Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co z tego typu donglem? Przecież to android smart tv podłączany przez HDMI? :-k

 

Z RPi trzeba jednak trochę pogrzebać, taki smart tv to właściwie plug and play (tzn Pi ma jeszcze kilka zalet, jak choćby osobne zasilanie, czyli podłączenie dysku zewnętrznego dające serwer plików + seedbox, ale do ipli sprawdzają się oba rozwiązania)

Odnośnik do komentarza

Jakość przekazu z IPLA to 576p SD na urządzenia SMART TV. To jakaś lipa jest, na dodatek zdarza się buforowanie przez kilkanaście sekund. Już wyobrażam sobie ostatnią piłkę w meczu siatkówki, albo rzut karny w piłce nożnej i trach - buforowanie. Ktoś to ogląda, jak to jest w rzeczywistości? Bo ja włączyłem sobie jakiś mecz w tej jakości na próbę i nie mogłem tego oglądać.

 

To już lepiej cyfrowy polsat może brać. Wiązać się umową na dwa lata nie jest fajne, ale za to jakość odbioru będzie gwarantowana?

Odnośnik do komentarza

Jakość przekazu z IPLA to 576p SD na urządzenia SMART TV. To jakaś lipa jest, na dodatek zdarza się buforowanie przez kilkanaście sekund. Już wyobrażam sobie ostatnią piłkę w meczu siatkówki, albo rzut karny w piłce nożnej i trach - buforowanie. Ktoś to ogląda, jak to jest w rzeczywistości? Bo ja włączyłem sobie jakiś mecz w tej jakości na próbę i nie mogłem tego oglądać.

 

To już lepiej cyfrowy polsat może brać. Wiązać się umową na dwa lata nie jest fajne, ale za to jakość odbioru będzie gwarantowana?

Bierz zwykly CP. Ja place 69zl za wszystko (nie ma tylko HBO) i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza

 

Dowiedzieliśmy się, że prawa do ligi hiszpańskiej (La Liga) nabyła agencja praw sportowych, która - z tego co nam wiadomo - nie ma w planach uruchomienia własnych kanałów w Polsce. W dalszym ciągu pracujemy nad umożliwieniem oglądania tych rozgrywek bezpośrednio lub pośrednio, nie mając na tę chwilę gwarancji czy to się uda. Możemy zapewnić jednak kibiców, że wszystkie mecze Realu i Barcelony będą mogli oglądać w rozgrywkach UEFA Champions League, które będą od tego sezonu pokazywane ekskluzywnie w kanałach nc+ oraz dostępne bezpłatnie dla abonentów nc+ posiadających CANAL+ SPORT w aplikacji CANAL+ SPORT Online

 

Także abonenci nc+, kij z La Liga, ważne, że ekskluzywnie będziecie mogli obejrzeć Real i Barcelonę w LM. Zamiast się kajać, przepraszać i np. obniżać abonament, to ci wydają bezczelne oświadczenie.

Odnośnik do komentarza

Mam ostatni rok w n(i)C + i po 7 latach chyba nadchodzi czas aby sie z nimi rozstać. Jedyna piłka która została na tej platformie, ktora mnie interesuje to Polska i calcio (chyba ze jej tez juz nie ma) bo resztę mam na Sky wiec kończy sie czas posiadania mnie w kręgu klienta i pewnie takich ludzi bedZie multum.

 

Swoją droga czy ktoś z was próbował mirrorowac ligę Polska z kompa (ich oficjalny stream na nc+) na smart tv?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...