Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Antychryst w CYFRA+ VOD

 

źródło: C+

 

Abonenci CYFRY+ mogą już oglądać najnowszą produkcję Larsa von Triera „Antychryst” w standardzie HD dzięki usłudze CYFRA+VOD. W filmie duńskiego reżysera Willem Dafoe i Charlotte Gainsbourg (doceniona nagrodą na canneńskim festiwalu) grają parę usiłującą odzyskać równowagę psychiczną po stracie dziecka. By zmierzyć się z traumą, udają się do położonej głęboko w lesie górskiej chatki.

 

 

 

Tam mężczyzna, światowej sławy psychiatra, przeprowadza na żonie drastyczną terapię, podczas której sam musi zmierzyć się z własnymi demonami, a także okrucieństwem opętanej rozpaczą kobiety. Produkcja von Triera walczyła w tym roku o Złotą Palmę w Cannes, gdzie miała światową premierę. Od tamtej pory wzbudza skrajne emocje zarówno krytyków, jak i widzów. Wszyscy jednak są zgodni, że od strony wizualnej to piękny, plastyczny i szalenie sugestywny obraz. Efekty specjalne „Antychrysta” są dziełem Platige Image, czołowego studia postprodukcyjnego w Polsce, z którym CANAL+ Cyfrowy współpracował przy licznych projektach. Jednym z nich jest wielokrotnie nagradzany serial animowany „Niezły kanał”, unikalna formuła komunikacji platformy z abonentami.

 

CYFRA+VOD oferuje bogatą bibliotekę najnowszych produkcji kinowych nieemitowanych dotychczas na antenie żadnej płatnej telewizji oraz klasykę kina. Katalog filmów serwisu CYFRA+VOD jest kompletowany w oparciu o współpracę z szerokim gronem dystrybutorów, od wielkich studiów filmowych, jak Paramount Pictures, Disney–ABC–ESPN, Sony Pictures, po wytwórnie niezależne. Zamówienia poszczególnych pozycji można dokonać przez Internetowe Centrum Abonentów, Centrum Telefoniczne Abonentów CYFRY+ bądź za pomocą SMS-a. Usługa CYFRA+VOD wraz z serwisem HBO Digital dostępnym na platformie CYFRA+ tworzy najciekawszą na rynku ofertę filmów na życzenie.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie. Jak to jest z Canal+ za 14.90 w Cyfrze+? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tej promocji. Mam zwykły dekoder SD Thompson oraz pakiet Podstawowy+.

 

 

Bo ona chyba tajna jest. Ja mogłem z niej skorzystać dopiero kiedy zadałem pytanie na infolinii.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie. Jak to jest z Canal+ za 14.90 w Cyfrze+? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tej promocji. Mam zwykły dekoder SD Thompson oraz pakiet Podstawowy+.

 

 

Bo ona chyba tajna jest. Ja mogłem z niej skorzystać dopiero kiedy zadałem pytanie na infolinii.

 

Tajna nie jest bo sami z tym dzwonimy do ab i Im to proponujemy, więc jak chcesz skorzystać z tego promo dzwonisz na infolinie podajesz numer ab i gotowe.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie. Jak to jest z Canal+ za 14.90 w Cyfrze+? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tej promocji. Mam zwykły dekoder SD Thompson oraz pakiet Podstawowy+.

 

 

Bo ona chyba tajna jest. Ja mogłem z niej skorzystać dopiero kiedy zadałem pytanie na infolinii.

 

Tajna nie jest bo sami z tym dzwonimy do ab i Im to proponujemy, więc jak chcesz skorzystać z tego promo dzwonisz na infolinie podajesz numer ab i gotowe.

Zadzwoniłem i zamówiłem. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy po zakończeniu promocji przechodzę automatycznie na opcję premium Canal+ bez promocji czy po prostu kończy mi się umowa i odłączają mi Canal+?

Odnośnik do komentarza

@ dariusz_spocinski

 

 

Z tym że tajna nie bierz tego poważnie. Faktem jest, że na ICA nie ma takiej promocji a wasz konsultant na moje pytanie dotyczące dostępnych promocji odpowiedział że dla mnie nie żadnych propozycji oprócz multiroom. Oświeciło go dopiero kiedy spytałem się o tą konkretną ofertę. Składam to na bark niewiedzy pracownika.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie. Jak to jest z Canal+ za 14.90 w Cyfrze+? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tej promocji. Mam zwykły dekoder SD Thompson oraz pakiet Podstawowy+.

 

 

Bo ona chyba tajna jest. Ja mogłem z niej skorzystać dopiero kiedy zadałem pytanie na infolinii.

 

Tajna nie jest bo sami z tym dzwonimy do ab i Im to proponujemy, więc jak chcesz skorzystać z tego promo dzwonisz na infolinie podajesz numer ab i gotowe.

Zadzwoniłem i zamówiłem. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy po zakończeniu promocji przechodzę automatycznie na opcję premium Canal+ bez promocji czy po prostu kończy mi się umowa i odłączają mi Canal+?

 

Za sierpień jako miesiąc podłączenia nic nie dopłacasz potem rabat obowiązuje przez cztrery miesiące wrzesień październik listopad grudzień od stycznia przez dalsze miesiące wersja pełnopłatna , jeśli nie chcesz c+ w wersji pełnopłatniej do końca grudnia trzeba zadzwonić na infolinie i wyłączyć C+ odłączenie jest bezpłatne.

 

Z tym że tajna nie bierz tego poważnie. Faktem jest, że na ICA nie ma takiej promocji a wasz konsultant na moje pytanie dotyczące dostępnych promocji odpowiedział że dla mnie nie żadnych propozycji oprócz multiroom. Oświeciło go dopiero kiedy spytałem się o tą konkretną ofertę. Składam to na bark niewiedzy pracownika.

