Skocz do zawartości

Motor Lublin


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczne od najwazniejszej wiadomosci:

Motor Lublin 1-0 Tur Turek

Janusz Iwanicki 84

żółte kartki: Zawadzki - Łagiewka, Topolski, Kubowicz.

sędziował: Dariusz Giejsztorewicz (Suwałki).

widzów: 1000.

Nareszcie! Pierwsza wygrana w tym sezonie. Pierwsza polowa taka sobie, w drugiej juz bylo lepiej. Mam nadzieje ze chlopaki uwierza w siebie po tej wygranej.

 

druga sprawa:

Kontrakt z Motorem podpisał 25-letni Genc Hyseni.

 

- Byliśmy pod presją, bo potrzebowaliśmy typowego łowcę goli. Nie widzieliśmy go na żywo w akcji, ale obejrzeliśmy na kasetach kilka jego meczów. To w pewnym stopniu niewiadoma, ale Hyseni dobrze gra głową, jest dynamiczny i co najważniejsze - wie jak strzelać gole. W przyszłym tygodniu powinniśmy zatwierdzić go do gry - mówi wiceprezes Motoru Marek Sadowski.

 

Mierzący 183 cm środkowy napastnik w ostatnim sezonie grał w barwach macedońskiego FK Renova (Džepčište). Niedawno występował w meczach pierwszej rundy Pucharu UEFA Intertoto, gdzie jego klub wyeliminował chorwacki HNK Rijeka, wygrywając 2-0 i remisując 0-0. Obie bramki strzelił właśnie Hyseni.

 

Genc Hyseni wystąpił także w kilku nieoficjalnych meczach reprezentacji Kosowa - m.in. w wygranym 1-0 spotkaniu z Arabią Saudyjską w czerwcu 2007 roku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wkońcu piłkarze pokazali co to znaczy walczyć , a kibice Gieksy pokazali jacy są wielcy skandując brzydkie wyrazy pod adresem swojej całej drużyny. Wyjazd bardzo udany i oczywiście cieszy 1 punkcik na wyjeździe. Brawo dla Poplawskiego za brameczke , może zacznie wkoncu strzelać więcej.

Powinienem dodac ze byla szansa na zwycięstwo z jednej z ostatnich akcji spotkania nasz zawodnik wyszedl sam na sam z bramkarzem ale wracający piłkarz kopnął go w głowe ...sędzia nic nie widzial...

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...
Kontuzja łękotki Pawła Maziarza

Wszystko wskazuje na to, że piłkarz Motoru Paweł Maziarz w tym sezonie już nie powróci na boisko. Wychowanek lubelskiego I-ligowca w ostatnim meczu z Wartą Poznań odniósł poważną kontuzję prawego kolana.

 

Po szczegółowych badaniach okazało się, że ma pękniętą łękotkę boczną i uszkodzone więzadło łąkotkowo-udowe.

 

- Nie tak wyobrażałem sobie zakończenie sezonu - powiedział Paweł Maziarz. - Myślałem, że razem z kolegami do końca powalczę o pozostanie na zapleczu ekstraklasy. Niestety, uraz wyeliminował mnie z gry. Leczenie trochę potrwa i konieczna będzie operacja.

 

Po finiszu I-ligowych zmagań Paweł zamierzał zakończyć piłkarską karierę. Występował tylko w Motorze i nigdy nie myślał o zmianie barw klubowych. Trudną decyzję o rozstaniu z futbolem w znacznej mierze wymusiły problemy zdrowotne (kłopoty z sercem). Paweł, z wykształcenia prawnik, chciał też rozpocząć pracę w wyuczonym zawodzie, ponieważ sytuacja ekonomiczna Motoru od dawna nie napawa optymizmem.

 

- Czas najwyższy, aby pomyśleć o rodzinie i jej utrzymaniu - dodał wychowanek Motoru.

 

- Na grze w piłkę nie dorobiłem się kokosów, a teraz czeka mnie kolejny wydatek, związany z leczeniem kontuzji. Jadę do Łodzi na konsultacje, ale już teraz wiem, że zabieg może kosztować około 3 tysięcy złotych, a rehabilitacja pochłonie dodatkowe pieniądze. Mam nadzieję, że w tej trudnej sytuacji otrzymam jakieś wsparcie z mojego klubu.

