Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

:hahaha:

 

A w którym miejscu mamy do czynienia z promocją?

Chodzi o to że oferty się zmieniają i nie zawsze można daną opcję zaproponować. i tyle mogę na ten temat powiedzieć.

 

Kurde, Darek, ale o czym Ty do mnie rozmawiasz?

Przecież tu chodzi tylko i wyłącznie techniczne możliwości. I weź się potem dogadaj z kimś na infolinii...

 

To na czym polega dokładnie problem , bo musiałem źle zrozumieć posta , a trzy lata pracowałem na techu więc jak moge to pomogę , ale musze wiedzieć w czym tkwi problem.

Odnośnik do komentarza

Ehh, problem polega na niekompetentnych ludziach zatrudnianych przez NC+

Dobra, napiszę raz jeszcze, co pisałem wcześniej.

Mówię, że chce przedłużyć umowę, chcę mieć MR ze swoimi Fergusonami i kartami Cameleon, a gość po drugiej stronie słuchawki mi mówi, że jest to nie możliwe i muszę wziąć te nowe tunery.

Więc olałem go i poszedłem do punktu stacjonarnego, gdzie załatwiłem wszystko bez problemu.

 

W końcu zrozumiałeś?

Odnośnik do komentarza

Ehh, problem polega na niekompetentnych ludziach zatrudnianych przez NC+

Dobra, napiszę raz jeszcze, co pisałem wcześniej.

Mówię, że chce przedłużyć umowę, chcę mieć MR ze swoimi Fergusonami i kartami Cameleon, a gość po drugiej stronie słuchawki mi mówi, że jest to nie możliwe i muszę wziąć te nowe tunery.

Więc olałem go i poszedłem do punktu stacjonarnego, gdzie załatwiłem wszystko bez problemu.

 

W końcu zrozumiałeś?

Ok zrozumiałem , ale jedna ważna informacja , żebyś wiedział że nikt Ciebie nie olewał infolinia punkty dystrybucyjne i departament utrzymania abonenta mają nie zależne od siebie oferty i najprawdopodobniej w momencie rozmowy infolinia nie miała dla Ciebie oferty spełniającej Twoje oczekiwania. Co nie zmienia faktu , że sposób w jaki Ciebie o tym poinformowano był daleki od ideału.

Odnośnik do komentarza

 

 

żebyś wiedział że nikt Ciebie nie olewał infolinia punkty dystrybucyjne i departament utrzymania abonenta mają nie zależne od siebie oferty i najprawdopodobniej w momencie rozmowy infolinia nie miała dla Ciebie oferty spełniającej Twoje oczekiwania.

 

Sory Darek, ale gadasz jak potłuczony. Ja o jednym, Ty o drugim. O jakich oczekiwaniach piszesz? Ja się nie prosiłem o jakieś zniżki, promocje etc. Gość chciał mi wcisnąć w ogóle nie potrzebny mi sprzęt.

 

Dobra, koniec tematu.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

żebyś wiedział że nikt Ciebie nie olewał infolinia punkty dystrybucyjne i departament utrzymania abonenta mają nie zależne od siebie oferty i najprawdopodobniej w momencie rozmowy infolinia nie miała dla Ciebie oferty spełniającej Twoje oczekiwania.

 

Sory Darek, ale gadasz jak potłuczony. Ja o jednym, Ty o drugim. O jakich oczekiwaniach piszesz? Ja się nie prosiłem o jakieś zniżki, promocje etc. Gość chciał mi wcisnąć w ogóle nie potrzebny mi sprzęt.

 

Dobra, koniec tematu.

 

 

 

 

 

chodzi o to że nie zawsze można zaproponować karty cameleon czyli starego MR czasami system narzuca konieczność proponowania nowego MR co swoją drogą jest chore i w tym całkowicie się z Tobą zgadzam , ale najważniejsze że udało Ci się załatwić to co chciałeś tylko chciałem powiedzieć że na pewno nikt nie chciał Ciebie oszukać i tyle

Odnośnik do komentarza

ewidentnie z relacji Łonia wynika, że próbowano zrobić go w balona i wcisnąć mu niepotrzebny sprzęt

 

jeżeli nawet jest to wina systemu NC+, powinien zostać o tym poinformowany, co nie miało miejsce zgodnie z relacją Łonia

Panowie uchyle wam troche naszej kuchni- nie ma że się nie da , ale oferty są stopniowane dla ab i dopiero po odrzuceniu gorszej oferty pojawiają się lepsze błąd polegał na tym że konsultant nie powiedział że taka oferta będzie przygotowana a powinien to powiedzieć i tyle nie zgadzam się z tymże ktoś na infolinni chciał coś wcisnąć po prostu nie mógł , ale nie chciał oszukać.

