Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

A Pavlo obraził się za to ze ktoś mu zajechał drogę :D Jak zawsze :D Potem zaczął jeździć w przeciwną stronę.

Spierdalaj, co?

 

Nikt mi drogi nie zajechał, nie mogłem ruszyć, miałem cały czas lagi. Jak chcecie, to dyskwalifikujcie.

A w kwalifikacjach to sam mówiłeś ze nie mogłeś dostać PP bo ktoś Ci drogę zajechał.

Pokój z Tobą :D

Odnośnik do komentarza
A Pavlo obraził się za to ze ktoś mu zajechał drogę :D Jak zawsze :D Potem zaczął jeździć w przeciwną stronę.

Spierdalaj, co?

 

Nikt mi drogi nie zajechał, nie mogłem ruszyć, miałem cały czas lagi. Jak chcecie, to dyskwalifikujcie.

A w kwalifikacjach to sam mówiłeś ze nie mogłeś dostać PP bo ktoś Ci drogę zajechał.

Pokój z Tobą :D

Ja Ciebie też.

Odnośnik do komentarza
No nie wydaje mi się, żeby ktoś chciał celowo kogoś blokować na niebieskiej fladze, chociaż parę razy tak to wyglądało :P ale akurat sytuacji z Tobą Żyłek sobie nie przypominam :>

Wiem czemu mi przypomiales. Dwa razy podczas jednego wyprzedzania do mnie duples. Nie mialem zlych intencji.

Troche na starcie mnie wkurzylo, bo niby bylem drugi, ale jakies auta sie do mnie przyczepialy i jechalem razem z nimi, nie moglem nic robic. Wtedy wlasnie dupalem we wszyskto co mozliwe. Na drugim okrazeniu zmiana opon:(

Odnośnik do komentarza

Jutro zadecyduję, czy będę dalej jeździł w mistrzostwach. Taka gra nie ma sensu, kiedy ruszam, mam cholerne lagi, jakby coś się zacinało. Powyżej 120 km/h już raczej tego problemu nie mam, ale te lagi są o tyle uciążliwe, że uniemożliwiają mi dośc szybki start. Także usunąłem tamtą wersję i ściągam tą,c o podawał Ogór. jeśli bu nadal będzie występował, z przykrością będę musiał odejść.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajnie się jechało i gdyby nie parę wpadek (dodatkowy przejazd przez boks) byłbym może drugi.

BTW:Proponuję, coby ktoś zadbał o jakotaką kulturę na czacie :]. Dziś Pavlo kurwował na lewo i prawo. Ja rozumiem, że zabawa i te sprawy, ale nie jedzie się zbyt miło, gdy na ekranie widać same k***y. Na dodatek Pavlo zachował się niekulturalnie gdy mu zwróciłem uwagę na ten temat, każąc mi spierdalać.

 

Na jakim torze teraz będziemy jechać?

Odnośnik do komentarza
OT, w MRO nie można mieć lagów, prowadząc swój bolid. Inne mogą latać po całym ekranie, ale własny bolid jedzie prawidłowo...

Mam pokazać filmik, jak przy prędkość <100 km/h zwyczajnie mi się gra zacina?

 

Bardzo fajnie się jechało i gdyby nie parę wpadek (dodatkowy przejazd przez boks) byłbym może drugi.

BTW:Proponuję, coby ktoś zadbał o jakotaką kulturę na czacie :]. Dziś Pavlo kurwował na lewo i prawo. Ja rozumiem, że zabawa i te sprawy, ale nie jedzie się zbyt miło, gdy na ekranie widać same k***y. Na dodatek Pavlo zachował się niekulturalnie gdy mu zwróciłem uwagę na ten temat, każąc mi spierdalać.

Masz z tym jakiś problem? Byłem ostro wkurzony, Ty zacząłeś się do mnie przypierzać, to powiedziałem, co o Tobie myślę. EOT.

Odnośnik do komentarza

NO niestety czasem zdarza się, że MRO muli ale dokładnie nie wiem czym to jest spowodowane. Ja dzisiaj miałem potworny problem z dograniem toru, pomimo, że wrzucałem go kilkakrotnie, cały czas pisało, że go nie mam. Ale to jeszcze gdy starłem się trenować z qubiakiem. Pozbawiony możłiwości treningu i zmuszony póżniej jak się okazało do wyjścia z domu, zaliczyłem dziś DNFa. :/ Następnym razem będzie napewno lepiej. :)

 

Pavulon nie rób nic pochopnie :) Pamietam Cię z jazd jeszcze przed wakacjami. :) Kto będzie wygrywał jak Ty nie będziesz jeżdził?? ;)

I od razu spytam się, kiedy nastęny wyścig??

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...