 

źródło: Dziennik Wschodni

Najgorsza wiadomość tego dnia dla Motoru. Szkoda chlopaka, zawsze imponował mi walecznością na boisku. Trzeba wspomóc go finansowo, bo wiadomo, na klub nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Dzisiaj Motor Lublin otrzymał licencję na występy w pierwszej lidze. Komisja do spraw licencji Polskiego Związku Piłki Nożnej będzie jednak uważnie śledzić sytuację lubelskiego klubu, jeżeli chodzi o sprawy finansowe i infrastrukturę.

Dziennik Wschodni

Kosztem Jastrzębia gramy w pierwszej lidze. Na pewno wiadomość cieszy, tylko co dalej?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Nowymi zawodnikami Motoru Lublin zostali Łukasz Gieresz i Krystian Kalinowski.

 

26-letni bramkarz Gieresz grał ostatnio w cypryjskim APS Atrómitos Geroskípou. Związał się z lubelskim klubem półtorarocznym kontraktem i teraz czeka na certyfikat z Cypru.

 

Kalinowski ostatnią rundę grał w opolskiej Odrze. 24-letni lewonożny piłkarz w Motorze ma występować do końca obecnego sezonu.

źródło: 90minut.pl

 

Gieresz Mierzwy na pewno nie zastąpi, ale w ogóle zastanawiam się kto go ściągnął? Po pierwsze grał w Avii, a po drugie pamiętam go tylko z tego jak w jednym meczu drugiej ligi cypryjskiej puścił chyba 6 bramek. ;]

Odnośnik do komentarza

Iker też w meczu z Barcą puścił 6 co nie czyni go słabym bramkarzem. W kadrze jest dwóch bramkarzy Mioduszewki i Oszust. Oszust grał z Flotą i jego występ był słaby. Zawalił pierwszą bramkę. Sporo niepewnych interwencji. Ma dopiero 17 lat i dla niego 1 liga to za wysokie progi. Pewnie Gieresz ma być zmiennikiem dla Mioduszewskiego.

 

Skrót meczu:

Odnośnik do komentarza

podobno kupowanie biletu na dzisiejszy mecz trwa koło 5-10 minut (tzn. samo kupowanie, nie mówię o staniu w kolejce). Szkoda że jakiś debil wymyślił ustawę nie dostosowaną do polskich realiów, pewnie będzie wjazd z bramą i przeżywanie przez następny miesiąc w kurierze i wyborczej, a połowa chętnych na mecz w 20-30 minucie odpuści sobie wejście...

 

Dobrze że ostatni bilet na mecz kupiłem w 2007 roku bo zamiast ataków niekontrolowanego śmiechu miałbym teraz ataki niekontrolowanej złości ;) ...

 

Aaa i jeszcze - podobno zajmowanie na stadionie innego miejsca (a dokładnie krzesełka) niż wydrukowane na bilecie jest podstawą do wydania zakazu stadionowego :kekeke: Śmiesznie się robi, czuje że dzisiaj na meczu będą niezłe jaja...

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Spadek z ligi już nam nie grozi ;)

Bogusław Baniak trenerem Motoru

 

Bogusław Baniak w latach 2001-2002 prowadził Lecha Poznań, z którym najpierw zdołał utrzymać się na zapleczu ekstraklasy, a rok później awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej. Oprócz tego był szkoleniowcem m.in. Pogoni Szczecin, Stali Rzeszów, Odry Opole. Baniak ostatnio prowadził występujący w I lidze zespół Warty Poznań, z którym rozstał się pod koniec ubiegłego roku.

W kwietniu 2007 roku trener Bogusław Baniak uzyskał certyfikat UEFA Pro Licence, który upoważnia do prowadzenia drużyn z najwyższych klas rozgrywkowych wszystkich lig Europy.

źródło: Motor Lublin

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Motor - Pogoń 3:2

Widzew - Motor 1:1

Motor - Kluczbork 1:0

Dolcan - Motor 0:1

 

Jedynie z Sandecją Motor gładko uległ 1:4. Baniak w 5 meczach zdobył 10 punktów - tyle ile Motor w 18 kolejkach rundy jesiennej. A transferów żadnych wielkich w Lublinie nie było.

