Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw TVP miało wyłączność na wszystkie mecze, potem prawa do wszystkich spotkań przeszły do Polsatu a TVP wykupiło pakiet gdzie mogli pokazywać 1 mecz na żywo, a drugi pokazywali bo dogadali się z Polsatem. Potem prawa przeszły do n i ta już nie chciała odsprzedać TVP żeby pokazywali mecze wtorek i środa. I TVP musiało zadowolić się pakietem z jednym wybranym meczem na kolejkę. Teraz do chyba 5 maja ma się wyjaśnić kto w następnych latach będą pokazywać LM. Do boju o te prawa ma stanąć Polsat, n, TVP i prawdopodobnie C+ połączy siły z Orange Sport i razem postarają się o te prawa. Jakby udało się kupić prawa do LM C+ to na rynku zmiażdżyliby konkurencję jeżeli chodzi o pokazywanie piłki nożnej. W tym roku będzie też przetarg na ligę hiszpańską i mam nadzieję, że C+ nadal utrzyma ją.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że utrzymają La Liga bo głównie ze względu na nią korzystam z Cyfry+

Jeśli wykupiliby LM to faktycznie pozostałe stacje nie miałyby za wiele do gadania w tej kwestii.

 

A Canal+ pokazuje chociaż skróty/bramki z LM czy kompletnie nic?

No i może jest dostępny jakiś obcojęzyczny kanał gdzie można obejrzeć LM?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
CYTAT(dariusz_spocinski @ 2009-04-26, 22:19)

CYTAT

Ktoś coś wie na temat multiroom'a w C+?

 

już są testowane jak się nic nie posypie wejdą koło lipca.

 

A na jakich zasadach?

 

Dostaniesz dodatkową kartę abonencką z tymi samymi uprawnieniami, co główna do tego dekoder i jazda.

Tylko nie wiadomo jeszcze czy dek trzeba będzie wynająć od nas czy można będzie kupić z wolnego rynku.

Więc braki rozwiązań pewnych rzeczy opóźniają wprowadzenie tego urządzenia, bo tak naprawdę to ono już jest gotowe, ale po prostu Cyfra poprawia pewne kwestie żeby na rynek nie puścić bubla.

Odnośnik do komentarza
I najważniejsze pytanie, czy jeśli mam już podpisaną umowę z Cyfrą to mogę z tego skorzystać czy muszę czekać do wygaśnięcia obecnej?

 

Żadnych oficjalnych informacji nie ma, ale przypuszczam, że będzie tak jak z pakietami z plusem najpierw do nowych umów a po chwili, albo w tym samym czasie dla wszystkich, więc trzeba patrzeć na www.cyfraplus.pl i jak tam pojawi się info uderzać na infolinie. Jak znam Cyfrę pewnie będzie trzeba podpisać jakiś aneks do umowy, ale to nic pewnego najlepiej czekać na oficjalne info ono będzie najbardziej wiarygodne.

Odnośnik do komentarza

W dniu 30 września 2008 roku, po raz pierwszy przedstawiciele Cyfry+ poinformowali o planach wprowadzenia nowej usługi - Multiroom. Miałaby ona dać abonentom możliwość oglądania pakietu platformy na dwóch odrębnych tunerach i tym samym - na dwóch telewizorach. Planowany koszt wykupienia takiego rozwiązania u operatora to 15PLN/m-c.

 

DVBnews.pl/Cyfra+

Odnośnik do komentarza
NAZIEMNA TELEWIZJA CYFROWA DOSTĘPNA JUŻ DLA ABONENTÓW CYFRY+

 

CYFRA+ wprowadza nową wersję oprogramowania dekoderów Philips HD. Dzięki temu abonenci platformy będą mogli odbierać sygnał Naziemnej Telewizji Cyfrowej.

 

Dzięki udoskonalonemu oprogramowaniu dekoderów abonenci CYFRY+, po podłączeniu anteny naziemnej, będą mogli odbierać sygnał Naziemnej Telewizji Cyfrowej bez dodatkowych opłat i konieczności zakupu odrębnego sprzętu. Wkrótce taką możliwość uzyskają również klienci korzystający z dekoderów Philips PVR HD.

Znajdujące się w ofercie CYFRY+ dekodery Philips HD i Philips PVR HD są jedynymi terminalami dystrybuowanymi przez satelitarne platformy cyfrowe, wyposażonymi w tunery pozwalające na odbiór sygnału NTC.