 

I tak tego nie należy traktować bo tak nie jest a że mało osób wie o tej promocji to już zupełnie inna sprawa , info o tym że jest promo mają podane pracownicy sprzedarzy i infolinii

Odnośnik do komentarza

I kolejne promo dla ab C+ a to dopiero początek sezonu :keke:   

 

 

MiniMini rozdaje bilety do kina

 

W piątek, 28 sierpnia rusza konkurs pod hasłem „Poranki dziecięce z MiniMini”. Do wygrania są rodzinne bilety na specjalne pokazy kinowe w sieci Multikino i Silverscreen w całej Polsce. Konkurs został podzielony na cztery edycje, które będą odbywały się co miesiąc, począwszy od 28 sierpnia. W każdej z nich do wygrania rodzinne bilety na pokazy kinowe w ramach „Poranków dziecięcych z MiniMini”, a także klocki LEGO Duplo.

 

 

 

Poranki to specjalnie przygotowane pokazy najbardziej lubianych przez dzieci bajek. Najmłodsi i ich rodzice będą mogli obejrzeć takie seriale, jak: „Strażak Sam”, „Tomek i przyjaciele” oraz „Bob Budowniczy”. Bajki emitowane są w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 10:30 w sieci Multikino i Silverscreen w całej Polsce, do końca roku. Bilety w cenie 10 zł.

 

Aby wziąć udział w zabawie należy wysłać maila na adres minimini@cplus.com.pl z odpowiedzią na aktualne pytanie konkursowe zadawane na antenie MiniMini oraz stronie internetowej www.minimini.pl. Spoty konkursowe emitowane będą na antenie MiniMini, a na stronie www.minimini.pl umieszczony zostanie baner reklamowy oraz podstrona informująca o akcji.

 

 

 

Fajne moim zdaniem jest to że Cyfra potrafi nie tylko obniżać abonament bo to potrafi każdy , ale także daje szereg innyvh atrakcji bo czy nie jest fajnie pujść z dzieckiem do kina naprawdę fajnego gdzie oprócz bajki ma szereg atrakcji za symboliczne piniądze.

 

Odnośnik do komentarza
1 września 2009 roku spółka ITI Neovision, będąca operatorem cyfrowej platformy satelitarnej n, wprowadza w sieci sprzedaży promocję Full, skierowaną do nowych klientów. Z kolei obowiązująca promocja Prezenty zostanie wyłączona 3 września 2009 r. Czas obowiązywania umowy w ramach promocji Full to 24 miesiące. Opłata aktywacyjna za dekoder nbox HDTV wynosi 0 zł.

 

 

Przez cały okres trwania umowy wszystkie 6 pakietów, opcje dodatkowe oraz kolekcje VOD klient ogląda za 99 zł zamiast 190 zł. Jeżeli klient po upływie okresu trwania umowy nie zrezygnuje z elementów oferty (pakietów, opcji dodatkowych, kolekcji VOD) cena nie ulega zmianie, jeśli natomiast po upływie 24 miesięcy klient zdecyduje się zrezygnować z pakietów, opcji lub kolekcji VOD, wówczas pozostałe elementy oferty będą naliczane zgodnie z cennikiem.

 

Również 1 września operator cyfrowej platformy satelitarnej n wprowadza w sieci sprzedaży nową promocję Gwiazdy Hollywood. Czas obowiązywania umowy to 12 oraz 24 miesiące. Promocja także skierowana jest do nowych klientów.

 

Opłata aktywacyjna za dekoder nbox HDTV wynosi 0 zł, a za dekoder nbox HDTV recorder - 99 zł.

 

Przez pierwsze 6 miesięcy (po pierwszym bezpłatnym miesiącu, w którym została podpisana umowa) włączone są wszystkie płatne pakiety w cenie 38 zł zamiast 80 zł.

Po okresie promocyjnym płatne pakiety można dowolnie zamieniać na inne pakiety bez dodatkowych opłat. Abonent ma obowiązek zachowania minimum 3 płatnych pakietów (48 zł) przez okres trwania umowy.

 

Opcje dodatkowe (opcjonalnie zawsze do każdej umowy):

 

nFilmHD + HBO do 4 miesięcy w prezencie

Cinemax + Filmbox do 4 miesięcy w prezencie

 

Kolekcje VOD:

 

Przy wyborze dekodera nbox HDTV recorder w tej promocji:

Kolekcja nSeriale (dawniej nScreen) w wypożyczalni filmów VOD do 4 miesięcy gratis (do końca miesiąca, w którym nastąpiła aktywacja + 3 pełne miesiące).

Klient ma prawo wyłączyć kolekcję nSeriale w ostatnim miesiącu okresu promocyjnego bez ponoszenia opłat.

 

http://satkurier.pl/news/49004/n-promocje-full-i-gwiazdy-hollywood.html

 

Niezła promocja :D :D:D wszystkie pakiety + paczka nFilm + paczka HBO +CInemaxy + paczka Filmbox + VOD

Zaszaleli :)

Odnośnik do komentarza

Mam w pokoju Cyfrowy Polsat, ale dekoder/karta świruje twierdząc, że podstawowych polskich programów (TVP 1TVP2, Polsat (!!!), TVN) nie ma w abonamencie. Recepcja twierdzi, że wszystko powinno działać i nie wiedzą czemu nie działa. Ma przyjść jakiś fachura, ale pewnie dopiero w poniedziałek a są ME w siatce i eliminacje MS w sobotę. Może ktoś pomoże? :blaga:

Jak zresetować ten dekoder? Da to coś?

 

Dekoder to jakiś Samsung.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...