Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Reaper said:

Trochę offtopic, ale czy gdziekolwiek kiedykolwiek wymusili na kimś użycie kredytówki? Bo ja miałem stresa przy wynajmowaniu auta, ale do tej pory w 5 różnych firmach przechodził Revolut (który nawet nie jest debetówką, tylko pre-paidem), więc chyba to pisanie firm o potrzebie użycia karty "kredytowej" to jest jakaś ściema.

 

Według moich doświadczeniach w 100% przypadków przechodzi zwykła debetówka. Raz mi odrzucili kartę "pre-paid" i debetówkę z dopiskiem "electronic use only".

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Reaper napisał:

Trochę offtopic, ale czy gdziekolwiek kiedykolwiek wymusili na kimś użycie kredytówki? Bo ja miałem stresa przy wynajmowaniu auta, ale do tej pory w 5 różnych firmach przechodził Revolut (który nawet nie jest debetówką, tylko pre-paidem), więc chyba to pisanie firm o potrzebie użycia karty "kredytowej" to jest jakaś ściema.

 

Tak, przy wypozyczaniu auta na Krecie.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, tio napisał:

Wkurzyła mnie Multimedia i mocno zastanawiam się nad zmianą operatora. Czy korzysta ktoś z Was z Orange Światłowód? Ciekaw jestem opinii na temat stabilności internetu i ogólnych wrażeń.

Każdy światłowód będzie spoko :)  dla mnie wada Orange Światłowód jest. Dna przy usłudze stand alone. Jakościowo jest ok. Opłaca sie brać w paczce z telefonem albo najlepiej i tv. Jednak sama usługa tv może imho lekko irytować. 

 

Czym MM Cię wkurwia?

Odnośnik do komentarza

W MM i tak już wysoki abonament (za jakiś bogaty pakiet tv, canal + i HBO internet 120Mb) płaciłem 170 zł i nagle przyszła faktura na 317 zł. Okazuje się, że pokończyły mi się okresy promocyjne. W efekcie mam tak, że z części usług mogę zrezygnować (bo tu już się skończyła umowa, jak przy internecie i pakiecie kablówki) a część jeszcze muszę trzymać do kwietnia i sierpnia. W BOK babka zaproponowała mi utrzymanie usług, które mam za 205 zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące. 

Więc chcę zrezygnować z tego z czego mogę, resztę trzymać tylko do czasu bezkarnej rezygnacji i wziąć coś innego. I zadzwonili dziś do mnie z Orange proponując światłowód, sam lub z pakiecie z TV. A ponieważ mam też telefon w orange to chyba załapałbym się na jakieś obniżki

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, tio napisał:

Właśnie chodzi o to, że na telewizji mi prawie w ogóle nie zależy: jedyne co oglądam to mecze reprezentacji, rodzina też woli netflixa więc zastanawiam się czy brać w ogóle tv. 

Nie bierz TV, mecze reprezentacji masz na sport.tvp.pl, to lepiej w cenie miesięcznego abonamentu sobie kup Chromecasta, żeby je rzucać na TV.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem, nadal jest bezpłatny okres próbny (należy podpiąć kartę, ściągną ci złotówkę, ale jak zrezygnujesz w przeciągu miesiąca, to oddają ;) ). Wydaje mi się, że bardzo szybko możesz w ten sposób uzyskać odpowiedź na to, i kolejne, które mogą ci się nasunąć w trakcie używania pytania.

 

I tak, nie da się tak podzielić konta jak w Netfliksie, ale z drugiej strony HBO jest ponad dwa razy tańsze (mówimy o koncie bez kombinowania z dzieleniem). Z tego co wiem (nigdy nie testowałem), można jednocześnie oglądać na dwóch z pięciu zarejestrowanych urządzeń jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...