 

Nowa wersja oprogramowania dekodera Philips HD umożliwia obsługę wbudowanego w terminal tunera DVB-T oraz przynosi szereg zmian w strukturze i szacie graficznej menu ułatwiających nawigację.

 

?Naziemna Telewizja Cyfrowa jest kolejnym etapem rozwoju krajowego rynku medialnego, w którym CANAL+ Cyfrowy chce aktywnie uczestniczyć. Planujemy uruchomić co najmniej jeden ogólnodostępny kanał na drugim multipleksie, będziemy również starać się o funkcję operatora. Bardzo się cieszę, że klienci CYFRY+ już dziś poprzez nasze dekodery zyskują dostęp do Naziemnej Telewizji Cyfrowej, dzięki czemu od samego początku będą mogli śledzić jej rozwój? ? mówi Bertrand Le Guern, Prezes Zarządu spółki CANAL+ Cyfrowy.

 

Obecnie Naziemna Telewizja Cyfrowa znajduje się w fazie testów. Oficjalny start pierwszego multipleksu, w skład którego wejdą wszystkie ogólnopolskie stacje rozpowszechniane dotychczas analogowo (TVP1, TVP2, TVP Info, Polsat, TVN, TV4 i TV Puls) jest zapowiadany na wrzesień. W dekoderach CYFRY+ kanały nadawane przez NTC znajdą się na pozycjach od 980. wzwyż.

 

Dekodery Philips HD i Philips PVR HD umożliwiają odbiór kanałów w formacie HDTV zapewniającym dużą większą rozdzielczość obrazu w porównaniu ze standardową telewizją, oraz doskonałą ostrość i odwzorowanie barw. Philips PVR HD, czyli dekoder z wbudowanym twardym dyskiem, pozwala dodatkowo nagrywać programy w cyfrowej jakości oraz ? dzięki funkcji Time Shifting ? umożliwia przerwanie w dowolnym czasie każdej emitowanej audycji, a następnie powrót do wybranego fragmentu programu. Użytkownicy tego terminala mogą korzystać z najlepszego na rynku portfolio filmów na życzenie dzięki usługom CYFRA+VOD i HBO Digital.

 

żródło : http://www.cyfraplus.pl/_abo_aktualnosci_12410963161509.html

 

Dodam do tego tylko tyle że za pomocą tego oprogramowania na dekoderach HD możecie takrze odbierać TVP HD i TVP SPORT HD .

Odnośnik do komentarza
Cyfra+ od lipca podnosi ceny pakietów

 

2009-05-05 09:41:33 / Anita Dąbek

Ostatnia aktualizacja: 2009-05-05 17:53:09

źródło: dvbnews.pl/media2.pl

 

W lipcu 2009 roku platforma satelitarna CYFRA+ wprowadzi zmiany w swoim obecnym cenniku. Dojdzie do podniesienia cen wszystkich pakietów, natomiast większość opcji dodatkowych nadal będzie oferowana w tej samej cenie. O zmianach abonenci poinformowani zostaną w majowym Magazynie Plus+ oraz nowym regulaminie.

 

 

Ceny pakietów od lipca 2009 roku:

 

- Powitalny+ 19,90 zł 19 zł

- Podstawowy+ 42.90 zł 40 zł

- Komfortowy+ 63,90 zł 60 zł

- Prestiżowy+ 150,90 zł 147 zł

- Prestiżowy HD+ 168,90 zł 168 zł

Odnośnik do komentarza

Przy podpisywaniu aneksu do umowy można zerwać umowę. Jeżeli złożę rezygnację to jest szansa, że dostane propozycję zostania plus jakąś promocję na abonament? Albo czy jak umowa jest na ojca i on zrezygnuje to czy mogę od razu podpisać umowę na kogoś innego, który jest zameldowany w tym samym mieszkaniu i skorzystać z jakiejś promocji? Nie chciałbym się walić, że rozwiążę umowę i zostanę bez cyfry bo innej platformy nie chce.

 

Dzisiaj ma być wspólna konferencja prasowa Cyfry i TVP, więc dzisiaj dowiemy się kiedy TVP Sport dołączy do tej platformy. Podobno ma to nastąpić jeszcze dziś ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj ma być wspólna konferencja prasowa Cyfry i TVP, więc dzisiaj dowiemy się kiedy TVP Sport dołączy do tej platformy. Podobno ma to nastąpić jeszcze dziś ale zobaczymy.

 

Czy to inf. jest jakoś potwierdzone, bo dla mnie jako pracownika C+ podałeś bardzo ważna informację, inf. o TVP Sport się nie spodziewam, choć chętnie się zaskoczę przypuszczam, że będzie mową o naziemnej telewizji cyfrowej i może o przetargu na LM, w którym jak słyszałem mamy wystartować wspólnie?

