Skocz do zawartości

Tennis Elbow 2011 & 2013


Johniss

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem 3 mecze online już i stwierdzam, że nawet z moim netem da się grać, gra odpowiednio spowalnia rozgrywke w momencie laga i nie ma "przeskoków". :) Swoją drogą straszne lamy grają po necie, przed chwilą grałem z typem co rozegrał 350 gier, a ja go złoiłem 6:2 :D

Odnośnik do komentarza

Z czego masz tego neta ? Bo ja na Cyfrowym Polsacie nawet założyć gry nie mogę, bo pisze, że "Inni mogą mieć problemy z wejściem do mnie". Za jakieś 2 dni mają mi aktywować neta z Plusa (CP max 28.8 mb/s, Plus max 100 mb/s (oczywiście będzie mniej) ), więc może wtedy uda się pograć, albo chociaż wejść do kogoś.

Odnośnik do komentarza

Ja mam Orange Premium dla firm, jako, że w lecie mieszkam na wsi to jedyną działającą(i w miarę szybką) technologią jest CDMA, która oferuje realnie do 3mbit. Jednak ja w chwili pisania posta wyniki na speedtest.net miałem następujące: ping 80ms, down 0.51mb/s, up 0.17mb/s. Więc porównując mojego neta z Twoim to masz kosmos. :D

Odnośnik do komentarza

Ok, to wstępnie, jak rozumiem, lista wygląda tak:

 

1. schizzm

2. Głosik

3. Ingenting

4. chamsterball

5. Mauro

6. Kowalinho

7. buli1992 (w godzinach nocnych ;))

8. rdalator

9. Counter (?)

10. BobekSTW (?)

 

Do ustalenia zostanie jeszcze kwestia wersji gry (zapewne demo 2013?) oraz same warunki turnieju (wstępnie proponowałbym podział na grupy, dzięki czemu każdy będzie mógł zagrać więcej spotkań, a potem system drabinkowy dla najlepszej 4). Rozgrywka do 2 wygranych setów i sami wybieramy zawodników, którymi gramy (kolejność wyboru wyznaczylibyśmy poprzez losowanie).

 

Przyznam, że sam jeszcze nie wiem jak to do końca w grze wygląda, bo trybu online nie próbowałem ;). Jak ktoś ma jakieś dodatkowe pomysły sugestie to piszcie. Ja się postaram to jakoś ubrać w konkrety wieczorem dziś lub jutro. :)


A jak sobie radzicie z woleistami? Ja jak spotykam grających podobnie do mnie to strasznie się męczę. Przegrałem z Ivo Karlovicem 1-6, 1-6 zdobywając w pierwszym secie tylko 7 punktów, z czego chyba trzy były serwisem... Niestety lob u mnie niziutko, bo sam staram się grać przy siatce.

No ale dzięki temu pierwszy raz od futuresów zagram na mączce. ;)

Nie mam żadnego problemu. Mocne piłki posyłane z linii z reguły starczą, aby uzyskać jakieś przełamanie. Lobów w ogóle nie gram (jest sens?), passing shoty to podstawa.

Odnośnik do komentarza

Ja byłbym zdecydowanie za jednym setem. Oprócz tego, że nie mam za bardzo czasu na długie pojedynki, to mogę sobie wyobrazić sytucję w których jeden gracz zdecydowanie przewyższa umiejętnościami drugiego i długa gra nie jest przyjemnością dla żadnego z nich. Dlatego jeden set będzie lepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza

Co do dodatkowych kwestii ustawiłbym Ball Preview na Service & Rally, autopositioning na Fast i Controls na Elite (uprzedzając pytania "by Tobie lepiej pasowało?!" uspokajam, że jestem przyzwyczajony do gry na innych ustawieniach Ball Preview ;) ) zaobserwowałem, że jest to dość popularna konfiguracja online na turniejach.

Odnośnik do komentarza

ekhm, to dla odmiany gorsza wiadomość, ze Szczurkiem próbowaliśmy zagrac, ale nie dało rady (pewnie dlatego, że "okres gry demonstracyjnej minął" niby jest wciąż aktywna opcja gry online, ale w ogóle nie daje się połączyć), a w demie 2011 zobaczyłem że ten kto nie ma pełnej wersji nie może postawić serwera :/ więc w grę wchodzą tylko spary z kimś kto ma unikalną licencję i założy grę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...