Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tyle płacę w JMDI, dekoder może nagrywać, ale własny dysk musisz podłączyć. Ogólnie wkurzają mnie trochę, bo jak podpięli mi chujowy dekoder 5 lat temu, to cały czas na takim kulam ;) Będę się na jesień orientował co tam UPC oferuje u mnie na osiedlu.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jmk napisał:

W sumie to jasonxa :D Ale dzięki.

 

Myślisz, że dadzą tyle na umowie na czas nieokreślony?

Jakbym zszedł do 130 to byłoby git.

Nie wiem jak jest w UPC z pakietami przy opcji na czas nieokreślony, ale jak Ci się uda coś załatwić to daj znać tutaj. Dobrze wiedzieć jaka jest sytuacja u wroga.

Odnośnik do komentarza

Moja współpraca z nc+ chyba też dobiega końca. Wypowiedzenie już złożyłem i zaczęły się telefony, czy może jednak się dogadamy :)

Ale raczej od początku maja będę abonentem Multimedii. W sumie mogę wykupić C+ w MM, ale chyba odpuszczę, bo jakiś kosmiczne pieniądze chcą. Będą musiały wystarczyć Eleveny :)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Łonio napisał:

Moja współpraca z nc+ chyba też dobiega końca. Wypowiedzenie już złożyłem i zaczęły się telefony, czy może jednak się dogadamy :)

Ale raczej od początku maja będę abonentem Multimedii. W sumie mogę wykupić C+ w MM, ale chyba odpuszczę, bo jakiś kosmiczne pieniądze chcą. Będą musiały wystarczyć Eleveny :)

Ej, koleżko. Zgłoś się do mnie na PW - jestem przedstawicielem MM, mogę ci po forumowej znajomości jakiś fajny pakiet wyszykować :)

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Profesor napisał:

Coś się sypie w nc+ czy co, wiedzą, że stracą prawa sportowe do czegoś jeszcze poza pucharami europejskimi? Mam umowe do 1 sierpnia i od paru dni już dzwonią z propozycją przedłużenia, wtf?

Zużel jeszcze tracą

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Profesor napisał:

Coś się sypie w nc+ czy co, wiedzą, że stracą prawa sportowe do czegoś jeszcze poza pucharami europejskimi? Mam umowe do 1 sierpnia i od paru dni już dzwonią z propozycją przedłużenia, wtf?

http://forum.satkurier.pl/topic/10724-prawa-i-komentatorzy-w-polskich-stacjach-sportowych/ - wykaz praw wszystkich stacji w PL, pierwszy post jest aktualizowany przy zmianach

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Wynegocjowałem:

 

Kategoria Nazwa usługi Okres
zobowiązania
Opłaty abonamentowe Regulamin
promocji
  TELEWIZJA   Pakiet Horizon Select z nagrywarką 24 miesiące od 1 do 24 mies. 64,00 zł /

Horizon GO 24 miesiące od 1 mies. 0,00 zł

Pakiet FILMY I SERIALE - MY PRIME 12 miesięcy od 1 do 12 mies. 4,99 zł / od 13 mies. 9,90 zł

Pakiet Premium HBO HD 12 miesięcy 1 mies. 0,00 zł / od 2 mies. 25,00 zł

Opcja HBO OD / HBO GO 12 miesięcy 1 mies. 0,00 zł / od 2 mies. 4,99 zł

Pakiet Premium MEGA SPORT 12 miesięcy od 1 do 12 mies. 5,00 zł / od 13 mies. 9,90 zł

Pakiet Premium CANAL+ SELECT 12 miesięcy od 1 do 12 mies. 39,90 zł / od 13 mies. 49,90 zł

 INTERNET   Fiber Power 120 Mb/s 24 miesiące od 1 mies. 15,00

 

 

Takie coś dostałem -10 złotych za zgody. No i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Na oko lekka przeplatka, ja place mniej za pakiet z maxem. No ale z nimi trzeba grubo negocjowac.

 

Tu masz warunki jakie da sie ugrac w upc

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xcxzdCVJURFdIJkvQR0mX705ph-qWFyd7MbUOnn8pf4/htmlview?pli=1#gid=0

 

Tylko zeby dostac maksimum trzeba skladac wypowiedzenie i czekac na telefon z utrzymania

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie pomóżcie. Mieszkam w Niemczech i za diabla nie mogę oglądać Mistrzostw Świata. Wszystko poblokowane. Wizja.Tv wprowadziła dziwnie wyglądający system premium, Weeb.Tv też. Nie można normalnie zapłacić, trzeba kupować jakieś dziwne rzeczy - z góry nie ufam takim kombinacjom.

Jest jakaś realna możliwość oglądania TVP Sport? Cokolwiek ?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Loczek napisał:

Panowie pomóżcie. Mieszkam w Niemczech i za diabla nie mogę oglądać Mistrzostw Świata. Wszystko poblokowane. Wizja.Tv wprowadziła dziwnie wyglądający system premium, Weeb.Tv też. Nie można normalnie zapłacić, trzeba kupować jakieś dziwne rzeczy - z góry nie ufam takim kombinacjom.

Jest jakaś realna możliwość oglądania TVP Sport? Cokolwiek ?

Ja sobie kupiłem dobrego VPN-a (Nord VPN) i na nim bezproblemowo odpalam TVP Sport. Hola! chyba niestety nie daje rady z tego co patrzę...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...