Skocz do zawartości

Tennis Elbow 2011 & 2013


Johniss

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje porady, jako ze nie znam angielskiego i o tenisie tez nie za duzo wiem, mam problem z uderzeniami. jakby ktoś mógłby mi te uderzenia przetłumaczyć na polski oraz wytłumaczyć jakie są to uderzenia?

 

klawisz b1 = normal (to jasne)

klawisz b1+up= short strike ??? - piłka niby normalna ale idzi toche jaby blizej siatki

Klawisz b1+down = top spin ??? - tego top spina nie kumam wogole, jak dla mnie normalne uderzenie

wygralem juz sporo pojedynkow, gram teraz na pro1, ale tymi 3 udzerzeniami nie wygralem zadnej pilki, tylko tyle ze przerzucam ja na druga strone, uzywacie tych uderzen?

 

klawisz b2= slice ??? znow jakby normalne udzerzenie

klawisz b2+up= drop shot- tu juz widac roznice pilka spada zaraz za siatke, ale mimo wytrenowania na 50, pilka strasznie wysoko sie odbija przez co przeciwnik stojac na koncu kortu i tak do niej podchodzi, jak nalezy uderzyc dropem by pilka odbila sie od kortu z mniejsza sila

klawisz b2 +down= def lob (tego nie uzywam lepszy jest agresive lob)

 

klawisz B1+b2= acceleration ( 95% pilek wygrywam tym uderzeniem mocne zwykle uderzenie)

klawisz b1+b2+up= short acceleration?? tu znow zagadka, udzerzenie jak wyzej tylko czesciej wpada mi w aut lub w siatke,

klawisz b1+b2+down= agresive lob (to jasne)

 

i serwis :

up= add slice spin??

down = add top spin ?? znowu ten zagadkowy top spin

 

takze po raz kolejny potrzebuje waszej pomocy, mam nadzieje ze pomozecie mi się doksztalcic


a jeszcze jedno gracie w trybie arcade czy na simulation, są jakies znaczace roznice, slyszalem ze na simulation mecze rozgrywane sa szybciej?

Odnośnik do komentarza

mam tez problem z rozszywrowaniem słowa constitency(cos w tym stylu) na co wpływa ta umiejetnosc

 

Nie wiem jak wy ale branie udziału co tydzien powoduje ze nie moge nawet polowy pkt rozdzielic, zostaja na pozniej, czesto musze robic przerwy tygodniowe, a jak jeszcze wezme udzial w singlu i deblu to juz wogole przegiecie, jak wy gracie sezon ze przydzielacie az tyle pkt.

Odnośnik do komentarza

Ja gram online i również chciałbym zapisać się do tego waszego turnieju (jeśli jeszcze można ). Również występuję u mnie ten komunikat o porcie 4321 i o tym że inni gracze mogą mieć problem. Rozwiązaniem jest hamachi . Mogę grać z wszystkimi przyjaciółmi. Jeśli macie pytania dawać śmiało !! Chętnie służę radą :faja::D A moim pomysłem jest to, że każdy zakłada nowego gracza z umiejętnościami wszystkimi na 100 % (wyjątkiem top spin) . Gramy do 2 wygranych setów na simulation controls oraz preview service + rally lub all danger. Macie jakieś pytania co do gry w sieci. Ja gram w sieci przez demo :D przy użyciu hamachi. Przeważnie gram z osobami które również posiadają demo więcc jeśli ktos ma z tym problem to pytajcie *-*

Odnośnik do komentarza

 

a jeszcze jedno gracie w trybie arcade czy na simulation, są jakies znaczace roznice, slyszalem ze na simulation mecze rozgrywane sa szybciej?

 

 

Tryb arcade to tryb dla początkujących (można przebić piłkę w pole uderzając kuriozalnie i łatwo jest trafić). Trudniej już jest na Simulation - tutaj trzeba wykazać się większym czuciem piłki oraz w miarę dobrze ustawiać się do piłek by ta wpadła w kort. Tryb Elite jest dla graczy doświadczonych, by tutaj coś ugrać musisz mieć już bardzo duże doświadczenie i idealnie się ustawiać. Mi osobiście najbardziej podoba się tryb Simulation (najbardziej realistyczny :D), ponieważ Arcade jest za łatwy, a Elite wymaga dużego ogrania w grze i jest bardzo trudno.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Siemka ;) Ja postanowiłem podzielić się swoją karierą. Mój zawodnik zaczyna karierę w sezonie 2012. Chcę skupić się na karierze Singlowej, ale gdy będzie mi brakowało punktów do rozdania pomyślę nad deblem ;D Ustawienia setów: Kwalifikacje: 1 Chalanger & Future: 1/2 ATP: 2/2 Masters: 2/2 Wielki Szlem: 3/3

Było to spełnienie moich marzeń. Gdy dostałem informacje że jestem profesjonalnym tenisistą, oniemiałem. Moim idolem zawsze był Rafa Nadal, gdzieś w duchu marzyłem by być jak on. Odrazu zakupiłem swój pierwszy bilet do niemiec na future. Musiałem się kwalifikować:

Germany, Future F1 Kwalifikacje:

1 runda: vs Rafael Martinez 6:2

2 runda: vs Tomasz Bednarek

Odnośnik do komentarza

w grze singlowej mam już jakieś sukcesy pierwsze, dość dobrze mi idzie, choć najgorzej mi się gra z agresywnymi i defensywnymi graczami. Ale jesli chodzi o debel, to jest jakaś masakra.

 

sukcesem jest urwanie parze jednego dwóch gemów w secie. Jak wam idzie w grze w deblu, może macie jakieś dla mnie rady.

Odnośnik do komentarza

niestety nie mogę twoich rad wkleic w gre, zagranie pomiedzy graczy chyba za trudne dla mnie, zas granie po liniach to jakis blad, jak bym bardzo nie wciskał przycisku to pilka leci tylko do lini konczacych singla, nie wiem moze cos mam nie tak w opcjach. gram na padzie, Pro1, simulation, slow auto pasing.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...