Skocz do zawartości

Fantasy NBA


Lucas07

Rekomendowane odpowiedzi

A ja ze zwycięstwem w tej kolejce jak zobaczyłem, że rozegram do końca tygodnia 6 spotkań a przeciwnik 14 ;] szkoda, że trafiłem na taką przewagę w meczach akurat w kolejce, w której przeciwnikiem jest drużyna Kielce 69ers ;]

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

No trochę pecha miałem, drugi największy wynik punktowy w kolejce i porażka punktem, prawdę mówiąc myślałem, że przegram więcej, dlatego na ost kolejkę nikogo nie ściągałem ;)

No, ale nie jest źle, Nowitzki i Martin w końcu wracają, mam nadzieję, że kontuzje mam za sobą.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Już po regular season :] W tej chwili gram finał ze Stefanem ;] Ciężko będzie bo nie dość, że terminarz jest tak ułożony, że rozegram mniej spotkań do końca sezonu to jeszcze kontuzje łapią :/

 

To już finał gramy ? Narazie zacięty mecz między nami, teraz remis, ale jak mi sie Steve Nash wyleczy na wtorek to jeszcze tego nie przegrałem :D.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czekamy na następny sezon;)

Tak jak myślałem - osłabiony kontuzjami w ostatnich tygodniach skład nie dał rady drużynie Hawkeye'a, choć wygrana dzięki odstawieniu trójki Celtów w ostatnich dwóch meczach nie była poza zasięgiem :) Gratulacje! :)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...