Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej kupić jakiegoś Fergusona HD (jeśli tak to podajcie jakieś przykładowe modele do 300 zł), czy brać to co dają z C+ (Sagemcom DSI87 HD, 129 zł)?

 

Nie interesuje mnie żadne nagrywanie programów czy inne bajery, ma to odtwarzać kanały HD i się nie wieszać przy każdej okazji tylko pracować stabilnie i miarę szybko.

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to, żeby włączyć pakiet hd musisz mieć dekoder hd z cyfry (kupno lub dzierżawa). Nie ma możliwości podpisania umowy na kanały hd i kupno swojego odbiornika hd. Chyba, że masz już jeden dekoder hd od nich i to ma być drugi. Tak przynajmniej było jak ja podpisywałem umowę (ponad rok temu)

Odnośnik do komentarza
Nie wiem w sumie gdzie to napisać, alenajbardziej chyba pasuje tutaj.

 

 

 

 

W czwartek przyszedł do mojegomieszkania "przedstawiciel cyfry+" (za takiego sie podawał,a moja mama raczej wierzy ludziom) i zasłaniając się marcowązmianą regulaminu przekonał moją mamę (która regulaminu nieprzeczytała) do zakupu dekodera za 350 zł* i wysłania pisma dosiedziby cyfry + (przez list polecony) o zawieszeniu nadawaniasygnału cyfry + od przyszłego miesiąca. Tak naprawdę był toprzedstawiciel enki, który tym nieuczciwym sposobem nakłonił mojąrodzicielkę do skorzystania z oferty "przyjdź do n".

 

 

 

 

W związku z tym mam pytania:

 

a) można to jeszcze odkręcić?

 

b) na stronie cyfry nie widzęmożliwości kontaktu przez e-mail. Jest on możliwy?

 

c) Czy mogę pozwać tego skurwesyna(przepraszam za słowa, ale rzeczy trzeba nazywać po imieniu) conaciągnął moją mamę, jak i połowę wsi (tą która miała cyfrę+)

 

 

  • Facet straszył iż jeżeli teraz mama nie da 350 zł, to w miesiacu maja będzie musiała wyłożyć osiem stówek, a wiadomo iż forsa nie rośnie na ulicy

 

Odpowiadając na twoje pytania tak naprzyszłość adres @ do kontaktu z cyferką informacje@cyfraplus.com.pl

 

 

 

 

Sytuacja z którą spotkała się twojamama to klasyczna sprzedaż door to door czyli jak mówi kodekshandlowy sprzedaż bezpośrednia po za siedzibą firmy a to powodujeże masz prawo odstąpić od takiej umowy w ciągu 10 dni od jejzawarcia

 

 

 

 

Tekst z 350 zł to standardowe zagraniesprzedawcy swoją drogą po niżej pasa na wyciągnięcie dodatkowejkasy dla siebie

 

 

 

 

*wiem że jest to post stary , alespecjalnie go wyciągam na żeby jak najwięcej osób przed tegorodzaju pseudo sprzedażą

 

 

 

 

Swoją drogą jak dobrze pójdzie tomoże już nie długo wrócisz do cyfry+

 

 

 

 

Kompakt z C+ ofc. Negocjuje już nimiod miesiąca ale 55 to najniżej co oferują. A dla mnie to troszkęniepoważne, że muszę dopłacić 15 zł żeby utrzymać obecnąilość kanałów. Żeby chociaż ten dekoder HD dali za 1 zł albo wbezpłatną dzierżawę to bym się może zgodził, ale, że sobiejeszcze za niego wołają 129 zł?! I jeszcze mi mówią, że tosuper oferta bo dla nowych klientów jest jeszcze opłata aktywacyjna99 zł...

