Skocz do zawartości

Nowi moderatorzy


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pojawiła się propozycja aby mianować nowych moderatorów dla działów FMowych. Padły nawet nicki. Kolejny raz daję Wam więc możliwość wypowiedzenia się w kwestii mianowania nowych moderatorów. Tym razem niech dyskusja toczy się na forum publicznym. Zaproponowano mi trzy osoby: Kinasa, Smetka i Dudka. Mam wyrobioną opinię na temat tych osób jednak chciałbym poznać Wasze zdanie na temat czy nadają się na funkcję moderatorów.

 

Jeżeli ktoś ma propozycję innej osoby to proszę ją wymienić z nicka. Tylko bez absurdalnych propozycji proszę.

Odnośnik do komentarza

Kinas wprawdzie pomaga i udziela się we fristajlowym, ale... trolluje wszędzie indziej. Moderator nie powinien sobie pozwalać na takie głupie posty w jego stylu.

Najabrdziej poukładany wydaje się być Smętek, aczkolwiek nie wiem czy jest dość aktywny.

Dudek to bardzo spokojny osobnik, również nadający się do tej roli.

Wybierałbym między tymi dwoma, ostatecznie wolałbym Smętka, bo się najbardziej do tego nadaje, bo ma ogół cech na dobrego moda.

Odnośnik do komentarza

Nowi moderatorzy to fajny pomysł. Po sobie i innych widzę, że nie zawsze mamy czas na prawidłowe moderowanie poszczególnych działów. Podoba mi się kandydatura Kinasa. Posiada on szeroką wiedzę na temat FM i zawsze chętnie służy radą w tej i innych sprawach. Naprawdę często udziela się w tematach gry, dobrze zna jej strukturę, a odpowiedzi, których udziela są wyczerpujące.

Odnośnik do komentarza

Dudek jak najbardziej się nadaje do tej roli. Aktywny, pełna kultura - nie przypominam sobie, żeby dostał jakieś ostrzeżenie. Nie wiem w zasadzie jak wygląda jego aktywność poza Marynią i Livescorem, ale to chyba w niczym nie przeszkadza, bo i tak często jest na forum :)

 

Kinas - mimo tego, że za bardzo za nim nie przepadam, to chyba nie ma drugiej tak pomagającej osoby we fristajlowym kąciku FM-a. Często pisze głupoty i nie chce mi się tego czytać, ale robi dobrą rzecz w tematach FM-owych i jeśli jest potrzeba na moda, to nadałby się tam na pewno.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie Dudka jest on jedyną osobą z tej trójki, która nigdy nie miała ostrzeżenia na CM Forum.

Choć taka jak mówiłem, w przypadku dwóch pozostałych ostatnio też nie było większych zastrzeżeń. Ostatni warn Smetka to 8 grudnia 2008, a Kinasa 12 maja 2010, przy zaznaczeniu, że poprzedni był z maja 2009.

Odnośnik do komentarza

Uważam, że członek ModTeamu(jak i grupy moderatorów) powinien mieć odpowiednie przygotowanie pedagogiczno-psychologiczne, aby skutecznie radzić sobie z rodzącymi się tu konfliktami, jak i prowadzeniem dyskusji na trudne tematy. Potrzebna także jest bezstronność w rozwiązywaniu sporów, jak i kulturalne zwracanie uwagi łamiącym regulamin użytkownikom. Ważna jest też dogłębna udokumentowana wiedza z zakresu piłki nożnej, najlepiej poparta dyplomem instruktorskim, z wielodziennym doświadczeniem w prowadzeniu drużyn młodzieżowych na szczeblu szkolnym. Jednym, znanym mi kandydatem spełniającym te wymagania, jest

Pawoj

 

 

Dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza

napewno wybor osoby do grona MT jest bardzo fajnym i konstruktywnym pomyslem,

 

z osob wspomnianych w w/w. postach uwazam, ze Dudek chyba jakos najbardziej budzi zaufanie, i przedewszystkich jest aktywnym uczestnikiem na calej szerokosci forum(napewno na tej wiekszej czesci).

 

siebie oceniac nie bede, milo slyszec pozytywne opinie, niestety mimo wszystko uwazam, ze nie mam dosc czasu by codziennie zajrzec na forum na te 2-3 godziny, w obecnej sytuacji zawodowo-prywatnej nie jestem po prostu w stanie sobie na to pozwolic mimo checi... a wydaje mi sie, ze moge w jakis sposob pomoc, czym napewno sie przypomnie jak bede mial ciut wiecej czasu na "zabawe" z forum

 

wracajac do tematu, jak pisalem wczesniej Dudek wyglada najrozsadniej z zaprezentowanych kandydatur,

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...