Skocz do zawartości

Fantasy NBA


Lucas07

Rekomendowane odpowiedzi

Już po drafcie ;)

Mam pytania odnośnie zmian - jak to się liczy - jak zmienię po dwóch dniach jakiegoś zawodnika, to czy jego punkty dalej liczą się w wyniku? Ile trwa "akceptacja" zmiany?

A sam draft, cóż, będzie ciekawie, Nowitzkiego pozyskałem z 7 numerem i jeżeli nie ograniczą mu trochę minut to będzie świetny ruch - szkoda, że ktoś sprzed nosa dopiero z 25 numerem (!) podebrał mi Grangera, kurcze w Fantasy to zawodnik na absolutne top 10 :]

Odnośnik do komentarza

Ja byłbym za, tu nie chodzi o ideologię, wiele osób gra pierwszy raz w fantasy, wiele mimo to trochę się zna, część w ogóle nie wybierała zawodników pod kątem punktowania w fantasy, moim zdaniem warto napisać kilka zdań. Dzięki takiej trochę nieznajomości był np mega steal Grangera z nr 25 lub wybór KB z numerem 1 (nie chodzi o wytykanie błędów, bo sam także pewnie popełniłem kilka, bo gram pierwszy raz w fantasy).

 

Ja napiszę coś, pewnie jutro, bo dziś już wychodzę.

 

Czyli jak Wam się chce Lucas to zróbcie np Power Ranking :>

Odnośnik do komentarza

No ale nie mówimy tutaj o napisaniu np. "Uwaga zjebałeś, bo wziąłeś se KB który rzuci 29 pkt, ale odpali 33 FGA za które są ujemne punkty i będzie punktował słabiej od gościa który oddaje 10 rzutów żeby zdobyć 18" tylko o jakichś szopkach typu "W dniu dzisiejszym manager Crosshaven Bandits - Meler - pośliznął się na mydle i upadając doznał olśnienia, które zaowocowało ofertą transferu za rzeczonego Bryanta". tak mi się wydaje przynajmniej :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No to po pierwszej kolejce :) Bandyci jakimś cudem zwyciężyli 1018-1015 - trzy punkty to dość niesamowita różnica jeśli wziąć pod uwagę jak długi był to mecz :) No ale mamy 1-0 na początek sezonu i można się optymistycznie patrzeć na przyszłość, bo niewiele drużyn 1000 pkt przekroczyło. Najlepiej zapunktował Noah (136pkt) czym wybronił moją decyzję o wybraniu go w pierwszej rundzie :D Miejmy nadzieję, że powalczy dalej na zbliżonym poziomie. Najlepiej wyszedłem na dokoptowaniu do składu Dorella Wrighta, który zgarnął 67 pkt w 4 meczach. Dobrze prezentowali się też Tyreke Evans (104), OJ Mayo (97) i Andrea Bargnani (94). Teraz czas na Silesia Hawks niejakiego czinaskiego :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...