Skocz do zawartości

Bath City - W rytmach Trance d-_-b


Sławoj

Rekomendowane odpowiedzi

Za same nutki masz u mnie ogromnego plusa :) Dobrze Ci idzie. Jakie stosujesz ustawienie? :eusa_clap:

1. Dzięki :)

2. Postanowiłem dać sobie spokój z taktykami opartymi na skrzydłowych, bo nie potrafiłem ich odpowiednio usatwić. Teraz gramy systemem 4-3-3. W pomocy dwóch zawodników jest odpowiedzialnych za wsparcie w czym jeden z nich ma funkcję "odbierania". Środkowy środkowy :) pomocnik ma ustwioy Atak. W napadzie jest podobnie, tyle, że odwrotnie. Dwóch bocznych atak, a środkowy wsparcie. Atak pozycyjny, czyli krótkie podania + wolne tempo gry + szerokość w miarę duża, ale bez przesady.

 

:_winkle:

Odnośnik do komentarza

Armin Van Buuren Ft.Susana-If You Should Go (Aly Fila Remix)

 

M. Vaclavik – L. Davis, M. McGregor, J. van Erkiel, l. L. Manuel, Junaje, Camazzola, P. Strąk, R. Mcormick, J. Forrest, I. Redan

 

Powrót na ligowe boiska po pucharowym meczu był ciężki, bo mierzyliśmy się z Braintree. To było ciężkie spotkanie, w którym sięgnęliśmy tylko po punkt, a może aż po ten jeden punkcik. Rywal zaskoczył nas mocnym początkiem i mięliśmy problem z „dojściem do słowa”. W 29 minucie straciliśmy bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Van Erkel wybił co prawda piłkę z pola karnego, ale Quinton stał nie pilnowany i mocnym uderzeniem pokonał Vaclavika. Od tego momentu wreszcie ruszyliśmy ataków. Cios za cios, tak wyglądało to spotkanie już do samego końca. Najbardziej aktywny był Redan i to właśnie on zapewnił nam w 57 minucie remis. Duet Forrest Redan ładnie rozmontował obronę gości i po podaniu młodego Szkota, Iwan technicznym uderzeniem pod poprzeczkę zdobył bramkę. Holender mógł w pojedynkę wygrac to spotkanie, ale brakowało trochę szczęścia i celności.

 

27.10.10. BSS [12/42], Twerton Park, Bath [517]

Bath [4] – Braintree [5] 1:1 (B. Quinton `29, I. REDAN `57)

Odnośnik do komentarza

 

M. Vaclavik – L. Davis, M. McGregor, J. van Erkiel, l. L. Manuel, Junaje, Camazzola, P. Strąk, R. Mcormick, J. Forrest, I. Redan

 

W XIII kolejce naszym rywalem był zespół, który do tej pory nie odniósł zwycięstwa. My byliśmy na drugim biegunie i nadal pozostajemy drużyną niepokonaną. Wynik spotkanie był z góry przewidziany i nie wierzyłem, że gospodarze mogą z nami nawizać równorzędną walkę. Nie było, inaczej, bo rywal oddał tylko jeden niecelny strzał, a my aż 27 z czego tylko 7 celnych. Mięliśmy 64% posiadania piłki, a bohaterem meczu został Forrest. Ten nastoletni jeszcze Szkot ustrzelił hattricka. W 4 minucie pięknym dośrodkowanie popisał się Manuel, a James znakomicie ruszył do tej piłki i na pograniczu spalonego strzałem głową otworzył wynik meczu. Na kolejne gole musieliśmy poczekać, aż do doliczonego czasu gry. Wtedy to Forrest najpierw w 92, a potem w 95 minucie zdobył swoje dwie bramki. Obie padły po rzutach karny, a faulowanym dwukrotnie okazał się Forrest! Coś niesamowitego!

 

30.10.10. BSS [13/42], Longmead Stadium, Tonbridge [303]

Tonbridge [22] – Bath [4] 0:3 (J. FORREST `4, J. FORREST 90+2/k/, J. FORREST 90+5 /k/)

Odnośnik do komentarza

Signalrunners - Meet Me In Montauk (Oliver Smith Remix)

 

M. Vaclavik – L. Davis, J. Dika Dika, J. van Erkiel, l. L. Manuel, Junaje, Camazzola, P. Strąk, R. Mcormick, J. Forrest, I. Redan

 

Spotkanie z byłym klubem Farnborough nie budziło we mnie jakiś większych emocji. Rywale nie wspominają mnie chyba najlepiej, ale, mimo to chciałem udowodnić, że jesteśmy w znakomitej formie i nikt nie jest w stanie nas powstrzymać. Goście przez cały mecz panicznie się bali atakować i skupiali się tylko na obronie. W tym sezonie już przyzwyczaiłem się do takiego stanu rzeczy. 500 widzów musiało jednak długo czekać na bramki. W 56 minucie Strąk podał przed pole karne do Redana. Napastnik przyjął piłkę stojąc tyłem do bramki, obrócił się z nią przy przyjęciu i mocnym strzałem w długi róg dał nam prowadzenie. Przy drugiej i ostatniej bramce swój największy udział miał Davis. Świetnie ruszył lewą flanką, wyłożył piłkę Pacandzie, a starszy już zawodnik jakimś cudem, z ostrego kąta znalazł drogę do bramki. Pewne zwycięstwo pozwoliło nam na awans. Po 14 kolejkach plasujemy się na 3 pozycji. Był to nasz 18 mecz bez porażki co stanowi nowy rekord BSS!

