Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Pucek

eFeManiacy na Twitterze!

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na jakiej zasadzie to działa? Instalacja FM na steamie + połączenie własnego konta steam z twitterem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na jakiej zasadzie to działa? Instalacja FM na steamie + połączenie własnego konta steam z twitterem?

Bezposrednie polaczenie FMa z Twitterem, Steam niekonieczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jest opcja łączenia z portalami,ale ejszcze nie zdarzyło mi się aby coś mi zaproponowano do wysłania :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za wyjaśnienie. Będę śledził jak ten wynalazek będzie się rozwijał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o te portale społecznościowe i ich połączenie z kontami na Twitterze i YT, to na pewno jest jakiś problem, jeżeli chodzi o inną wersję językową niż angielska. Dlatego, żeby nagrać sobie wideo muszę zmieniać na angielski, którego to nawet nie mam w swojej grze (CDP wydaje tylko z polskim i czeskim), ale aby w pełni (powiedzmy...) wykorzystać funkcjonalności gry, to ta wersja językowa jest konieczna...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co jest o tyle dziwne, że w demie ta funkcjonalność działała. Testowane na truskawce w języku polskim. Niestety w samym FM-ie opcja wysłania tweeta pojawia się tak "często", że przez prawie pół roku w demie miałem 3 czy 4 takie propozycje, głównie dlatego, że biłem rekordy w najwyższej wygranej i najdłuższej serii bez porażki w lidze. Nie chcieli przesadzić z częstotliwością, żeby nie było zalewu wpisami z FM-a, ale przegięli w drugą stronę.

PS. Mam zamiar dołączyć do Pucka i również z Twittera korzystać, ale chwilowo nie mam czasu ciągnąć kariery dalej. Na wszelki wypadek podzielę się jednak linkiem: http://twitter.com/Pomstiborius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę w miarę możliwości uzupełniał listę w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mały update - postanowiłem jednak zacząć pomału ćwierkać, zaczynam uzupełniać profil o archiwalne wydarzenia. Zanim skończę pewnie wznowię karierę, więc nie będzie przestojów. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodane i już follołwane  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robi się grubo :P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jest opcja łączenia z portalami,ale ejszcze nie zdarzyło mi się aby coś mi zaproponowano do wysłania :-k

Gdyby ktoś chciał wiedzieć, to ten przycisk znajduje się obok subskrybuj i zapisz notatkę, dokładnie w tym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi