Skocz do zawartości
Gietz

Koszulki 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do grafików. W dziale FM 11 wrzucono link do forum Sortitoutsi, z modem dodającym koszulki 3D w widoku meczowym TV. Czy ktoś z naszych scenowych grafików umie wykonywać takie cuda i podjął by się stworzenia naszej Ekstraklasy? Template był podany na 3 stronie, o tu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tylko, ze CM Revolution rozmawialo juz z tym panem (tworca tematu) i w niedalekiej przyszlosci takie koszulki pojawia sie na naszej stronie, o czym oczywiscie poinformujemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze nie wyglada to idealnie, bo gra nie odwzorowuje wiekszosci szczegolow zawartych na koszulkach, ale....

small_1045915813.jpg

Juz niedlugo na CM Revolution moj dodatek z koszulkami 3D. Bedzie wydawany w czesciach. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są świetne, widać to zwłaszcza w plikach, w grze część szczegółów niknie ale i tak mi się podoba - i to bardzo. Czekam na drugą część.

PS. Może w FM 11 gra będzie czytać te kitsy w wyższej rozdzielczości, do FM 10 prawie nikt tego nie robił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki. Mam nadzieje, ze w 12 beda lepsze zblizenia i ten dodatek jeszcze sie przyda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stworzylem album, w ktorym bede umieszczal koszulki 3D, ktore zrobilem/zrobie. Jesli kogos interesuja, zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Seju czy ten dodatek działa tylko na maksymalnych ustawieniach? Co prawda mam wszystko włączone, ale jakość ustawioną na "średnią" i wyjazdowe stroje Lechii Gdańsk jak i Polonii Bytom coś się psują i są całe czarne (bez numerków nawet). Na dodatek gra tego "nie czai" bo i sędzia jest czasem na czarno. I drugie pytanie, jeśli tak to czy usunięcie ich wystarczy żeby przywrócić tamte? Niepokoi mnie też Widzew, czy czasem te stroje nie są na odwrót? Jak w oknie meczowym jest żółto-czarny to stroje są biało-czerwone i na odwrót...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, ja gram na maksymalnych i dziala. Odswiezyles skorke? Jesli cos psuja, to usuwaj - jasne. Co do numerkow, to nie ma ich wtedy, gdy grasz sparingi, wiec moze to nie byc w ogole zwiazane z koszulkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi