Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pakiet Full Extra za 99 zł dla abonentów nc+

 

Zgodnie z informacjami pojawiającymi się na forach internetowych, poprzez BOK platformy satelitarnej nc+ dostępna jest nowa oferta promocyjna pod nazwą Full Extra. W ramach opłaty99 zł miesięcznie przy umowie na 12 miesięcy, klient, który już przeszedł do nc+ i jest zainteresowany podniesieniem jakości swojej oferty, może przejść na nowy pakiet Full Extra.

 

Oferta Full Extra obejmuje pakiet Universe+, opcje dodatkowe CANAL+ Platinum, HBO, Cinemax, Filmbox, History, Sundance i kolekcje VOD CANAL+, PictureBox, Seriale+ i netVOD+.

 

Full Extra z pakietami dla dorosłych kosztuje 109 zł miesięcznie. Natomiast jeżeli chce się korzystać z usługiMultiroom Standard, należy dopłacić 10 zł miesięcznie za każdy dekoder (przy Multiroom Premium 20 zł miesięcznie za każdy dekoder).

Źrudłoo nc+/satkurier

 

 

I teraz nikt nie zarzuci nc+ że nie dba o stałego klijenta

Odnośnik do komentarza
MECZE SERIE A W NC+
2013-08-22

Platforma nc+ nabyła prawa do pokazywania włoskiej ligi piłkarskiej - Serie A. Umowa została zawarta na dwa lata. Sezon startuje już w najbliższy weekend.

liga-wloska-w-ncplus.jpg

- Wielkie kluby i wysoki poziom – to znak rozpoznawczy ligi włoskiej. Coraz więcej Polaków na Półwyspie Apenińskim sprawia, że jej mecze stają się z sezonu na sezon bardziej interesujące dla fanów znad Wisły. Będziemy z ciekawością przyglądać się grze polskich piłkarzy. Bardzo zależało nam, żeby móc zaprosić kibiców na transmisję Serie A w nc+, co niniejszym mam przyjemność uczynić – mówi Tomasz Smokowski, szef redakcji sportowej nc+.

Mecze ligi włoskiej będzie można oglądać w kanałach platformy nc+ już od 24 sierpnia. W ten weekend kibice zobaczą spotkania Sampdoria – Juventus (sobota, 20:40, CANAL+ Sport) oraz Inter – Genoa (niedziela, 17:55, nSport). Wydarzenia kolejki podsumowane zostaną w magazynie SERIE A emitowanym we wtorek o 17:00 w CANAL+ Sport, a wszystkie bramki będzie można obejrzeć w niedzielnym magazynie lig zagranicznych „Sport+”.

Spotkania ligi włoskiej komentować będą m.in.: Tomasz Lipiński, Adam Marchliński, Bartosz Gleń, Grzegorz Milko i Cezary Olbrycht.

Platforma nc+ jest posiadaczem praw do transmisji rozgrywek piłkarskich: Ligi Mistrzów, Ligi Europejskiej, T-Mobile Ekstraklasy, Premier League, Primera Division, Ligue 1 oraz Serie A. Na jej antenach można także śledzić m.in.: żużel – Enea Ekstraliga oraz cykl Grand Prix, koszykówkę – NBA i WNBA, tenis – mecze Pucharu Davisa oraz turnieje.

 

 

No i teraz można spokojnie powiedzieć , że wszystko co jest najwaźniejsze i najlepsze z piłki nożnej jest w nc+:)

Odnośnik do komentarza

Przecież już od kilku godzin wisi info:

 

PIŁKA RĘCZNA W MISTRZOWSKIM WYDANIU W NC+ !
Platforma nc+ poszerza swoją ofertę sportową. W nowym sezonie kibice będą mogli oglądać na jej kanałach Ligę Mistrzów piłki ręcznej. Pokazywane będą rozgrywki mężczyzn i kobiet (VELUX EHF Champions League i Women’s EHF Champions League). Prawa na wyłączność do tych elitarnych rozgrywek zostały zakupione na dwa lata.

 

nc+ coraz ciekawsza oferta sportowa, jeszcze jakby wymienili Bellatora na UFC to już by było miodzio :)

Odnośnik do komentarza

Przecież już od kilku godzin wisi info:

 

PIŁKA RĘCZNA W MISTRZOWSKIM WYDANIU W NC+ !

