Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej się zastanawiam co się teraz stanie z użytkownikami mającymi pakiet dodatkowy Canal+ w UPC. W fuzji n z C+ UPC miało 17% udziałów. C+ Gol i C+ Weekend wylatują, w ich miejsce ma się pojawić C+ Family i C+ Family 2. Pytanie czy te kanały są przewidziane do transmisji sportowych czy z 3 sportowych pozostanie tylko C+ Sport, a część ramówki przeniesie się np. do nSport.

Napisałem w czwartek maila do UPC w tej sprawie. Zobaczymy, kiedy zechcą odpisać i co. Dają sobie 4 dni robocze na udzielenie odpowiedzi.

 

Dostaniesz mniej więcej taką odpowiedź:

 

Szanowny X Y o wszystkich nowościach w pierwszej kolejności informujemy na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy, UPC.

 

Jedno wydaje mi się oczywiste, muszą dobrze dostosować ofertę. Jeśli tego nie zrobią mają realne zagrożenie, że ludzie zaczną masowo rozwiązywać umowy na pakiet dodatkowy z powodu niezgodności świadczonej usługi z jej pierwotnym brzmieniem.

Odnośnik do komentarza

Odpowiedź z UPC:

Szanowny Panie,

odpowiadając na nadesłaną wiadomośc informuję, że zmiany, które ogłosił nadawca kanałów CANAL+, nie mają wpływu na zawartość programową pakietu CANAL+ dostępnego w UPC – kanały, które były dotychczas w jego ofercie nadal będą dostępne. W rezultacie zmian, od kwietnia kanały CANAL+ dostępne w UPC będą wzbogacone o szereg nowych wydarzeń sportowych oraz filmów. Część kanałów będzie miała także nową nazwę i oprawę graficzną, a trzy z nich (CANAL+ WEEKEND, CANAL+ GOL i CANAL+ 3D) będą dostępne przez 24 godziny.

Zobaczymy po zmianach, jak to będzie wyglądać. "Nsportu" raczej nie ma co się spodziewać (na razie przynajmniej), natomiast, o ile cenowo się nie wygłupią (oferta nc+ temu jednak przeczy, bo ceny nieco kosmiczne) i nie "wyprowadzą" żadnych istotnych transmisji sportowych poza kanały C+, to pewnie nie zrezygnuję.

Odnośnik do komentarza

jo posiadam. na razie cisza.

dziś się pojawiły artykuły dwa o połączeniu i ofercie-> skargi i czasowa oferta. jest dokładnie jak piszą- dodzwonić się nie da, listu nie dostałem. na pewno będą musieli coś zmienić w podejściu, bo dużo skarg pójdzie i ludzie będą mieli rację. ja nie zamierzam płacić więcej za coś czego nie oglądam, bo takie jest czyjeś widzimisie. ;)

Odnośnik do komentarza

jo posiadam. na razie cisza.

dziś się pojawiły artykuły dwa o połączeniu i ofercie-> skargi i czasowa oferta. jest dokładnie jak piszą- dodzwonić się nie da, listu nie dostałem. na pewno będą musieli coś zmienić w podejściu, bo dużo skarg pójdzie i ludzie będą mieli rację. ja nie zamierzam płacić więcej za coś czego nie oglądam, bo takie jest czyjeś widzimisie. ;)

 

Szkoda tracić na telefon do nich bo nic ciekawego nie zaproponują. Ja dzisiaj odstałem telefon z nc+ i ich propozycja to 179 za All Inclusive+. Wcześniej miałem pakiet super premium czy jakoś tak: cała paczka c+ i hbo, mr i dekoder HD + ostatnio HBO GO za 10 zł i płacę 128zł. Jak przyjdzie list trzeba wypowiadać umowę i czekać, aż zmiękną, bo te ceny i taka prasa na starcie sukcesu im nie wróży.

