Skocz do zawartości

Polska Liga Update


Lucasinho

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sensu ukrywać, że nie są aktualnie prowadzone żadne pracy nad PLU. Myślę jednak, że po zakończeniu świątecznej wrzawy rozpoczniemy prace nad tym projektem, chociaż nie można mówić o żadnych konkretnych terminach wydania. Cierpliwości Panowie i Panie i Wesołych Świąt :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ja staram się stworzyć dodatek w którym będą również i prawdziwi piłkarze w klubach z 4 ligi. Właśnie kończę wprowadzanie wszystkich drużyn 4 ligi pozostanie mi jeszcze tylko ustalenie reputacji poszczególnym klubom oraz zrobienie strojów dla tych klubów i będę mógł powoli dodawać prawdziwych zawodników do klubów trzeciej i czwartej ligi ale do tego potrzebuje jak największej wiedzy o poszczególnych zespołach. A na razie na pomoc innych za bardzo nie mam co liczyć ponieważ wszyscy czekają aż ktoś coś zrobi. A wystarczy poświęcić kilka minut dziennie na opracowanie poszczególnych klubów aby pomóc w realizacji projektu.

Odnośnik do komentarza

nie żebym się czepiał, ale ostatnio ściągnąłem dodatek z... 14 ligą angielską robioną przez jednego gościa i zrobił wszystkie rozgrywki idealnie odwzorowane, co prawda bez piłkarzy ale i tak zawsze coś... nie lepiej wam byłoby najpierw porobić ligi, doładować drużyny, a potem zbierać dane klubów ?

Odnośnik do komentarza

nie żebym się czepiał, ale ostatnio ściągnąłem dodatek z... 14 ligą angielską robioną przez jednego gościa i zrobił wszystkie rozgrywki idealnie odwzorowane, co prawda bez piłkarzy ale i tak zawsze coś... nie lepiej wam byłoby najpierw porobić ligi, doładować drużyny, a potem zbierać dane klubów ?

 

O tym samym mówiłem jakiś czas temu :P Najpierw ligi z drużynami, potem piłkarze. Szybciej, łatwiej wyłapać błędy w strukturze (piłkarze raczej rzadko są powodem wieszania się gry, nowe poziomy ligowe częściej), a i ci, którym nie zależy na tysiącach prawdziwych nazwisk z 5 czy 6 ligi mogliby dużo szybciej zacząć grę ;). Przy czym... teraz chyba już lepiej na nowego patcha zaczekać i nową bazę, żeby konfliktów uniknąć...

Odnośnik do komentarza

Jedyny link jaki znam to ten: http://community.sigames.com/showthread.php/295265-FM12-Poland-by-Macdab55 i w tym temacie autor podał link do pliku z okręgówką (post: http://community.sigames.com/showthread.php/295265-FM12-Poland-by-Macdab55?p=7550911&viewfull=1#post7550911). Niestety u mnie to nie działa.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

wczoraj zasiadłem do Edytora, udało mi się eksperymentalnie zmodyfikować Polską Ekstraklase. Zwiększyłem liczbę zespołów do 25, oraz zwiększyłem nagrody za awanse w Pucharze Polski oraz w 1 Lidze. Celem dla mnie jest takie zodyfkowanie gry, by Polskie kluby miały szanse w ciągu kilku lat zdominować Europe. Jak ktoś ma jakieś proady, pomysły, etc to chętnie je zaimplementuje. :) Chciałbym też dodać rozgrywki pucharu ligi. :)

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...