Platforma nc+ poszerza swoją ofertę sportową. W nowym sezonie kibice będą mogli oglądać na jej kanałach Ligę Mistrzów piłki ręcznej. Pokazywane będą rozgrywki mężczyzn i kobiet (VELUX EHF Champions League i Women’s EHF Champions League). Prawa na wyłączność do tych elitarnych rozgrywek zostały zakupione na dwa lata.

 

nc+ coraz ciekawsza oferta sportowa, jeszcze jakby wymienili Bellatora na UFC to już by było miodzio :)

 

Tak , ale jeszcze rzecznik prasowy nie podał oficjalnego komunikatu a ja pazuje na informacjach potwierdzonych przez departament prasowy NC+ co nie zmienia że z tej informacji bardzo się cieszę o ile zostanie oficjalnie potwierdzona

Odnośnik do komentarza

No niestety, ale duużo pracowników z call center właśnie się ośmiesza i w sumie nie wiem, czy świadomie, czy nie.

Wracając do tematu Multiroomu, na który mi odpisałeś niedawno. To właśnie gość przez telefon mi wmawiał, że chcąc przedłużyć umowę z MR, muszę wziąć nowe tunery, bo inaczej nie da rady. Oczywiście byłem już świadomy, że nie będzie z tym żadnego problemu i mogę zostać przy swoich Fergusonach. Dlatego też jebłem słuchawką i poszedłem do punktu stacjonarnego, gdzie przedłużyłem umowę, a kobitka była zszokowana, że chciano mnie tak naciągnąć.

Odnośnik do komentarza

No niestety, ale duużo pracowników z call center właśnie się ośmiesza i w sumie nie wiem, czy świadomie, czy nie.

Wracając do tematu Multiroomu, na który mi odpisałeś niedawno. To właśnie gość przez telefon mi wmawiał, że chcąc przedłużyć umowę z MR, muszę wziąć nowe tunery, bo inaczej nie da rady. Oczywiście byłem już świadomy, że nie będzie z tym żadnego problemu i mogę zostać przy swoich Fergusonach. Dlatego też jebłem słuchawką i poszedłem do punktu stacjonarnego, gdzie przedłużyłem umowę, a kobitka była zszokowana, że chciano mnie tak naciągnąć.

To nie do końca tak sytuacja jaką opisywałeś była jeszcze nie dawno , bo nowe Mr ( sytuacja w której ab nie ma ich na stanie w trakcie rozmowy ) są sparowane z kartami i rzeczywiście trzeba do nich wydać media boxy / od niedawna do dekoderów wolno rynkowych proponujemy dwie nie zależne karty tak zwane karty cameleon za opłatą 15 zł miesięcznie . Więc możliwe że na dzień rozmowy infolinia nie miała takich możliwości. Jeśli ktoś już ma na stanie MR zawsze można go zrabatować na 10 zł miesięcznie albo 0 zł w zależności od oferty.

Odnośnik do komentarza

No ale zrozum, skoro mówię chłopakowi, że mam karty Cameleon i swoje tunery i miałem do tej pory MR i chcę mieć nadal, to on mi wmawia, że nie da rady i muszę wziąć dwa nowe tunery. Więc albo chciał mnie świadomie wprowadzić w błąd, albo część ludzi tam zatrudnionych nie ma pojęcia o podstawowych rzeczach.

Odnośnik do komentarza

No ale zrozum, skoro mówię chłopakowi, że mam karty Cameleon i swoje tunery i miałem do tej pory MR i chcę mieć nadal, to on mi wmawia, że nie da rady i muszę wziąć dwa nowe tunery. Więc albo chciał mnie świadomie wprowadzić w błąd, albo część ludzi tam zatrudnionych nie ma pojęcia o podstawowych rzeczach.

Albo Ciebie zrozumiał i nie mógł Ci przyznać takiej promocji.

Odnośnik do komentarza

 

:hahaha:

 

A w którym miejscu mamy do czynienia z promocją?

Chodzi o to że oferty się zmieniają i nie zawsze można daną opcję zaproponować. i tyle mogę na ten temat powiedzieć.

 

Kurde, Darek, ale o czym Ty do mnie rozmawiasz?

Przecież tu chodzi tylko i wyłącznie techniczne możliwości. I weź się potem dogadaj z kimś na infolinii...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...