Skocz do zawartości

FM 2011 - Taktyki


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka taktyke proponujecie dla Olimpii Elblag. Gram na patchu 11.3, update CM Rev Polska 2. Liga 2011-12. Zaczalem gre w I lidze. Gralem taktyka Kyler sciagnieta ze strony cm rev, wyniki byly slabe, zmienilem ją na taktyke korzonek2 (sciagnalem ją z tej strony bo kolega pisal ze zdobyl nia mistrzostwo Polski Slaskiem Wroclaw), wyniki nie poprawily sie. Ostatecznie z hukiem spadlem z ligi z najmniejsza liczba bramek strzelonych. Pomyslalem sobie kij z tym widocznie jestem za slaby na I lige i w 2 bedzie lepiej. Zaczalem 2 sezon od efektownej porazki z Puszcza Niepolomice na wlasnym stadionie 0-3, potem przyszedl mecz ze Startem Otwock 3-0 w plecy, kolejne porazki to 1-0 ze Switem i 1-0 z Sokolka. Tu juz wyczerpal sie moj limit nerwow :D Postanowilem napisac do Was. Udzielcie mi jakiejs rady bo mnie zwolnia z klubu z mojego rodzinnego miasta.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po przesiadce z FM08 na FM11 bardzo spodobał mi się nowy kreator taktyk oraz całe podejście do tego elementu gry. Konkretne role i zadania dla poszczególnych pozycji są znacznie bardziej realistyczne i po kilku sezonach gry nie wyobrażam sobie powrotu do "suwaków". Ostatnio jednak z ciekawości odpaliłem kilka "cudownych taktyk" z sieci i niemal wszystkie były zbudowane na "suwakach". Czy to znaczy, że w oparciu o nowy kreator stworzenie killer-taksy jest o niebo trudniejsze niż przy starym podejściu?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, jeśli pytanie jest w złym dziale, to proszę o przerzucenie postu, niemniej ten dział wydał mi się najodpowiedniejszy. Pytanie będzie bardzo konkretne. Czy stosował ktoś z Was z dobrymi skutkami, taktykę z trzema środkowymi obrońcami. Niestety z powodu braku sensownych bocznych obrońców jestem zmuszony grać z trzema środkowymi, a moja aktualna taksa sprawdza się mizernie(3 OŚ, 1 Rygiel defensywy, 2 PŚ ze pewną ilością zadań defensywnych, OP Ś, OP L, OP P, Odgrywający). Dlatego jeśli ktoś z sukcesami prowadził drużynę z 3 OŚ w obronie będę wdzięczny za wskazówki. FM 11 najnowszy patch. W poprzednich FM-ach grałem 4 defensorami z tyłu, ale w tej edycji FM-a nie znalazłem nikogo ciekawego na boki. Tracę sporo bramek, zbyt wiele jak na grę Wisłą, a i piłkarzy mam niezgorszych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...