Skocz do zawartości
W ostatni weekend lipca odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy!
TEMAT ZLOTOWY
ANKIETA: CZY WEŹMIESZ UDZIAŁ W ZLOCIE?

Rekomendowane odpowiedzi

Złożyłem wypowiedzenie.

Jak myślisz za ile najtaniej można wyrwać TV z nagrywarką + C+ + Eleveny + net (nie musi być najszybszy, te 100 wystarczy).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kogo pytasz? :D

Stawiam, że jakieś 120 zł. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie to jasonxa :D Ale dzięki.

Myślisz, że dadzą tyle na umowie na czas nieokreślony?

Jakbym zszedł do 130 to byłoby git.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tyle płacę w JMDI, dekoder może nagrywać, ale własny dysk musisz podłączyć. Ogólnie wkurzają mnie trochę, bo jak podpięli mi chujowy dekoder 5 lat temu, to cały czas na takim kulam ;) Będę się na jesień orientował co tam UPC oferuje u mnie na osiedlu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, jmk napisał:

W sumie to jasonxa :D Ale dzięki.

Myślisz, że dadzą tyle na umowie na czas nieokreślony?

Jakbym zszedł do 130 to byłoby git.

Nie wiem jak jest w UPC z pakietami przy opcji na czas nieokreślony, ale jak Ci się uda coś załatwić to daj znać tutaj. Dobrze wiedzieć jaka jest sytuacja u wroga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moja współpraca z nc+ chyba też dobiega końca. Wypowiedzenie już złożyłem i zaczęły się telefony, czy może jednak się dogadamy :)

Ale raczej od początku maja będę abonentem Multimedii. W sumie mogę wykupić C+ w MM, ale chyba odpuszczę, bo jakiś kosmiczne pieniądze chcą. Będą musiały wystarczyć Eleveny :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Łonio napisał:

Moja współpraca z nc+ chyba też dobiega końca. Wypowiedzenie już złożyłem i zaczęły się telefony, czy może jednak się dogadamy :)

Ale raczej od początku maja będę abonentem Multimedii. W sumie mogę wykupić C+ w MM, ale chyba odpuszczę, bo jakiś kosmiczne pieniądze chcą. Będą musiały wystarczyć Eleveny :)

Ej, koleżko. Zgłoś się do mnie na PW - jestem przedstawicielem MM, mogę ci po forumowej znajomości jakiś fajny pakiet wyszykować :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będę miał na uwadze i odezwę się w połowie kwietnia, żeby od początku maja mieć nową umowę.

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś się sypie w nc+ czy co, wiedzą, że stracą prawa sportowe do czegoś jeszcze poza pucharami europejskimi? Mam umowe do 1 sierpnia i od paru dni już dzwonią z propozycją przedłużenia, wtf?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
20 minut temu, Profesor napisał:

Coś się sypie w nc+ czy co, wiedzą, że stracą prawa sportowe do czegoś jeszcze poza pucharami europejskimi? Mam umowe do 1 sierpnia i od paru dni już dzwonią z propozycją przedłużenia, wtf?

Zużel jeszcze tracą

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Profesor napisał:

http://forum.satkurier.pl/topic/10724-prawa-i-komentatorzy-w-polskich-stacjach-sportowych/ - wykaz praw wszystkich stacji w PL, pierwszy post jest aktualizowany przy zmianach

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta