Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie: myslę nad pakietem familijnym z rekorderem HDD. Co oznacza opcja "Użyczenie na 12 miesięcy - 40PLN/miesiąc" (po tym czasie mżesz wykupic rekorder na własność)? Innymi słowy za coś co kosztuje 699 zł w CF mam płacić 199 PLN od razu + 40PLN x 12 ? A potem, gdy w zasadzie zapłacę równowartość sprzętu, mogę sobie go łaskawie "wykupić"? Za ile?

Pytanie to być może banalne, ale na infolinię CF chyba tylko w nocy można się dodzwonić :doh!:

Odnośnik do komentarza
Polsat 2 jest na 128, czemu nie ma Polsatu, nie wiem.

Decyzja marketingowa - taką mniej więcej odpowiedź jednego z przedstawicieli CP przeczytałem kilka miesięcy temu na portalu satkurier.pl

 

Dix, o jakiej platformie mowa? Cyfra+?

Odnośnik do komentarza
Wszystkie mecze finałów mistrzostw Europy będzie można obejrzeć w otwartym Polsacie. Dotąd Polsat informował, że wszystkie mecze będą dostępne jedynie w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra, a tylko wybrane w ogólnodostępnym paśmie.

 

Jeden z szefów Polsatu potwierdził, że ta stacja pokaże 27 meczów Euro na żywo, a cztery (rozgrywane równolegle) - z odtworzenia.

 

Do ostatniej chwili szefowie Polsatu chcieli utrzymać w tajemnicy informację o odkodowaniu wszystkich meczów. Właściciele stacji liczyli na jak największą sprzedaż dekoderów, bez których oglądanie większości spotkań na żywo miało być niemożliwe.

 

Decyzja władz telewizji o odkodowaniu wszystkich spotkań (27 meczów Polsat pokaże na żywo, a 4 będzie retransmitował) podyktowana była zapewne możliwością zakontraktowania większej liczby atrakcyjnych reklamodawców.

 

niezły chwyt... tylko troche nieuczciwy...

Odnośnik do komentarza

Dlatego, że Ci co chcieli obejrzeć Euro najbardziej to zakupiło dekodery i dzięki temu, że wykupiła je wystarczająca ilość osób reszta obejrzy ME za friko. Gdybym ja kupił specjalnie dekoder by obejrzeć ME, a reszta dostanie to za darmo to czułbym się lekko zdenerwowany.

Odnośnik do komentarza

Prof, ale tu akurat TVP nie ma nic do rzeczy. Pescarowi chodzi o to (i poniekąd się z nim zgadzam), że Polsat poleciał w trąbkę z własnymi abonentami - najpierw wcisnął im dekodery i umowę na dwa lata za 50 zł misięcznie (bo przecież wszystkie mecze EURO 2008 tylko w PSE!!!!!!!!!!1111), a teraz okazuje się, że można te mecze będzie obejrzeć za darmola w ogólnodostępnym Polsacie. Śmierdzi toto. I to dość mocno...

Odnośnik do komentarza

Jeżeli Polsat oficjalnie podawał, że ME będzie w P-Sport i w żadnym paśmie niekodowanym, Polsatu czy innej stacji, to jest świństwo. Ale czy podawał, czy to były tylko prasowe spekulacje? Wiem na 99% procent, że żadnej akcji promocyjnej "kup dekoder na Euro" nie było, przynajmniej do końca zeszłego tygodnia. A że ludzie sobie tak wydumali, sorry, ale to ich problem.

 

A TVP jest jak najbardziej winowajcą całego zamieszania. O ile pamiętam, przez długi czas była kontrowersja, czy TVP wycofując się w ostatniej chwili z umowy z Polsatem, jest nią mimo wszystko związana. I tak długo, jak nie było to wyjaśnione, Polsat nie miał prawa do transmisji w paśmie odkodowanym, skoro być może te prawa sprzedał TVP. Nie jestem zwolennikiem Polsatu, a wręcz ich nie lubię, ale akurat w tej kwestii nie jestem przekonany o ich winie.

Odnośnik do komentarza
Jeżeli Polsat oficjalnie podawał, że ME będzie w P-Sport i w żadnym paśmie niekodowanym, Polsatu czy innej stacji, to jest świństwo. Ale czy podawał, czy to były tylko prasowe spekulacje? Wiem na 99% procent, że żadnej akcji promocyjnej "kup dekoder na Euro" nie było, przynajmniej do końca zeszłego tygodnia. A że ludzie sobie tak wydumali, sorry, ale to ich problem.

Jestem niemal przekonany, że spoty reklamowe (chociażby te z udziałem Hajty, Świerczewskiego i dziennikarzy Polsatu) mówiły o tym, że wszystkie mecze tylko w Polsacie Sport Extra.

Odnośnik do komentarza

Oni w tej reklamie mówią o meczu otwarcia, meczach Polaków, finale... ale nic o relacji z całych mistrzostw. Jeszcze nic strasznego, ot podkreślają, najważniejsze cechy produktu.

 

Tymczasem, o ile dobrze pamętam, gdzieś (chyba na PS i PSE) była reklama, że wszystkie mecze na tylko na PSE.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...