Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja bym Ci rekomendowal zakonczenie kontraktu i wziecie go na nowo. Ja robilem upgrade w grudniu i nic mi nie dali bo jak to zargumentowali "na najwiekszym abonamencie nic już nie moga a dostalem przeciez już tv swego czasu". Sam bym wtedy nie przedluzal umowy, ale problem jest taki że mieszkam za granica i nie mialem czasu na pierdzielenie :(

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dziwny problem z C+ mam.

 

Na dekoderze siła sygnału powyżej 70, jakość powyżej 90. Praktycznie wszystkie kanały (HD i SD) odbierają idealnie. Tylko na 3 są artefakty (ale kino, c+ film, c+ gol) i nie da się oglądać.

Co może być przyczyną i jak to rozwiązać? Nie jest to wina dekodera bo sprawdzałem już inny i to samo :/. Konwerter nowy, kabel nowy nie mam pomysłu na to...

 

EDYTA: Problemem był dekoder. Obydwa były "niedysponowane". Dopiero druga wymiana w C+ poskutkowała i dostałem sprawny dekoder...

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Przymierzam sie do zakupu upc telewizji z internetem i w zwiazku z tym mam techniczne pytanie. Docelowy pokoj, gdzie stalby telewizor jest w fazie wykanczania i na razie telewizor postawilem w drugim miejscu, gdzie tez jest dostep do kabli r i tv. Czy robi mi jakas roznice, w ktorym miejscu zostanie wykonana instalacja i czy po przeniesieniu tv do innego pokoju bedzie odpowiednio odbierac? Nie mam zamiaru kupowac uslugi multiroom, bo nie planuje dwoch telewizorow.

Odnośnik do komentarza

rozumiem, że vectra nie dała rady ;)

 

w skład instalacji wewnatrz mieszkania powinieneś mieć tylko kable więc robi Ci to istotną różnicę. z tego co napisałeś umowa mówi o jednopunktowym dostępie, czyli kable powinny zostać położone do/w pokoju, który aktualnie jest wykańczany, a nie w tym gdzie w obecnej chwili masz tv

 

alternatywnie można zrobić sobie oddzielną instalację rtv na początku mieszkania, gdzie operator kablówki się wpina, a ty dalej już po swojej instalacji rozprowadzasz sygnał wedle własnego widzi mi się i masz wyjebane na jeden punkt bo masz ich kilka :)

 

pytanie też co masz na myśli pisząc instalacja ? dekoder i kable czy coś jeszcze ?

Odnośnik do komentarza

OK, sądziłem, że w ogóle Ci się kanały zaczynają od 350 (bez pierwszej dziesiątki, początku drugiej setki i kanałów informacyjnych tuż przed połową czwartej setki).

 

Mi akurat taki układ (grupami, nawet na odległych kanałach) nie przeszkadza. Dość szybko przywykłem do tego, gdzie są najważniejsze dla mnie kanały. Dużo bardziej irytowały mnie rozwiązania np. na Cyfrowym Polsacie lub Cyfrze+.

Odnośnik do komentarza

Za miesiąc skończy mi się oglądanie telewizji :P Telewizor mam stary, więc albo zakup nowego albo dekoder. Nowy TV to koszt rzędu ponad tysiąca złotych, co wolałbym ominąć, przynajmniej na razie, natomiast co do dekodera - no właśnie, jaki najlepiej? Słyszałem, że można też kupić jakiś od Polsatu i mamy wtedy PS Sport. Jaki jest najbardziej opłacalny w sensie kanały/cena?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...