Skocz do zawartości

Polska Liga Update


Lucasinho

Rekomendowane odpowiedzi

rozpoczynam nowa gre na latce 12.0.4 z dodatkiem polskie ligi v 1.0 i wyskakuje mi jakis blad ze ilosc klubow w ligach sie nie zgadza, w dolnoslaskiej za malo a w podkarpackiej za duzo druzyn i nie mozna wybrac polskiej ligi do gry, na wersji 12.0.2 czy tam jakiejs innej wczesniejszej tego nie bylo, czyzby update 12.0.4 cos w bazie nizszych lig polskich namieszalo ?

Odnośnik do komentarza

a będzie IV Liga ? :) Jakby co mogę przesłać informację o drużynie którą na pewno będę grać jakby była IV Liga ^^ Rok temu był taki formularz do exela albo czegoś podobnego jak dobrze pamiętam że wpisywało i potem na maila te pliczki (formularze) chętnie zrobię to do tego updatu

Odnośnik do komentarza

aaa to już wiem czemu mi się żarło... tzn ja np miałem problem nie z drużynami, a z nazwami ligi, bo miałem ustawioną japońską + ulepszony system kontuzji + wasz update i np. III liga mi się nazywała ( z ligi japońskiej ) Reagional League Div 2, a te nasze grupy wojewódzkie nosiły przedziwne nazwy rozgrywek... musiałem znieść ten ból i odznaczyć J-League ( moja jedna z ulubionych lig :) ) i tak to teraz gra... ale wierzę że w nast. wersji poradzicie sobie nie tylko z tym problemem, ale i innymi... nie zauważyłem innych większych błędów... sympatycznie się gra ;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli na dwóch różnych bazach dodam różne kluby, to po połączeniu w jedną ID tego jednego musi się zmienić i tak się dzieje, tyle, że wcześniej zmieniało się w każdym miejscu w pliku, a teraz tylko raz i w wyniku tego jeśli w dwóch różnych plikach przypiszę graczy do jednego z nowo dodanych klubów [ale różnych w każdym z plików i nowo dodanych w danym pliku] to po połączeniu wszyscy dodani gracze będą w jednym, bo zmieni się tylko ID przy tworzeniu tego drugiego klubu, ale nie zmieni się tam gdzie przypisuje graczy do danego zespołu.

 

Sorry, ale nie umiem prościej tego wyjaśnić.

 

Poza tym muszę pochytać nowy zaawansowany edytor, a to idzie dość ciężko, a do tego w czwartek mam kolokwium z wnioskowania statystycznego. Niemniej chciałbym jakoś w weekend ruszyć z projektem, ale czekam na odpowiedź od SI, no i muszę zorganizować tryb prac.

 

 

Coś się ruszyło w tej sprawie? Naprawili ten błąd w edytorze?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...