Skocz do zawartości

Polska Liga Update


Lucasinho

Rekomendowane odpowiedzi

Za to w ramach ciekawostki powiem, że przy zastosowaniu jakiegokolwiek dodatku, w każdej z grup 4 ligi brakuje od 7 do 15 zespołów...

Nie wiem jak działają te pliki dodatkowe, ale obstawiam, że dodając nowe rozgrywki, zespoły, zawodników etc. gra przydziela im kolejne nr ID, no i jak dołączysz n różnych dodatków to to możesz mieć n klubów, zawodników o tym samymi ID - tutaj nie wiem jak gra to interpretuje, może ignorować kolejne dane z takim samym ID albo je nadpisywać.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak działają te pliki dodatkowe, ale obstawiam, że dodając nowe rozgrywki, zespoły, zawodników etc. gra przydziela im kolejne nr ID, no i jak dołączysz n różnych dodatków to to możesz mieć n klubów, zawodników o tym samymi ID - tutaj nie wiem jak gra to interpretuje, może ignorować kolejne dane z takim samym ID albo je nadpisywać.

 

 

mysle ze masz racje zaczalem rozgrywke na dodatku z ligami bazylijskimi i mam zaznaczone jako grywalne wszystkie ligi poludniowa amerykanski i lige polska i jak klikam na juniora z mojej druzyny to pojawia mi sie przy nim herb jakiegos polskiego klubu z nizszych lig

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dlaczego zachęcaliście ludzi do wysyłania formularzy skoro ich nie czytaliście, a nawet jeśli to i tak ich nie uwzględniliście :|

Sorry, ale nic innego nie mogę sobie pomyśleć. Zdaje sobie sprawę, że roboty przy dodatku jest mnóstwo, a Wisła Puławy nie jest klubem, którym zagra wielu graczy. Niemniej jednak chciałem pomóc, poświęciłem na to swój czas. Nie zaglądałem nawet na profile piłkarzy skoro na początku znalazłem błąd dotyczący stadionu.Ten stadion nie ma pojemności 12000 (w tym 8000 siedzących) choć takie info jest na nieoficjalnej stronie http://www.wislapulawy.pl/viewpage.php?page_id=4

 

Jak nie czytacie formularzy to możecie posiłkować się chociażby 'stadiony.net' http://stadiony.net/w_budowie/pol/stadion_mosir_pulawy

Odnośnik do komentarza

Podobny problem jest w Chrobrym Głogów. Raport był mega rzetelny, w dodatku jest świetnie prowadzona strona www.chrobry.glogow.pl gdzie można znaleść nawet składy wszystkich grup młodzieżowych! Głogowskie obiekty były chwalone w programe Cafe Futbol prowadzonym przez Mateusza Borka, a zaczynając grę wita nas wręcz karygodny błąd, który od razu zniechęca do gry, mianowicie : MKS Chrobry Głogów... poprawna nazwa to MZKS! Kolejnym niedopracowaniem są błędy w imionach zawodników, brak niektórych. Stadion ma pojemność 3500 - wszystkie siedzące, a nie tak jak podane w grze - 3000 w tym 1400 siedzących! I jak już wspomniałem, obiekty w Głogowie są jednymi z najlepszych w Polsce (słowa Mateusza Borka), a zaczynając grę dostajemy informację, że są bardzo podstawowe. Tak jak kolega wyżej rozumiem, że pracy przy takim dodatku jest od groma i jeszcze więcej i jestem wielce wdzięczny za wydanie go, i szanuję waszą pracę! Jednak niektóre błędy sprawiają, że ręce opadają, tym bardziej, że wiem, iż raport był wykonany na na prawdę wysokim poziomie!

Cóż, pozostaje mi liczyć, że w kolejnej jego wersji błędy te zostaną poprawione ;) Pozdrawiam i nie obrażajcie się :D Keep up the good work!

Odnośnik do komentarza

Kto by tego nie mówił, nie zmienia to faktu, że obiekty w Głogowie na prawdę są bardzo dobre, a ich status określony na poziomie "bardzo podstawowych" budzi śmiech. Kolejny błąd, o którym zapomniałem wcześniej to stadion, a mianowicie znajduje się on przy ul. WITA Stwosza, a nie przy ul. Stwosza, mały błąd, a kłuje w oczy ;)

Odnośnik do komentarza

Boisko główne, druga płyta treningowa trawiasta oświetlona, trzecia płyta treningowa ze sztuczną nawierzchnią oświetlona, czwarta płyta poza stadionem, siłownia w budynku klubowym dobrze wyposażona. Wszystko zadbane, w większości nowe. Nie nazwałbym ich bardzo podstawowymi.

Odnośnik do komentarza

Mam zepsuty komputer od 6 grudnia, kończyłem PLU skacząc po kompach kolegów. W serwisie sobie zaśpiewali 1600 zł za naprawę, z racji że nie mam akurat tyle kasy to muszę samemu coś wykombinować. Nie wiem ile czasu mi to zajmie. Po drugie niedługo sesja, po trzecie zacząłem pracę i czasu wolnego będę miał mnie. Także, nie mam zielonego pojęcia kiedy coś zaczniemy robić. Ja do czasu naprawy kompa PLU się nie tykam.

Odnośnik do komentarza

a mógłbyś napisać co by trzeba było zrobić, żeby piłkarze przychodzący do klubów 3 ligi chcieli jakies w miare normalne pieniadze? Bo teraz jak mi zawodnicy wolaja przynajmniej 300 euro na tydzien to troszke sie grac odechciewa. Jak bys napisal co trzeba by bylo zmienic w edytorze to bardziej rozgarnieci sami by sobie to zrobili

Odnośnik do komentarza

300 EURO marekkk88 ? to i tak mało jeszcze

 

napisalem, ze przynajmniej 300. Zdazaja sie zawodnicy, którzy nie majac zadnych umiejetności chca zarabiac 1000. Najlepsze jest to, ze jak grałem ŁKS-em to ci sami piłkarze, którzy teraz chcą 1000-1200, tam zadowalali się pensją 300-400 euro

Odnośnik do komentarza

Czyli 2 problemy do załatwienia - półprofesjonalizm klubów III i niższych lig (tylko wtedy jest problem z tymi dotacjami) jak i reputacja zawodników. Przyznam się szczerze że błędy mnie na tyle wystraszyły, że nawet nie zagrałem w tę wersję dodatku. Wolę poczekać nawet i pół roku, ale zachwycać się dodatkiem niczym pierwszą wersją PLU na FM 2010 :)

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...