Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

1 trasa bedzie niespodzianka. Do kolejnych czekam na propozycje. Mozliwe, ze zrobi sie ankiete smile.gif

moze tak jak w f1 idzie ?

 

Czyli jaka teraz bedzie?;]

 

Francja chyba, ale nie jestem pewny :)

Tak, Magny Cours :)

 

 

Btw, miszcz w MRO (czyt. ja :] ) nie ma jeszcze drużyny, więc zgłoszenia proszę na PW :]

Odnośnik do komentarza
Mamy 16 osob. Zobaczymy czy przy takiej ilosci nie bedzie lagowac :) Czy jak sie wyscig konczy to tam jest pokazane kto był 1 kto 2 itd. abym zdazyl to spisac? :)

 

1 trasa bedzie niespodzianka. Do kolejnych czekam na propozycje. Mozliwe, ze zrobi sie ankiete :)

 

Po wyścigu jest pokazane podium przeciągniesz suwak na dół to masz całą klasyfikacje :) Do zobaczenia o 20:30 ;] FerrariFFM rox ! :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Momencik ;] Teraz jedziemy mini - turniej na 4 trasy :) Ja jade w poniedziałek i tak chciałem wam uprzyjemnić rozgrywkę ;] Jeśli chcecie sobie tworzyć jakaś lige na wakacje to proszę bardzo - chociaż namawiałbym was aby było po wakacjach bo też chciałbym zagrać :)

 

Dziś bedzie CMF 4 CUP na trasie we Francji :)

Odnośnik do komentarza
Ja proponuję wyłączyć wypadki, bo inaczej się nie da...

Wypadki muszą być :> Zażarta (często nieprzepisowa :keke: ) walka to jest sens tej gry :>

Ok, tyle że 3/4 osób nie potrafi odpuścić i często wpierdzielają się w szybszego od nich...

Do tego start - tragedia...

I poza tym nie powinno być tak, że inne osoby się starają, przychodzi jakiś idiota i jeździ por prąd, rozpierdala innych...

Sorry, jeśli chcą jeździć, niech dorosną do czystej walki i rywalizacji...

Odnośnik do komentarza

Wypadki będą. Bez sensu jechać bez. Henk ma racje, że często przez lagi przeciwnik skacze po torze. Jeśli ktoś jest dublowany to robi się "duszkiem" i można przejechać. pavlo wyłączyć wypadki, to jak jak byśmy wyłączyli w FMie faule. Sciagnie polega też na blokowaniu :)

 

łącze mam 512 - wczoraj przy 12 chyba - sie specjalnie nie cielo. No moze na starcie troche :)

Odnośnik do komentarza
Wypadki będą. Bez sensu jechać bez. Henk ma racje, że często przez lagi przeciwnik skacze po torze. Jeśli ktoś jest dublowany to robi się "duszkiem" i można przejechać. pavlo wyłączyć wypadki, to jak jak byśmy wyłączyli w FMie faule. Sciagnie polega też na blokowaniu :)

 

łącze mam 512 - wczoraj przy 12 chyba - sie specjalnie nie cielo. No moze na starcie troche :)

Ok, ale później nie narzekaj, że bluzgam...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...