Odnośnik do komentarza

po 20 sekundach i "W tej chwili trwa aktualizacja bazy danych..." się rozłączyłem ;) spokojnie poczekam, wypowiem umowę i poczekam na telefon. mnie wystarcza ta oferta co mam + Domo dla żony. nic więcej za większe pieniądze nie chcę i nie życzę sobie. teraz płacimy 54 zł czy jakoś coś w tym guście.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jedyna zmiana na plus można zostać przy swojej umowie. Reszta to samo. Zamiast najdroższego pakietu do platinum w niezmienionej cenie i programach można dobrać dodatki. I w niższych opcjach można dobrać dodatki. Może dopiero początek zmian, bo miał być jakiś pakiet Ekstraklasa, pakiet sport. Może dopiero w najbliższych dniach będzie więcej zmian, bo jak to wszystko co po wielu nocnych naradach wymyślili to lol

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Ktoś jest zorientowany, jak obecnie wygląda zamieszanie z NC+?

Za ok. 2 miesiące kończy mi się umowa z Cyfrą. Zaczęli już do mnie dzwonić i namawiać na nową umowę.

Z tym, że najchętniej wolałbym zostać przy tym, co mam. Z powodu bardzo prostego. Obecnie mam Multiroom. W nowej umowie zmieniają się zasady i trzeba mieć nowe tunery do Multiroomu spięte kabelkiem. A to mi średnio na rękę ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

21 sierpnia 2013 roku Legia Warszawa zagra na wyjeździe ze Steauą Bukareszt w meczu 4. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów UEFA. Spotkanie to będzie można śledzić dzięki transmisji na żywo wTVP1 SD/HD (więcej tutaj), a także w CANAL+ HD. O tej samej godzinie w CANAL+ Family2 HD meczSchalke 04 Gelsenkirchen - Metalist Charków. Na pewno jedno ze spotkań 4. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów będzie można zobaczyć także w nSport HD. Na razie nie wiadomo które.

 

W decydującym o awansie do fazy grupowej Ligi Mistrzów dwumeczu warszawska Legia zmierzy się z mistrzem Rumunii, Steauą Bukareszt. W poprzednich rundach podopieczni Jana Urbana wyeliminowali walijski The New Saints FC i FK Molde z Norwegii. W starciu z zespołem z Bukaresztu również będą faworytami. Jeśli uda im się wygrać ze Steauą, po raz drugi w historii awansują do Ligi Mistrzów.

 

 

wtorek, 20 sierpnia

16.55 Szachtior Karaganda - Celtic Glasgow (CANAL+ Sport)

19.45 Studio Ligi Mistrzów (CANAL+ Sport, nSport)

20.40 PSV Eindhoven - AC Milan (CANAL+ Sport)

20.40 Olympique Lyon - Real Sociedad (nSport)

20.40 FC Paços de Ferreira - Zenit Sankt Petersburg (CANAL+ Family 2)

20.40 Viktoria Pilzno - NK Maribor (kanał 36)

20.40 Multiliga (kanał 37)

23.00 Studio Ligi Mistrzów (CANAL+ Sport, nSport)

 

środa, 21 sierpnia

19.00 Studio Ligi Mistrzów (CANAL+, nSport)

20.40 Steaua Bukareszt - Legia Warszawa (CANAL+, nSport)

20.40 Fenerbahce Stambuł - Arsenal Londyn (CANAL+ Sport)

20.40 Schalke 04 Gelsenkirchen - Metalist Charków (CANAL+ Family 2)

20.40 Łudogorec Razgrad - FC Basel (kanał 36)

20.40 Multiliga (kanał 37)

23.00 Studio Ligi Mistrzów (CANAL+, nSport)

Ligę mistrzów czas zacząć

Odnośnik do komentarza

Ktoś jest zorientowany, jak obecnie wygląda zamieszanie z NC+?

Za ok. 2 miesiące kończy mi się umowa z Cyfrą. Zaczęli już do mnie dzwonić i namawiać na nową umowę.

