Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem ten dekoder od CP i działa :P Podłącza się do niego kabel antenowy (zwykły) i kabel EURO, który łączy go z TV. Dekoder znalazł mi 21 kanałów, miało być 20, ale łapie mi TVP Info Szczecin i TVP Info Gorzów. Oprócz tego miałem mieć przez 6 miechów te gratisowe kanały, ale w umowie jest napisane, że usługa zostanie włączona w 48 godzin od chwili aktywacji. Rozumiem, że aktywacja to włączenie dekodera? No i czy będę musiał jakoś sam te kanały wgrywać czy samo mi się doda? Jak wchodzę w opcje wyszukaj kanały to wyświetla się, że znaleziono 36 kanałów, 21 zaprogramowano.

Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem do CP, okazało się, że to problem z sygnałem - moja antena nie odbiera tych kodowanych kanałów, jak wchodzę w menu w siłę sygnału to mam na czerwono na każdym kanale, nawet na tym podanym mi dla Szczecina. Poradzono mi przekręcić antenę, ale to niemożliwe, bo nie jest moja :P W grę wchodzi więc zakup anteny pokojowej, polecacie jakąś?

Odnośnik do komentarza

Ofertę dla nowych klientów widziałem. A dla migrujących to indywidualnie każdy będzie negocjował? Bo póki co nie widzę.

PS. Ktoś się orientuje, czy Ferguson Ariva będzie nadal to obsługiwał? FAQ niby podaje, że tak, ale słyszałem już różne opinie.

Odnośnik do komentarza

Bardziej się zastanawiam co się teraz stanie z użytkownikami mającymi pakiet dodatkowy Canal+ w UPC. W fuzji n z C+ UPC miało 17% udziałów. C+ Gol i C+ Weekend wylatują, w ich miejsce ma się pojawić C+ Family i C+ Family 2. Pytanie czy te kanały są przewidziane do transmisji sportowych czy z 3 sportowych pozostanie tylko C+ Sport, a część ramówki przeniesie się np. do nSport.

Odnośnik do komentarza

Na kanałach C+Family 1 i 2 będą transmisje sportowe. A co do praw to zostaną bardziej rozproszone. I jak chcesz oglądać to co było tylko w n czy to co było tylko w c+ musisz posiadać paczkę canal+ i kanał nsport. Częściami praw się wymienią i na C+ będzie LM (dwa słabsze mecze w teorii w tej kolejce PSG-Barcelona i Dortmund - Malaga), tak samo z ligą włoską, która też będzie pokazywać mecze ligi włoskiej. W następnej kolejce Fiorentina - AC Milan. W rozpisce transmisji w paczce c+ brakuje meczu Śląsk - Górnik Zabrze, więc można wnioskować, ze pojawi się w nsport. Pewnie mniej prestiżowe mecze z lig zagranicznych też się pojawią w nsport.

Odnośnik do komentarza

Liga angielska, hiszpańska i polska trzymają mnie przy paczce C+ w UPC. Głównie prime time, bo spotkania Ekstraklasy z 18:00 w piątki, 13:30 i 15:45 w soboty i 14:30 w niedziele można zobaczyć na kanałach grupy Polsat. Jeśli będzie jak mówisz - najlepsze spotkania z ligi angielskiej, hiszpańskiej, polskiej w C+, dodatkowo jakieś z włoskiej (Viola - Milan to jest fajna pozycja IMO) i Ligi Mistrzów to będę w pełni zadowolony. Prawdę mówiąc nie wydaje mi się, żeby UPC zdecydowało się na paczkę dodatkową n. Chociaż kto ich tam wie.

Odnośnik do komentarza

Bardziej się zastanawiam co się teraz stanie z użytkownikami mającymi pakiet dodatkowy Canal+ w UPC. W fuzji n z C+ UPC miało 17% udziałów. C+ Gol i C+ Weekend wylatują, w ich miejsce ma się pojawić C+ Family i C+ Family 2. Pytanie czy te kanały są przewidziane do transmisji sportowych czy z 3 sportowych pozostanie tylko C+ Sport, a część ramówki przeniesie się np. do nSport.

Napisałem w czwartek maila do UPC w tej sprawie. Zobaczymy, kiedy zechcą odpisać i co. Dają sobie 4 dni robocze na udzielenie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...