Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

Zatem ja się piszę na taki turniej.

 

Może zróbmy podobny grafik, do tego jaki jest w tym sezonie w F1? A tory, których nie ma w grze, a są w tym sezonie zastąpimy poprostu innymi. Proponuję grę np. 2 razy w tygodniu, a może 3. Więcej będzie naprawdę ciężko, dla wielu jest to czas wyjazdów, dla innych normalny okres w pracy do godziny 20.

 

Godzinę też bym proponował taką około 20:30 i jeśli będziemy mieli ustalony grafik, to będzie można się dopasować (z imprezami dla tych, co są na wakacjach i pracą dla tych starych :) ).

 

Możnaby sprawdzić też czy jeśli ktoś inny postawi serwer (czyt. z lepszym łączem od Żyłkowego) to będzie mniej lagów. Ustalmy też optymalną ilość zawodników. Ja proponuję dwie grupy np. po 12 (jeśli będzie cięło to po 8). Ale najlepiej sprawdzić ile osób będzie chciało aktywnie uczestniczyć. Punktacja F1. Nie ma co kombinować z grupami spadkowymi i mistrzowskimi IMO, bo spora część ludu poprostu się wykruszy, a jak do tego dojdzie to się zastanowimy co dalej.

 

Może wartobyłoby ustalić, że trzeba byłoby być z kimś w drużynie, wtedy będziemy mieli też walkę "konstruktorów", która doda większego smaczku.

 

Jak zorganizujemy zapisy? Ja proponuje na forum pisać, a jak będzie już sporo ludzi, to losowo podzielić na grupy (tak, aby zawodnicy z jednego teamu byli w tej samej grupie - reszta dowolonie).

 

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza

ja sie zglaszam i proponuje jeden wyscig na tydzien. mozemy sporzadzic cos na wzor prawdziwego weekendu w F1 z lekkimi modyfikacjami, tj.

 

- czwartek - pierwszy trening o 20

- piatek - drugi trening o 20

- sobota - qual o 20

- niedziela - wyscig o 20

 

cos w ten desen. moze jeszcze wrzucimy jakies amerykanskie tory? :) elkhart lake, moze jakies owale ? :D

Odnośnik do komentarza
cos w ten desen. moze jeszcze wrzucimy jakies amerykanskie tory? :) elkhart lake, moze jakies owale ? :D

Juz smigalismy na Indy 500 :D Fajno sie jezdzi, fajno - tylko, ze w MRO to sie driftuje na zakretach :)

 

Jesli o wyscigi chodzi to wolalbym jednak co najmniej dwa w tygodniu - taki caly weekend to raczej przesada, treningi i tak ludzie organizuja sobie prywatnie na danym torze, a wszyscy spotykaja sie na qual i wyscig.

 

I rozbijanie quala od wyscigu jest nierealne - kwalifikacje musza byc tuz przed wyscigiem ze wzgledu na ustawienie pozniej na starcie i paliwo. Zreszta to by juz nie byly takie emocje, jak teraz jesli czlowiek caly dzien by analizowal czemu pojechal qual tak, a nie inaczej :]

Odnośnik do komentarza

Dobra panowie to nie zaśmiecamy tego tematu tylko zapisy na PW ;] Na początek 12 miejsc wolnych (tzn już 11 bo ja ;] ) Aha przyjmuje tylko teamy 2 osobowe ! Czyli jeden user wysyla do mnie PW ,że chce zapisać drużyne x w składzie : zawodnik y i zawodnik z ;] Jeśli pelnaklatka bedzie chciala nadal hostowac to super napewno nie bedzie jakis hiper/mega lagów ;] Jeśli miejsc zabraknie to założy się drugą grupę (ale musi sie znaleść osoba do hostowania) . Terminarz taki sam jak w F1 (zaczynamy od pierwszego toru który był pierwszy w tym sezonie F1) :) Wyścigi będą 3 razy w tygodniu ... Wszystkich wyścigów przewiduje 12 :)

 

Pozdrawiam i czekam na chętnych !

 

Lista zapisanych :

W-CH - Trzmielu & Arti

McLaren - Pavlo [3.] & Willow [4.]

Renault - pelnaklatka & kolek23

BMW ROTFL - Boski [13.] & skorupa911

Red (Hot Naughty) Bull - Johniss & M.G COF

adidas69 - karolek & martin

AL OTRO LADO DEL SILENCIO - Vami & Gun

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...