 

Heh, Baniak czyni cuda. Resztę sobie sami dopiszcie :>

Odnośnik do komentarza

Nie wierze w żadne teorie spiskowe. Jeszcze jedna afera z udziałem handlowania punktami się nie skończyła, żeby ryzykować znowu wpadką i pewnie degradacji to byłaby najłagodniejsza kara. Może jednak z Baniaka nie taki ostatni trener i utrzymywał drużyny nie tylko kupowaniu meczów. Tym bardziej, że skazany nie został. Jeżeli utrzyma Motor w I lidze to będę mu wdzięczny chociaż nie jest to trener z mojej bajki.

 

Nie wiem co jest przyczyną zdobywania tylu punktów ale drużyna nie ma już nic do stracenia. Jak spadną to raczej nikt pretensji mieć nie będzie bo wie jaka jest sytuacja w klubie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Motor - Pogoń 3:2

Widzew - Motor 1:1

Motor - Kluczbork 1:0

Dolcan - Motor 0:1

 

Jedynie z Sandecją Motor gładko uległ 1:4. Baniak w 5 meczach zdobył 10 punktów - tyle ile Motor w 18 kolejkach rundy jesiennej. A transferów żadnych wielkich w Lublinie nie było.

 

Heh, Baniak czyni cuda. Resztę sobie sami dopiszcie :>

Jeśli coś wiesz, to idź z tym do prokuratury, a nie wypisujesz tajemnicze posty na forum.

Odnośnik do komentarza

Rozbraja mnie Wasze podejście. Kiedy Baniak w cudowny sposób wyciągał Lecha i Wartę z dna to był przekrętas, który tylko dzięki układom ma dobre wyniki tam gdzie przychodzi. Kiedy już sprawa tyczy Waszego klubu to Baniak jest czysty, nieskazitelny. A hipokryzja użytkownika Msmichal osiągnęła w poprzednim poście szczyty.

 

I żeby nie było - do samego Motoru nic nie mam, nie lubię jednak Baniaka, bo nie wierzę w to, że facet jest czysty. Naprawdę chciałbym aby było tak jak mówi Magik, że to determinacja zawodników i odpowiednie zmotywowanie przez trenera sprawia, że drużyna nagle gra 200% lepiej niż jesienią.

Odnośnik do komentarza

Twierdzę (i nie tylko ja), że przebieg jego kariery jest bardzo dziwny. Obejmując kluby będące na dnie tabeli potrafi w cudowny sposób wyciągnąć ich na bezpieczne miejsca, ale dziwnym trafem ten niesamowity motywator nigdy nie osiągnął niczego wielkiego jako trener. Chyba największym sukcesem był awans z Lechem i Pogonią do Ekstraklasy. Skoro jest naprawdę taki dobry to dlaczego brak w jego karierze wielkiego sukcesu w Ekstraklasie?

Odnośnik do komentarza

Rozbraja mnie Wasze podejście. Kiedy Baniak w cudowny sposób wyciągał Lecha i Wartę z dna to był przekrętas, który tylko dzięki układom ma dobre wyniki tam gdzie przychodzi. Kiedy już sprawa tyczy Waszego klubu to Baniak jest czysty, nieskazitelny. A hipokryzja użytkownika Msmichal osiągnęła w poprzednim poście szczyty.

 

I żeby nie było - do samego Motoru nic nie mam, nie lubię jednak Baniaka, bo nie wierzę w to, że facet jest czysty. Naprawdę chciałbym aby było tak jak mówi Magik, że to determinacja zawodników i odpowiednie zmotywowanie przez trenera sprawia, że drużyna nagle gra 200% lepiej niż jesienią.

Napisałem Ci użytkowniku Icon, jeśli masz dowody na to, że Motor/Baniak kupuje mecze idź z tym do prokuratury!!!

 

W obecnej sytuacji finansowej klubu, jak i ogólnej akcji wyczyszczenia futbolu z korupcji wątpie, aby jakaś druzyna(na szczeblu centralnym) robiła przekręty na taką skalę, więc takimi domysłami obrażasz zawodników jak i trenera.

 

Wiesz, ja też mogę napisać, że Odra kupiła kilku podstarzałych, wypalonych gwiazdorów i nagle zaczęła grać "200% lepiej niż jesienią".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...