 

 

 

 

To coś słabo negocjujesz , a tak napoważnie ja mam w czerwcu przedłużoną umowę na optimum z c+ za57 zł dekoder sd na własność za 49 zł umowa na 15 miesięcy.Obecnie w cyfrze jest prosty mechanizm przyznawania ofert.(i dlategociesze się że tam już nie pracuje i współczuje tym co pracujątam teraz na utrzymaniu) Po pierwsze trzeba wysyłać wypowiedzeniabo oferty przed wypowiedzeniem umowy dają minimalne rabaty , podrugie co jest totalną bzdurą teraz jak dzwoni do Was doradcautrzymania ma tylko jedną konkretną ofertę na pakiety i tylko tomoże Wam dać po trzecie jeżeli odmawiacie przedłużenia umowy topo jakimś czasie jest szykowana nowa oferta ja za nim usłyszałemto co chciałem musiałem trzy razy odrzucić ofertę za nim dostałemto co finalnie mnie interesowało. Co prawda od stycznia nie pracujetam ale jak by coś to polecam się na pw zawsze da się coś z cyfrąugra trzeba tylko wiedzieć jak.

 

 

 

 

 

 

 

Lepiej kupić jakiegoś Fergusona HD(jeśli tak to podajcie jakieś przykładowe modele do 300 zł), czybrać to co dają z C+ (Sagemcom DSI87 HD, 129 zł)?

 

 

 

 

Jeśli dekoder ma być tylko dooglądania to kupuj dekoder od cyfry bo podstawowy problem Fergusonato odbieranie uprawnień z którymi ma spory problem.

 

 

Odnośnik do komentarza

W moim wypadku wypowiedzenie umowy już nie wchodzi w grę bo do końca umowy zostało kilka dni ;)

 

Chyba przyjdzie mi się zgodzić na tę podwyżkę... :/

 

 

Nie dokońca masz rację , bo jeśli masz umowę do końca lipca to jeśli w lipcu wyślesz wypowiedzenie to będzie ono skutkować na koniec sierpnia i jak parę razy odrzucisz ofertęto na pewno coś ciekawego trafisz.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak, tylko kiedy umowa się kończy, kończy się promocja i abo za sierpień wyniesie mnie grubo ponad 100 zł ;)

Ofertę odrzuciłem już 4 razy, od 2 razu oferta się nie zmienia.

Oferta sie nie zmienia , bo to jest maximum dla antichurna-czyli umowy bez wyypowiiedzenia . Nie wiem kiedy Kończy Ci się umowa , bo jej nie widze natomiast ronisz prostą rzecz dzwonisz na infolinię odłączasz sobie kanały od pierwszego sierpnia w tem sposób oniżając sobie opłatę za sierpiń a na początku mieiąca przedłurzasz umowę na tym co Ciebie interesuje i od raz włączaj Ci te kanaly z powrotem bez dopłaty z Twojej strony.

Odnośnik do komentarza

To jest jakieś rozwiązanie. Wypowiedzenie trzeba wysłać pocztą czy wystarczy telefonicznie?

 

Wypowiedzenie rzeby było skuteczne musi być dostarczone na adres korespondencyjny w formie pisemnej ja swoje wysłałem poleconym i dotarło po 5 dniach . Wzór podaje niżej:

 

 

 

 

 

,,Ja Jan kowalski nr ab.......... wypowidam umowę o abbonanment wraz z końcem okresu minimalenego umowy''

 

Ważne jest rzeby pismo było odręcznie podpisane i był w nim nr ab oraz Pesel.

 

 

 

 

Adres do wypowiedzenia :

 

Canal + cyfrowy sp.z.o.o

 

skrytka pocztowa nr 8

 

02-100 Warszawa

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak, na pewno jest to umowa na czas określony do końca lipca.

 

Dokładnie jest to Akcja Promocyjna "Cyfra powrót+" i obowiązuje do 31/07/2011.

 

:) czyli wszystko jasne jak w lipcu wyślesz wypowiedzenieto będzie data rozwiązania umowy na koniec sierpnia jak takie wypowiedzenie wyślesz w sierpniu to masz trzy miesiące wypowiedzenia . Pamientaj o ważnej sprawie decyduje data stępla więc jeśli nichcesz mieć długiego wypowiedzenia to nadaj list jeszcze w lipcu.Swoją drogą sprawdze kto z Tobą przedłurzał uimowę. Może ja ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...