek: "Wpół do pierwszej eeeee! Wpół do pierwszej ooooo!" :D

 

Nie no, podsumuję tak. Wyjazd kozak i wielki szacun dla Motoru. Do zobaczenia wkrótce w Lublinie, a niedługo na meczu Śląsk - Motor :)

Odnośnik do komentarza

I Przegrana u siebie z ŁKS Łomzą ... spodziewalem sie lepszego wyniku ... Pierwsi prowadzilismy ale co z tego jak nas caly czas atakowali ... I wyrównali.... W drugiej polowie strzelili gola chociaż mielismy naprawde duzo sytuacji ... Gdy przegrywalismy 2:1 nasi pilkarze mogli spokojnie wyrównac a co najwazniejsze nawet wygrać ... Zmarnowali czetery 100% sytuacje ;/ nie wiem czego zabraklo ... Chyba byli zmęczeni Opolem jeszcze

Odnośnik do komentarza

Szkoda porażki z Łomżą bo prowadziliśmy już 1:0 i na pewno nie jest to drużyna po za naszym zasięgiem. Trudno nie udało się zdobyć nawet punktu, a mogło być trzecie zwycięstwa pod rząd. Za tydzień będzie na pewno trudno o punkty bo przyjeżdża Lechia ale w drugiej lidze każdy może wygrać z każdym. Nawet jak się wydawało przed sezonem, że Arka będzie lać każdego po kolei też traci punkty.

Odnośnik do komentarza
Michał Benkowski zawodnikiem Motoru

 

Od poniedziałku II-ligowy Motor Lublin ma nowego piłkarza. Jest nim Michał Benkowski z Korony Kielce.

 

Ten 22-letni obrońca podpisał z lubelskim klubem kontrakt. Prawdopodobnie będzie już brany pod uwagę przez trenera Ryszarda Kuźmę przy ustalaniu składu na sobotni mecz z Lechią Gdańsk.

 

Do Motoru przyjechał także na testy słowacki bramkarz Pavol Pronaj, który w zeszłym sezonie był związany z Odrą Opole. - Zawodnik dysponuje swoją kartą i wszystko wskazuje na to, że u nas zostanie - mówi Andrzej Szwabe, rzecznik prasowy Motoru. - Nadal aktualna jest sprawa pozyskania Brazylijczyka Rodolfo da Silvy, którego certyfikat znajduje się na Litwie i jeśli do nas dotrze, to jesteśmy zainteresowani podpisaniem z nim umowy do końca sezonu.

 

 

źródło: Gazeta.pl

Kolejne transfery ktore choc troche poszerza kadre. Obronca na pewno byl potrzebny, czego bolesnie mozna bylo przekonac sie na ostatnim meczu z ŁKS Łomża. To wlasnie za sprawa obrony ( w ktorej z koniecznosci musial zagrac pomocnik) przegralismy ten mecz. Bramkarz tez sie przyda, przynajmniej bedzie jakas rywalizacja na tej pozycji. Na pewno nie sa to transfery ktore podniosa poziom gry Motoru ale zawsze zwieksza rywalizacje na danych pozycjach. W ogole to cud ze jakies transfery sa bo kasa swieci pustakami.

Odnośnik do komentarza

Oby tylko okazali się wzmocnieniami albo chociaż dobrymi uzupełnieniem składu. Największe wzmocnienie będzie jak wszyscy wyzdrowieją bo jednak niepokojące jest to że już na początku sezonu jest sporo kontuzji. Lechia zwolniła swojego trenera, więc trzeba wykorzystać to i u siebie zdobyć punkty najlepiej komplet. Jeżeli nie będzie głupich błędów w obronie to myślę, że będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej miał podjąć decyzję odnośnie kar dla klubu Motor Lublin za zamieszki, do których doszło na meczu z Lechią Gdańsk. Przypomnijmy, że arbiter spotkania zmuszony był przerwać mecz na około dziesięć minut, z powodu bójki chuliganów na murawie stadionu przy Alejach Zygmuntowskich 5. Decyzji o ewentualnych karach (a wachlarz jest duży, od kar finansowych po zamknięcie stadionu) jednak nie podjęto. Będą one znane w czwartek. Wtedy w siedzibie PZPN zjawią się działacze Motoru i Lechii. Sternicy Motoru ukarali zostali karą finansową w wysokości trzech tysięcy złotych za mecz z Polonią Warszawa. Powodem jest próba kradzieży przez szalikowców Motoru, flagi Polonii z sektora zajmowanego przez kibiców gości.

Odnośnik do komentarza

Inny wątek a więc nowy post

 

Warta Poznań - Motor Lublin 3:3 (1:1)

Bramki: Łukasz Łukasik - dwie (43, 48), Tomasz Magdziarz (64) - Daniel Koczon - dwie (21, 85), Michał Płotka (78).

Żółte kartki: Tomasz Najewski, Przemysław Otuszewski, Maciej Truszczyński, Łukasz Łukasik, Tomasz Magdziarz - Bernard Obiado Ocholeche, Łukasz Misztal, Piotr Prędota.

Czerwone kartki: Maciej Truszczyński (68-za drugą żółtą), Przemysław Otuszewski (68-za drugą żółtą).

Sędziował: Radosław Trofimiuk (Przasnysz).

Widzów: 1500.

 

Wygrywalismy 0:1 ale niestety potem poszedl grad bramek dla Wart i zrobilo sie 3:1 dla nich na nasze szczęscie pilkarze Warty pyskowali i popelniali głupie faule w konsekwencji dwie czerwone karki i gole dla nas w koncówce... Motoru chyba okolo 200 na wyjeździe... Osobiscie mnie tam nie bylo a żałuje :(

Odnośnik do komentarza

Jak tam u Was z liczbami wyjazdowymi?? Ilu mniej więcej może się Was pojawić w Katowicach?? U nas wszyscy szykują się na ten mecz, bo kasa zbierana na oprawy z każdego szpilu idzie na mecz z Motorem i ma dojść do nas nowe gniazdo i bębęn....będzie jazda;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...