Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wiadomo. Ale czytam w tej informacji, że zmieni się nazwa, rozpada się jedynie współpraca, więc jestem ciekawy, jak to ugryźć. Biorąc pod uwagę, że jest to program gwarantowany, to operator ma obowiązek poinformować klientów o tej sytuacji i o możliwości rozwiązania umowy? Czy w takich sytuacjach operator udaje, że nic się nie dzieje?

Odnośnik do komentarza

Według mnie nie ma szans. Jeżeli kanał zostaje o takiej samej tematyce to nie przysługuje prawo rozwiązania umowy. Do tych programów które są emitowane do tej pory pewnie zachowają prawa, po prostu nie będą się pojawiać nowe wspólne produkcje. To tak jak z C+Sport znikają jakieś prawa sportowe ale rozwiązać umowy nie można.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Łonio napisał:

Wiadomo. Ale czytam w tej informacji, że zmieni się nazwa, rozpada się jedynie współpraca, więc jestem ciekawy, jak to ugryźć. Biorąc pod uwagę, że jest to program gwarantowany, to operator ma obowiązek poinformować klientów o tej sytuacji i o możliwości rozwiązania umowy? Czy w takich sytuacjach operator udaje, że nic się nie dzieje?

Jeżeli nie będzie wycofania tego programu (a umówmy się, że w tej sytuacji wygląda to na zwykły rebrandning) to nie ma opcji na rozwiązanie umowy. Ostatnio można było rozwiązać umowy z NC+ jak Universal całkowicie wycofał się z nadawania, a to zupełnie inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lad napisał:

Jeżeli nie będzie wycofania tego programu (a umówmy się, że w tej sytuacji wygląda to na zwykły rebrandning) to nie ma opcji na rozwiązanie umowy. Ostatnio można było rozwiązać umowy z NC+ jak Universal całkowicie wycofał się z nadawania, a to zupełnie inna sprawa.

No tak podejrzewałem.

Ja to raczej myślę o powrocie do nc+, lub przejściu do innego operatora, gdzie nie będę dostawał białej gorączki z powodu działania neta, jak w MM.

Ktoś w ogóle korzysta z neta w nc+?

Odnośnik do komentarza

Nc+ nie świadczy usługi internetu. Wydaje mi sie, sprzedają ofertę Orange pod swoim brandem. Zadzwoń na infolinie i zapytaj z jakiego operatora sie i korzystają to bedzie odpowiedz. Potem kupujesz starter na kartę i w miejscu użytkowania robisz test. Generalnie to net mobilny wiec szału nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.03.2019 o 11:27, Łonio napisał:

No tak podejrzewałem.

Ja to raczej myślę o powrocie do nc+, lub przejściu do innego operatora, gdzie nie będę dostawał białej gorączki z powodu działania neta, jak w MM.

Ktoś w ogóle korzysta z neta w nc+?

Jaki masz router od MM? Arris czy Cisco?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lad napisał:

Jak chcesz to mogę popytać o możliwość wymiany. Generalnie to zawsze lepiej mieć swój router niż polegać na sprzętach od operatora i tyczy się to wszystkich firm, a nie tylko MM.

Wifi mam swój, Arris tylko przyjmuje sygnał z anteny. Który technik by nie przyjechał, to chwali ten router. A mnie potrafi odciąć na godzinę on neta.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...

Hej,

 

19 marca kończy mi się umowa z UPC na tv i net, nie będę już przedłużał, o ile z netem dam radę tak mam pytanie - co używacie do oglądania TV bez kablówki? Mam TV, gdzie jest netflix, hbo go z tych co oglądam (czasem player), nie ma możliwości instalacji apki np. cda czy w jakiś sposób oglądać TV ogólnodostępną np. Polsat czy Comedy Central, ncplusgo puszczam przez hdmi z laptopa, ale jest już wiekowy i trochę mi przeszkadza, gdy jednocześnie chcę grać.  Czy najlepsze wyjście to Mi Box Xiaomi? Co mi to umożliwi?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gabe napisał:

Legalnie to masz WP TV:

https://pilot.wp.pl/tv/

 

I jest androidowa appka, więc na MiBox działa.

 

Jak masz jakiś pakiet, typu cp go czy nc+go, to pewnie też się da. Nawet castowanie z telefonu działa, więc wystarczy aplikacja na telefonie, żeby oglądać na tv.

 

Która wersja mi boxa starczy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...