Z tym, że najchętniej wolałbym zostać przy tym, co mam. Z powodu bardzo prostego. Obecnie mam Multiroom. W nowej umowie zmieniają się zasady i trzeba mieć nowe tunery do Multiroomu spięte kabelkiem. A to mi średnio na rękę ;)

 

Ktoś Ci pierdól naopowiadał jeśli masz mr na stanie morzesz mieć go zadarmo opłata dotyczy tylko nowych abonentów albo osób które go nie miały na stanie coś o tym wiem bo po 2 wruciłem do pracy w cyferce i zajmuje się wypowiedzianymi umowami. Jaki masz pakiet?

Odnośnik do komentarza

Ponieważ nie widziałem w temacie tej informacji to ją dorzucam to info , bo pamientajcie że bez tego dekoder nie będzie dobrze działał

 

nc+: 6.08 aktualizacja PVR BOX+ HD 500 GB Pace

 

  • źródło: nc+

6 sierpnia 2013 roku zmienia się oprogramowanie dekodera PVR BOX+ HD 500 GB Pace. Najważniejszymi zmianami nowego oprogramowania jest nowy układ graficzny oraz przeniesienie wszystkich funkcji dekodera do graficznego MENU. Teraz zamiast wybierać na pilocie B/SERWISY INTERNETOWE lub Serw, z graficznego MENU abonent od razu wybiera MOJE NAGRANIA. Naciskając B na pilocie wejdzie w serwisy z ofertą VOD, a wybierając przycisk Pilot(na pilocie dekodera) może uzyskać informacje o programach na najbliższe 24 godziny.

strzalka_dol.gif


Jak zmieni się oprogramowanie dekodera:

MENU GŁÓWNE - po wybraniu przycisku MENU na pilocie pojawi się nowe menu, w którym można zobaczyć program na 7 dni, wyszukać ulubione gatunki programów, zaplanować nagrania, zmienić ustawienia, skorzystać z serwisu VOD+, sprawdzić aktualny rachunek oraz wejść do serwisów internetowych.

PROGRAM NA 7 DNI - możliwość sprawdzenia programu telewizyjnego na cały tydzień. Można też zaplanować nagrywanie ulubionych programów.

WYSZUKIWANIE AUDYCJI - możliwość wyszukania interesującej pozycji programowej według ulubionego gatunku, kanału, pory dnia lub dnia tygodnia.

MOJE NAGRANIA - abonent może odtworzyć swoje nagrania lub zaplanować nowe.

TV RACHUNEK - tu abonent sprawdzis aktualne rachunki za abonament: kwotę do zapłaty, numer konta do wpłat, termin płatności i szczegóły rozliczenia.

USTAWIENIA - wygląd pozostaje bez zmian. Po wejściu do USTAWIEŃ pokaże się menu główne ustawień.

CYFRA+ VOD zmienia się w VOD+ - największe hity filmowe i serialowe na wyciągnięcie ręki!

FUNKCJA PILOT dzięki niej abonent możes uzyskać dodatkowe informacje na temat oglądanego programu, a także o kolejnych audycjach na tym oraz na innych kanałach.

 

Odnośnik do komentarza

Dwumecz Legii ze Steauą o Ligę Mistrzów w TVP1

 

Obydwa mecze Legii ze Steauą Bukareszt w fazie play-off Ligi Mistrzów pokaże Telewizja Polska.
Pierwszy mecz, którego stawką będzie awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów, legioniści rozegrają w środę 21 sierpnia w Bukareszcie. Mecz ze Steauą rozpocznie się o godz. 20.45. O tej samej godzinie zacznie się spotkanie rewanżowe w Warszawie we wtorek 27 sierpnia.

 

Obydwa mecze kibice będą mogli obejrzeć w TVP1 oraz na stronie SPORT.TVP.PL. Pierwszy mecz będą komentować Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow, a drugi Tomasz Jasina i Andrzej Juskowiak.

 

pierwsza wiadomość dobra już jest Szpakowski nie komentuje meczu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...