Odnośnik do komentarza

Czasowy dostęp do CANAL+ Family 2 w nc+ 13-15.09news_button.gif
  • 2013-09-02 21:23:57 / Jacek Grzeszczak
  • Ostatnia aktualizacja: 2013-09-03 16:28:32
  • źródło: Remek/nc+/satkurier.pl

Platforma nc+ pomiędzy 13, a 15 września będzie transmitować zmagania z kortów Pucharu Davisa, gdzie w fazie play-off rywalizować będą Polska i Australia. Wszystkie mecze będzie można obejrzeć na antenie kanału CANAL+ Family 2. Platforma wychodzi na przeciw klientom, którzy nie mają dostępu do kanału oferując możliwość uzyskania dostępu do niego przez 3 dni za kwotę 9,90 zł.

 

W ramach promocji za kwotę 9,90 zł abonent może otrzymać czasowy dostęp do kanału CANAL+ Family 2 w następujących oknach czasowych:

- piątek 13 września od 14:45 do 0:45 (sobota)

- sobota 14 września od 12:00 do 19:00

- niedziela 15 września od 11:00 do 20:45

 

Zamówienie można złożyć zgodnie z instrukcją zawartą na stronie http://ncplus.pl/co-ogladac/sport/puchar-davisa w okresie pomiędzy 2, a 15 września. Wysokość opłaty nie ulega zmianie nawet jeśli dokona się zamówienia po 13 września, więc zainteresowani nie powinni zwlekać.

 

Uprawnienia do oglądania kanału CANAL+ Family 2 w określonych w/w porach powinny zostać przyznane w ciągu 2 godzin od złożenia zamówienia i ich obecność można sprawdzić przełączając dekoder operatora na kanał 38 lub w odbiornikach indywidualnych korzystając z poniższych parametrów:

 

Parametry techniczne planszy potwierdzającej uzyskanie uprawnień do usługi:

Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)

tp. 110 (10,719 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

 

ID: POTWIERDZENIE

PID V: 375 (MPEG-2/SD)

PID A: - (brak)

PID PCR: 375

SID: 4481

PID PMT: 1081

Provider: nc +

Kodowanie: Conax (nc+/n), Nagra MA (S4/N3 - nc+/CYFRA+)

 

Plan transmisji meczów Pucharu Davisa na CANAL+ Family 2:

 

piątek 13 września

- 15:30 Studio Torwar

- 16:00 mecz 1 (singiel)

- 19:00 Studio Torwar

- 19:30 mecz 2 (singiel)

- 22:30 Studio Torwar

 

sobota 14 września

- 13:30 Studio Torwar

- 14:00 mecz 3 (debel)

- 17:00 Studio Torwar

 

niedziela 15 września

- 11:30 Studio Torwar

- 12:00 mecz 4 (singiel)

- 15:00 Studio Torwar

- 15:30 mecz 5 (singiel), jeśli będzie konieczny

- 18:30 Studio Torwar

 

Skład drużyn Polski i Australii w Pucharze Davisa:

Reprezentacja Polski: Jerzy Janowicz, Łukasz Kubot, Mariusz Fyrstenberg, Marcin Matkowski

Reprezentacja Australii: Lleyton Hewitt, Bernard Tomic, Marinko Matosevic, Matthew Ebden, kapitan Patrick Rafter

 

Parametry techniczne CANAL+ Family 2:

Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)

tp. 110 (10,719 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

 

ID: CANAL+ FAMILY2

PID V: 172 (MPEG-2/SD)

PID A: 128 (pol)

PID PCR: 172

SID: 4413

PID TXT: 500

PID PMT: 1013

Provider: CYFRA +

Kodowanie: Nagra MA (S4/N3 - nc+/CYFRA+)

 

Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)

tp. 11 (11,411 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S2/8PSK)

 

ID: CANAL+ FAMILY2 HD

PID V: 161 (MPEG-4/HD)

PID A: 84 (pol, AC3), 85 (eng, AC3)

