Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

Alfa - rozumiem - latales po calej trasie ;]

 

Ale Boski jak we mnie przypierdolil raz to wygladało na mega chamówę :P

 

 

Sry ale Cinek napisał mi wiadomość na Hamachi i wyjebało mnie na pulpit :doh!: Da się jakoś zablokować wiadomości na Hamachi ??

 

BTW. Mam wersję premium na Hamachi (30 dni) to może założe sieć bo premiowcy chyba nie mają ograniczeń graczy ... Dziś Ferrari-FFM da wam popalić :kekeke:

 

Ma ktoś wyniki wczorajszego race ? :>

Odnośnik do komentarza

1. Pavlo 10 pkt

2. Vami 8 pkt

3. dviper [Rainbow] 6 pkt

4. Willow 5 pkt

5. Qubiak [Rainbow II] 4 pkt

6. Gun 3 pkt

7. Mixer 2 pkt

8. Alfa 1 pkt

9. Żyłek [Rainbow] - DSQ

10. Boski [Ferrari FFM] - DSQ

11. Trzmielu - DSQ

 

Zrobiłem taką punktacje bo nie mamy stałej liczby uczestników. Jeśli dziś bedzie ok. 16 osob wtedy robi sie dwie grupy po 8. Najlepsza 4 z każdej grupy sciga się razem o pozycje 1-8. Przegrane czwórki mogą pościgać się o pozycje 9-16 (ale już pkt nie będzie ;] ). Ja jeden server mogę postawić jak coś :)

Odnośnik do komentarza

A czy można się dołączyć, jakby miejsce się znalazło?

Co prawda do tej pory grałem tylko na off-line i nie wiem jakbym poradził sobie w rywalizacji z innymi (np. wypadki :P), ale mógłbym spróbować. I nie wiem np. jak się zmienia opony, bo jeszcze tego nie robiłem, a w ustawieniach nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
I nie wiem np. jak się zmienia opony, bo jeszcze tego nie robiłem, a w ustawieniach nic nie znalazłem.

przed wjazdem do boxu wciskasz spacje i masz do wyboru : zmiana opon, tankowanie, zmiana opon+tankowanie. i jak chcesz zmienic opony to po tym jak zatwierdzisz zmianę naciskasz spacje i wybierasz typ opon jakie mają założyć :-)

Odnośnik do komentarza

A możecie podaż swoje czasy na Silverstone? Bo chciałbym zobaczyć czy mam jakieś szanse.

Ja zalogowałem się do MROCMF 2 ale nikogo nie ma teraz. Mój nick na Hamachi i w grze to marvas.

A jeszcze pytanie co do opcji "crashes". Niby mam ją włączoną ale jak uderzam w słupki na zakrętach to nic się nie dzieje. Czy to znaczy, że dotyczy ona tylko zderzeń z innymi graczami? Jeżeli tak to dobrze, bo czasami zdarza mi się o te słupki zahaczyć :P

Mam też pytanie odnośnie opon. Już zmieniać umiem, więc jest dobrze. Ale przed wyścigiem można sobie wybrać, obok rodzaju mieszanki, również ich wytrzymałość. Chciałem wiedzieć jaki ma to wpływ na jazdę. Czy wytrzymalsze opony są wolniejsze? A może gorzej/lepiej trzymają się drogi?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...