 

Co do podpisywania umów Pescar najlepiej będzie jak twój Tata zadzwoni na infolinie i poprosi o połączenie z działem utrzymania klienta, co oczywiste o promocjach nie mogę nic mówić, bo mam takie zapisy w umowie, ale powiem tylko tyle, że przedłużając umowę na pewno nie dostaniesz warunków gorszych od nowego Abonenta?

Odnośnik do komentarza
Konferencja prasowa w TVP S.A.06.05.2009

 

Dzisiaj, tj. w środę 6 maja, p.o. Prezes Zarządu TVP S.A. Piotr Farfał będzie podpisywał z Prezesem Zarządu spółki CANAL+ Cyfrowy Bertrandem Le Guernem umowę dotyczącą reemisji TVP Sport i kanałów podstawowych Telewizji Polskiej na platformie CYFRA+.

 

Zainteresowanych dziennikarzy uprzejmie zapraszamy na spotkanie : godz. 14.00, siedziba TVP S.A., Warszawa, ul. Woronicza 17, budynek B., 9 piętro (sala nr 910 - wjazd od ulicy Samochodowej).Potwierdzenie udziału w spotkaniu: Izabela Wojciechowska (izabela.wojciechowska@tvp.pl), tel. (22) 547-88-61. »

 

Znalazłem pewne źródło bo z tvp.pl. Wcześniej było z forum satkurier.

A co do LM czas składania ofert minął wczoraj i do tej pory cisza nawet kto wystartował.

Odnośnik do komentarza
ale powiem tylko tyle, że przedłużając umowę na pewno nie dostaniesz warunków gorszych od nowego Abonenta?

No to brat ma widać pecha, bo mu nie zaproponowali nic sensownego (czyt. zostajesz pan z nami dłużej, płacisz tyle samo, co teraz). Też nosi się z zamiarem rezygnacji i ewentualnie zawarcia umowy na inną osobę (zameldowaną w innym jednak miejscu).

Odnośnik do komentarza
Znalazłem pewne źródło bo z tvp.pl. Wcześniej było z forum satkurier.

A co do LM czas składania ofert minął wczoraj i do tej pory cisza nawet kto wystartował.

 

Termin na składanie ofert został wydłużony do końca miesiąca , a informacje z satkuriera traktuje jak Fakt z mocnym przymrużeniem oka.

 

Znalazłem pewne źródło bo z tvp.pl. Wcześniej było z forum satkurier.

A co do LM czas składania ofert minął wczoraj i do tej pory cisza nawet kto wystartował.

 

Takich inforamcji udzielają niktóre punkty i nie dziwie im się bo mają z tego kase , ale uwierz mi jak zadzwonisz na infolinie i poprosisz o połączenie z działem utrzymania klijenta twoixh oczekiwań odnośnie promocji nikt nie zignoruje.

Odnośnik do komentarza

Ja przedłużając umowę na pakiet prestiżowy dostałem ofertę: przez 11miesięcy 102zł, a przez ostatnie 7 miesięcy umowy już w normalnej cenie 147zł. Rabat 30% jak dla mnie jest naprawdę całkiem sympatyczny :) Wystarczy do nich zadzwonić powiedzieć, że umowa się skończyła i zostanie przedstawiona nowa oferta.

 

Pytałem się też o multiroom to dowiedziałem się, że dostanie się drugi dekoder i drugą kartę. Jeśli to będzie tak wyglądać to dla nich mogą być straty bo ludzie mogą sobie brać ten multiroom dopłacać 15zl czy trochę więcej, a następnie taki zestaw komuś odstąpić. Dzięki temu np. pakiet prestiżowy 147zł +15zł(multiroom) to wychodziłby 81zł na jedną osobę jeśli dwie osoby by się składały na opłaty. Ciekawe czy C+ ma jakieś zabezpieczenie na taką ewentualność.

Odnośnik do komentarza

Mam jedno pytanie. Przy okazji promocji 50% wzięliśmy pakiet Prestiżowy HD bo było to opłacalne. Umowa jest na 13 m-sc, przez 10 płaci się promocyjną cenę, ale potem przez 3 normalnie, ale w sklepie powiedziano mi, że po 10 m-sc mogę zmienić pakiet na jakiś tańszy. Tak to wygląda?

 

A najkorzystniej chyba wychodzi umowę zerwać i podpisać nową łapiąc się na nową promocję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...