Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Stanowczo i jednoznacznie odradzam ten dekoder , bo ma soft do bani i problemy z przyjmowaniem opragromawania co powoduje jego zawieszanie - info potwierdzone po rozmowei z kolegami z działu technicznego tak więc w zależności od zasobności portfela polecam jakiś model fergusona. Jak się przy nich nie majstruje działająjak złoto.

Odnośnik do komentarza
Jeśli dekoder ma być tylko dooglądania to kupuj dekoder od cyfry bo podstawowy problem Fergusonato odbieranie uprawnień z którymi ma spory problem.

 

A teraz piszesz, że od C+ są do bani a Fergusony są super :> Więc w końcu jaka jest prawda? ;)

 

Mnie zależy tylko na oglądaniu C+ Sport w HD ;)

Odnośnik do komentarza

Problemem starszych Fergusonów było nieprzepuszczanie uprawnień - brat tak miał z moim poczciwym kilkuletnim 5018 CI. Zdarzało się, że co miesiąc musiał dzwonić na infolinię C+. Poza tym jednak problemów nigdy nie sprawiał - w swojej kategorii cenowej pozostawał przez lata jedną z najlepszych marek na rynku. Jeśli mnie pamięć nie myli, nowe Fergusony mają już mniejsze problemy z uprawnieniami C+, więc powinno być więcej niż OK.

Odnośnik do komentarza

Ktoś może mnie oświecić, gdzie znaleźć jakąś obecną ofertę Cyfry?

Chciałbym się dowiedzieć, ile w chwili obecnej kosztowałby jakiś najniższy abonament z pakietem Canal+ (chodzi mi głównie o C+S). Wczoraj próbowałem coś ogarnąć na stronie canalplus, ale jakoś nie bardzo mi się udało.

Odnośnik do komentarza
Jeśli dekoder ma być tylko dooglądania to kupuj dekoder od cyfry bo podstawowy problem Fergusonato odbieranie uprawnień z którymi ma spory problem.

 

A teraz piszesz, że od C+ są do bani a Fergusony są super :> Więc w końcu jaka jest prawda? ;)

 

Mnie zależy tylko na oglądaniu C+ Sport w HD ;)

Zgadza się , ale po rozmowie z kolwgami z technicznego i po tym jak wszyscy których pytałem o opinie na temat sagema jednoznacznie mi go odradzałi uważam że lepiej wyjdziesz kupując fergusona , bo pisząc wcześnijszego posta nie wiedziałem o problemie z sotem jaki teraz wykazuje ten dekoder.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pierrsza transmisja w formie PPV w Polsce

 

CYFRA+: Adamek - Kliczko w PPV

 

źródło: Inf. własna/CYFRA+

 

W dekoderach platformy satelitarnej CYFRA+ zameldowały się dwie pozycje oznaczone jako CYFRA+ PPV i CYFRA+ PPV HD. Są one dostępne odpowiednio na 112. i 113. kanale. Na transponderze CYFRY+ włączono testy wersji SD. 10 września 2011 roku abonenci CYFRY+ obejrzą historyczny pojedynek o tytuł zawodowego Mistrza Świata wagi ciężkiej kategorii WBC pomiędzy Tomaszem Adamkiem i Witalijem Kliczko.

 

 

 

 

Prosto z nowo otwartego Stadionu Miejskiego we Wrocławiu walkę komentować będą dziennikarz CANAL+ Edward Durda razem ze stałym ekspertem stacji, Krzysztofem Kosedowskim.

 

– Dysponenci praw telewizyjnych do gali przewidzieli w Polsce możliwość transmisji jedynie w systemie pay-per-view. W CYFRZE+ nie mogło zabraknąć relacji z tak prestiżowego wydarzenia sportowego i dlatego uruchomimy specjalny kanał PPV Test - do wyboru w wersji SD lub HD – mówi Beata Ryczkowska, Dyrektor Pionu Programowego spółki CANAL+ Cyfrowy. – Jednocześnie CYFRA+ zapewnia technologię pay-per-view oraz transmisję sygnału telewizyjnego wszystkim zainteresowanym uczestnikom projektu w Polsce – dodaje Jarosław Kordalewski, Dyrektor ds. Technologii i Systemów CANAL+ Cyfrowy sp. z o.o.

 

Pierwsza w Polsce transmisja w systemie pay-per-view będzie dostępna w CYFRZE+ w cenie 39,90 zł. Zamówienia na obejrzenie Gali można dokonać za pośrednictwem Internetowego Centrum Abonenta bądź Centrum Telefonicznego Abonentów.

 

Elektryzująca konfrontacja okrzyknięta mianem walki XXI wieku odbędzie się na nowo otwartym Stadionie Miejskim we Wrocławiu, jednej z aren przygotowanych na zbliżające się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

 

Tomasz Adamek stanie przed historyczną szansą by zostać pierwszym polskim mistrzem świata wagi ciężkiej. 40-letni Kliczko stoczył dotychczas 44 walki, wygrywając 42, z czego aż 39 przez nokaut. Doznał zaledwie 2 porażek, w tym ostatniej w 2003 roku z Lennoxem Lewisem, wyłącznie ze względu na nie dopuszczenie do kolejnej rundy przez sędziego. 35-letni Tomasz Adamek stoczył na zawodowym ringu, w różnych kategoriach wagowych 45 pojedynków, wygrywając 44 z nich, 28 przez nokaut.

 

Pojedynek Kliczki i Adamka będzie walką wieczoru podczas Gali boksu we Wrocławiu. Abonenci CYFRY+ będą mogli śledzić również walki poprzedzające tę konfrontację. Na ringu zobaczą m.in. wyróżniających się polskich bokserów Pawła Kołodzieja i Mateusza Masternaka.

 

Sobota, 10 września

CYFRA+ PPV test (k. 112.)/CYFRA+ PPV test HD (k. 113.)

21:00 – Gala Boksu we Wrocławiu

23:00 – Walka wieczoru: Tomasz Adamek - Witalij Kliczko

 

Parametry techniczne:

 

HOT BIRD 9 (13°E)

tp. 110 (10,719 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

 

ID: CYFRA+ PPV test

PID V: 375 (MPEG-2/SD)

PID A: -

PID PCR: 375

SID: 4481

PID PMT: 1081

Provider: CYFRA +

Kodowanie: Nagra MA (S4/N3 - CYFRA+)

 

Walkę Adamek - Kliczko będzie można oglądać w ramach PPV także w Cyfrowym Polsacie i w wybranych sieciach kablowych, m.in. Multimedia Polska i UPC. Walka zostanie pokazana również w Multikinie i w niemieckim kanale R

TL.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Właściciele praw do programów i transmisji telewizyjnych respektują – na razie – jedynie zabezpieczenia oferowane na systemy Windows i niektóre urządzenia z Mac OS. Z tego powodu odtwarzanie materiałów dostępnych w serwisie CYFRA+ONLINE nie będzie możliwe na komputerach pracujących tylko i wyłącznie na linuxie. Z podobnych powodów materiałów z serwisu CYFRA+ONLINE nie będzie można na razie oglądać na IPadach, telefonach komórkowych, itd.

 

Poza tym wszystko super. Łącze 10 mb i obraz piękny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...