Skocz do zawartości

Awatary


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Profesor

Z rzadką w tym gronie jednomyślnością ModTeam postanowił, że dla dobra wzroku użytkowników CMF wprowadzony zostaje zakaz używania animowanych awatarów wszystkich wielkości i treści. SzP Użytkownicy mają 48 godzin od chwili zamieszczenia tego wpisu na zastosowanie się do decyzji ModTeamu.

 

Twój avatar nie może być większy niż 105 pikseli na 105 pikseli.

Ładowany avatar z twojego komputera musi być mniejszy niż 35 KB.

Dozwolone typy plików: jpg, jpeg, gif, png

Odnośnik do komentarza

No ale przyklad ciekawych emotikonek w avatarach tez podal jako ciekawe przypadki. Nie lepiej byloby zdejmowac avatary, ktore bija po oczach? Ogolnie to troche duzo sie tych ograniczen robi w moim odczuciu :/ Itek beda pojawiac sie userzy, ktorzy nie beda o tym wiedziec, i tak trzeba bedzie im o tym mowic / usuwac avatara. Wyszloby na to samo co zdejmowac przesadzone, udezajace animacje :/ Ale to juz moja opinia. Wasze racje rozumiem ...

Odnośnik do komentarza

A potem zaczelyby sie dyskusje: dlaczego zdjeliscie moj avatar, przeciez wcale nie byl taki oczojebny, a skoro zdjeliscie moj, to dlaczego nie zdjeliscie uzytkownikowi X... Nie, dziekuje, Zdecydowanie prosciej bedzie, jesli zostaniemy przy obecnym rozwiazaniu.

 

Przypominamy, ze to forum DYSKUSYJNE - a w kwestii tresci pozostawiamy Wam pelna dowolnosc, o ile miescicie sie w netykiecie. Prosze wiec porzucic wszelkie uwagi o ograniczeniach - takim krokiem modteam przypomina Wam hierarchie wartosci.

Odnośnik do komentarza
Żyłek

Oj o ile mnie pamięć nie myli jego awatar przedstawia figurkę Jezusa z filmu Dogma. Czyli nijak kreskówka.

 

Obecnie i owszem. I co z tego?

Dając przykład go wymieniłeś, uznałem więc, że jego obecny awatar został uznany za przykład animowanej treści zawartej w awatarze. A sam patrząc na obecny awatar Żyłka nijak animowanej treści nie dostrzegłem. Wnioskuje więc, że wcześniej musiał mieć inny, którego siłą rzeczy nie zapamiętałem.

Odnośnik do komentarza
Longer, Żyłek, jakiś ziomek w temacie o Legii... (Pescar?)

 

Poza tym zgadnij - komunikat wisi od wczoraj, może wykazali się instynktem samozachowawczym :-k

Naprawdę, to pojedyncze osoby, rzadko ich avatary rzucają się w oczy. Jak się jakiś mieni, to wywalić i nie pytać o pozowelnie, przecież w innych sprawach też nie musicie się tłumaczyć...

 

Zresztą oczojebny avt może być i nieanimowany.

Odnośnik do komentarza
Wnioskuje więc, że wcześniej musiał mieć inny, którego siłą rzeczy nie zapamiętałem.

 

Jak już tak dociekasz, to Żyłek miał mrugającego w tempie 5 klatek na sekundę Billa z Tokio Hotel.

 

Zresztą oczojebny avt może być i nieanimowany.

Owszem, ale nieruchome obrazki mają to do siebie, że nie męczą wzroku.

Odnośnik do komentarza
Owszem, ale nieruchome obrazki mają to do siebie, że nie męczą wzroku.
Rzeczywiście avki Gabe tak męczą, że musiałem szkła zmienić...

 

Jak już mówiłem, wy decydujecie, który avt jest oczojebny, a który nie. Co więcej nie musicie się z tego usprawiedliwiać, wywalacie avt i tyle (aż chce się zacytować SZk i jego piękną frazę o forum i piaskownicy). Czasem lekko animowany avatar może być wręcz bardzo miły dla oka.

 

T-m ma rację w 100%, nie rozumiem tej antyavkowej kampanii, ale nvm...

Odnośnik do komentarza
O ile dobrze rozumiem, T-m zwraca uwage na fakt, ze ci, ktorzy maja nieanimowane avki, sa przeciwni tej decyzji, ale zapewne ucieszy sie, ze przyznales mu racje.

 

Zależy jak to interpretować... Ja miałem kiedyś animowany, więc to inaczej odebrałem.

Odnośnik do komentarza
Rzeczywiście avki Gabe tak męczą, że musiałem szkła zmienić...
O jejku nie czytasz dokładnie - już poprzednicy wyjaśnili. Ale jeszcze raz - powiedz jakie mieliśmy przyjąć kryterium "mrygalności"? 2 klatki na sekundę? 3? A może 1 na dwie sekundy?

Z resztą sam Gabe bez wielkich płaczów jakie tu są uskuteczniane przyznał rację i głosował "za".

Odnośnik do komentarza

oj to tylko przykład... a to czy avt przeszkadza sami oceniacie, zresztą po co ja to piszę trzeci raz...

 

EOT.

 

EDiT

chodzi mi tylko o jedno, dlaczego za wszelką cenę chcecie unormować/zregulaminować każdy pierdół. Idąc tym tropem wkrótce dojdziemy, że zaczniemy określać minimalną ilość znaków w poście...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...