 

2.11.10. BSS [14/42], Twerton Park, Bath [500]

Bath [4] – Farnborough [10] 2:0 (I. REDAN `56, M. PACANDA `65)

Odnośnik do komentarza

 

M. Vaclavik – L. Davis, J. Dika Dika, J. van Erkiel, l. L. Manuel, Junaje, Camazzola, P. Strąk, L. Fuhrmann, J. Forrest, I. Redan

 

Po przebrniętych eliminacjach do FA Cup w I rundzie tego pucharu los przydzielił nam rywala z BSP, czyli zespół z ligi wyżej. Histon FC zajmowało 16 miejsce, a w starciu z nami nie miało absolutnie szans. Kompletna dominacja zakończyła się tylko jednym golem. Bramkę na wagę awansu padła już na początku meczu. Juanje przejął piłkę od niezdecydowanego Hutchinsona. Hiszpan podał na wolne pole w kierunku Redana. Iwan prostopadłym podaniem otworzył drogę do bramki i młody Szkot zapewnił nam awans.

 

6.11.10. Twerton Park, Bath [515]

Bath [bSS] – Histon FC [bSP] 1:0 (J. FORREST `9)

Odnośnik do komentarza

Orjan Nilsen feat. Mr Mark - Vivida (Original Mix)

 

Iwan Redan w meczu z Histion FC doznał urazu twarzy i odpocznie od treningów przez 2 tygodnie.

 

M. Vaclavik – L. Davis, J. Dika Dika, J. van Erkiel, l. L. Manuel, Junaje, Camazzola, P. Strąk, L. Fuhrmann, J. Forrest, M. Pacanda

 

Dartford to przed ostatni zespół w lidze. Spotkanie z nimi było czystą przyjemnością dla nas. Robiliśmy ich jak chcieli i pewnie pokonaliśmy gospodarzy. Strzelanie rozpoczął Fuhrmann, dla którego było to pierwsze trafienie w barwach Bath. Francuz wykorzystał prostopadłe dogranie od Juanje. W 36 minucie znów ten sam zawodnik, który asystował przy pierwszej bramce pomógł także przy drugim trafieniu. Mądrze zszedł do linii końcowej, ściągnął na siebie uwagę 3 obrońców i po ziemi wycofał przed pole karne. Tam stał osamotniony Camazzola, który mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Smitha. Jeszcze przed przerwą wynik meczu został ustalony. Forrest wykonał kawał roboty. Przeczytał grę, w poprzek pola karnego podał do Pacandy. Linia obrony Dartford wykazała się tu nieumiejętną pułapką ofsajdową. Pacanda pokazał, że mimo wieku dość podstarzałego potrafi uderzył technicznie. To zwycięstwo pozwoliło nam na wskoczenie na fotel lidera.

 

13.11.10. BSS [15/42], Princes Park, Dartford [732]

Dartford [21] – Bath [3] 0:3 (L. FURHMANN `11, CAMAZZOLA `36, M. PACANDA `45)

Odnośnik do komentarza

Dash Berlin feat. Emma Hewitt - Waiting

 

Paweł Strąk naciągnął mięsień pachwiny i spędzi w szpitalu 4 tygodnie.

 

Z wolnego transferu ściągnąłem młodego golkipera, który, by na równi walczył o miejsce z Vaclavikiem w bramce. Adam Holczer [22l., GK, Węgry] dołączył do klubu na zasadzie wolnego transferu.

 

David Winters zachorował na grypę i dałem mu tydzień wolnego.

M. Vaclavik – L. Davis, J. Dika Dika, J. van Erkiel, T. Binnion, Junaje, Camazzola, L. Santonocito, L. Fuhrmann, J. Forrest, M. Pacanda

 

W 3 rundzie FA Trophy trafiliśmy na znajomego z BSS – Gloucester. Kibice chcieli pogromu i taki dostali. Wynik końcowy wyniósł 6:0!!! To największe zwycięstwo w historii Bath! Zagraliśmy najlepszy mecz w sezonie i pod moją wodzą. Błysnął Dika Dika, który dwa razy w ten sam sposób zdobył bramki. Wykorzystał swoje warunki fizyczne i po dośrodkowaniu z rożnego umieszczał piłkę w bramce. Po małej przerwie w zdobywaniu goli wrócił Forrrest i podobnie jak Kameruński obrońca wpisał się na listę strzelców dwukrotnie. Cichym bohaterem był Santonocito, który asystował przy połowie bramek. Swoją wysoką formę potwierdził młody Fuhrmann, który w 3 minucie rozpoczął strzelanie. Chłopcy wyraźnie się rozkręcają, a taktyka 4-3-3 spisuje się rewelacyjnie!

 

20.11.10. FA Trophy, 3 runda kwal.; Twerton Park, Bath [602]

Bath [bSS] – Gloucester [bSS] 6:0 (L. FUHRMANN `3, J. DIKA DIKA `42, J. DIKA DIKA `56, JUANJE `66, J . FORREST `71, J. FORREST `86)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...