PID PCR: 161

SID: 14202

PID PMT: 1002

Provider: CYFRA+

Kodowanie: Conax (nc+/n/TNK HD/n na kartę), Nagra MA (S4/N3 - CYFRA+), Viaccess PC 3.0 (Orange)

 

Najlepszy tenis w NC , zamówienia na devisa na infolini albo na ica

Odnośnik do komentarza

nSport w SD tylko z nowych parametrów

 

  • źródło: nc+/satkurier.pl

Po ok. dwóch miesiącach równoległego przekazu kanał nSport w wersji w SD opuścił dotychczasową częstotliwość i dostępny jest wyłącznie z nowych parametrów z transpondera nc+ (dawniej CYFRY+). Zwolniona pojemność na częstotliwości Grupy ITI została rozdzielona na pozostałe kanały, owocując ogólną poprawą jakości.

 

Nowe parametry techniczne nSport w SD:

Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)

tp. 110 (10,719 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

 

ID: nSport

PID V: 167 (MPEG-2/SD)

PID A: 109 (pol)

PID PCR: 167

SID: 4408/4458 (wyszukiwany podwójnie)

PID PMT: 1008/1058

Provider: nc+

Kodowanie: Conax (TNK SD/HD, smartHD+, n na kartę, nc+/n), Nagra MA (S4/N3 - nc+/CYFRA+), Viaccess PC 3.0 (Orange)

 

Przeprogramujcie dekodery , na dekoderach Philipsa wyskoczy automatyczna aktualizacja wystarczy potwierdzić ją przyciskając OK na pilocie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jako, że po wygaśnięciu poprzedniej umowy z Cyfrą + postanowiłem nic nie robić i poczekać na rozwój wydarzeń, to dzisiaj stwierdziłem, że chyba nie ma sensu dłużej czekać (bo płaciłem 93zł) i podpisałem nową umowę i płacę teraz 99zł za Platinum bez HBO + za 10zł miesięcznie wziąłem drugą kartę, żeby mieć multiroom. Jako, że jest to karta cyfry +, a jedyny dekoder jaki mi został wolny po poprzednich umowach to stary SD potrzebuje kupić coś z HD do tej karty. Gość w salonie mówił, żeby sobie jakiegoś Fergusona kupić, tylko może być problem z kanałami, które trzeba sobie wgrać z Pendrive'a. Generalnie chyba nie jest to jakiś problem, pozostaje pytanie jakiego tego Fergusona kupić. Nie potrzebuje PVR, jedynie potrzebuje mieć sygnał HD. Ewentualnie jeśli nie Ferguson to co?

Odnośnik do komentarza

Swego czasu Ferguson był bardzo chwalony za niedrogie produkty przyzwoitej klasy. Ostatnio czytałem jednak, że zyskuje coraz częściej miano tandetnej chińszczyzny, a kolejne modele mają więcej wad niż zalet (tą nadal pozostaje cena). Plusem pozostaje też stabilność softu i łatwość jego aktualizowania (w tym list kanałów). Ja na Twoim miejscu pokusiłbym się o zakup Arivy 102E, która uchodzi wciąż za jedną z lepszych produkcji Fergusona. Do kupienia od ok. 250 zł.

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, że sam posiadam Arivę 250 COMBOi nie narzekam na nic. Wymieniłem dekoder z C+ z 500gb pamięci bo mi tylko padał cały czas i freezował. Od roku ponad Ariva mnie nie zawiodła, najnowszy soft okej ściągałem z neta, ale to nie estm jakiś problem ;) Dla ludzi kochających funkcje cofania i nagrywania polecam dokupienie dobrego dużego dysku i po ptokach ;) Ja tam cały czas Fergusony chwalę i chwalić będę bo nie spotkałem się z kimś narzekającym kto wydał przynajmniej 250zł na dekoder tej marki.

Odnośnik do komentarza

Po przeprowadzce mam kablówkę z UPC się okazało już podłączoną, pakiet najniższy, ale mi odpowiada tyle, że ... nie działa :P Tzn mam kanały typu MTV, Extreme, Polsat Sport, ale nie mam TVP1, Polsat, TVP2, gdy na pilocie wybieram opcję "Install", aby wyszukać kanały to mam tam komunikat "Locked" i nie mogę nic zrobić. Aha, TV bez dekodera podłączam kablem, ale z takim bardzo cienkim wtykiem antenowym - jak on się nazywa (to już poboczne pytanie:P), wkładanym do telewizora w miejsce anteny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...