Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

No są, ale trzeba mieć talerz ;) Podejrzewam, że zakup talerza + dekodera wyjdzie drożej niż to 99.

 

Pisałem przed chwilą na livechat UPC, czy 99PLN to ostateczna oferta, bo jeśli tak, to wole sobie satelitę na ARD nakierować.
Nawet jak sugerowałem dokupienie jakiegoś pakietu (a mam już C+) to mnie spuścili na szczaw.
Nic, trzeba będzie próbować na DUK jutro przedzwonić. Na razie im podziękowałem.
WRUXX też z 3 dni negocjowałem, więc może i tu coś da radę ugrać icon_wink.gif

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

teoretycznie do tego to jest. praktyka pokaże.

 

VGA na pewno nie przeniesie dźwięku - masz na to plan? widzę, że jest jack i usb... jezu jaka masakra :D

 

masz wejście na wtyczkę usb i jacka? moim zdaniem ta przejsciowka bez usb nie zadziala - w sensie przetwornik nie bedzie trybił bez USB(zasilanie).

 

USB teoretycznie można podłączyć do kompa, jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 4 miesiące później...
  • 4 miesiące później...

Zapowiada się konkurencja dla Netflixa :kekeke:

 

W październiku ruszy nowa wersja płatnej Strefy Widza na platformie TVP VOD. Opłacający abonament RTV mogą liczyć na benefity.

http://vodnews.pl/tvp-vod-strefa-widza-konkurent-netflix/

 

Nie bardzo wiem z czym do ludzi ;)

Trochę nieporozumienie- chcą za swoje programy (opłacane z abonamentu i dotacji rządowych) kolejne pieniądze. I co to za jakość tego?

Odnośnik do komentarza

Trochę się zamotałem :D

 

Chcę u kogoś podłączyć mu TV na podstawowe kanały. Antena jest na zewnątrz, idzie z niej kabel koncentryczny, mam podstawowy dekoder Polsatu (taki co można było kupić do odbiory tych podstawowych kanałów) w dekoderze mam dwa wejścia antenowe + euro złącze i hdmi, TV jest stary, więc łączę go po euro, w TV też jest wejście antenowe. Jak to połączyć? Rozumiem, że antena --> dekoder --> dekoder --> TV przez euro, ale jak złączyć koncentryczny z wejściem antenowym?

Odnośnik do komentarza

Trochę się zamotałem :D

 

Chcę u kogoś podłączyć mu TV na podstawowe kanały. Antena jest na zewnątrz, idzie z niej kabel koncentryczny, mam podstawowy dekoder Polsatu (taki co można było kupić do odbiory tych podstawowych kanałów) w dekoderze mam dwa wejścia antenowe + euro złącze i hdmi, TV jest stary, więc łączę go po euro, w TV też jest wejście antenowe. Jak to połączyć? Rozumiem, że antena --> dekoder --> dekoder --> TV przez euro, ale jak złączyć koncentryczny z wejściem antenowym?

https://obrazki.elektroda.pl/6479381000_1482074014.jpg no takie wejście powinieneś mieć i do niego podłączasz koncentryka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...