Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

@Willow: ZAWSZE stawia Zylek...

 

Wyniki dzisiejsze

 

Nie wiem natomiast czy rzeczywiscie Pavlo nie dojechal, bo w ogole mi go nie pokazywalo nawet na treningu. Wiec z oficjalnymi poczekajmy na Zylka.

 

Wyscig zepsulem strategia. Miekkie opony nie wytrzymaly 14 okrazen i musialem zjechac na nieplanowany pit. Przez to spadlem z 2. na 6. miejsce. Pod koniec prawie juz dogonilem Smetka i Zylka, ale zabraklo gora dwoch okrazen. Ladna walke stoczylem z Heniem, ktora tenze ostatecznie wygral po malym karambolu na 180'

Odnośnik do komentarza

z upowaznienia Zylka:

 

CMF Cup - GP Wegier (Nurburgring) - 4/4

 

1. Pavlo 10pkt.

2. Qubiak 8pkt.

3. Trzemielu 6pkt.

4. Henkel 5pkt.

5. Zylek 4pkt.

6. Nf 3pkt.

7. Vami 2pkt.

8. Mixerczak 1pkt.

9. Boski 0pkt.

10. Corvus 0pkt.

11. Karolek 0pkt.

12. Witu DSQ

13. China DSQ

 

klasyfikacja ogolna okolo polnocy, wtedy wpisze tez odpowiednie nicki Nf i Corvusa :]

Odnośnik do komentarza

Tyle, że Żyłek napisał, że wyścig nie będzie na jego serv... przynajmniej tak zrozumiałem jego wiadomość...

 

No trudno.

 

No to co teraz? Drugi turniej? :)

 

Proponuję jednak, aby wyścigi nie odbywały się codziennie. Przeznaczać wszystkie wieczory na grę jest naprawdę ciężko. Nie tylko ja nie startowałem w kilku wyścigach, bo co jakiś czas, coś komuś wypadało.

 

No i godzinę proponowałbym jakąś taką np. 20:30 :]

Odnośnik do komentarza

Wyniki GP Węgier (Hungaroring):

 

1. pavlo 10 pkt

2. Qbiak 8 pkt

3. trzmielu 6 pkt

4. Henkel 5 pkt

5. Żyłek 4 pkt

6. Smętek 3 pkt

7. Vami 2 pkt

8. Mixerczak 1 pkt

9. Boski 0 pkt

10. Szramek 0 pkt

11. Karolek 0 pkt

12. Witu DNF

13. Gun DNF

 

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA GENERALNA CMF CUP PO 4/4 WYŚCIGACH

 

1. pavlo 99**** [McLaren] - 40 pkt

2. ddviper*** [Rainbow] - 20 pkt

3. Witu*** [Rainbow II] - 14 pkt

4. Żyłek**** [Rainbow] - 13 pkt

5. Qubiak** [Rainbow II] - 12 pkt

6. Vami***[Al Otro Lado Del Silencio] / Henkel*** [Renault] - 10 pkt

8. Gun**** [McLaren FFM] - 9 pkt

9. mixerczak**** [%Zubr%] / Smetek*** [%Zubr%] - 7 pkt

11. Trzmielu** [bMW_FFM] - 6 pkt

12 Willow* [McLaren] - 5 pkt

13. Szramek** [CMF] - 2 pkt

14. Alfa 16*** [Vofka Team] / Boski*** [bMW_FFM] - 1 pkt

15. karolek**[Adidas 69] / Cinek* [Ferrari FFM] / Blaugrana* [Honda FFM] - 0 pkt

 

KLASYFIKACJA KONSTRUKTORÓW

(tylko jeśli drużyna ma dwóch zawodników)

 

1. McLaren [pavlo & Willow] - 45 pkt

2. Rainbow [ddviper & Żyłek] - 33 pkt

3. Rainbow II [Witu & Qubiak] - 26 pkt

4. %Zubr% [mixerczak & Smętek] - 14 pkt

5. BMW_FFM [Trzmielu & Boski] - 7 pkt

Odnośnik do komentarza
O kurka. Dziś po południu pokonałem ze sporą przewagą trzmiela na Hungaroring, a on teraz na tym samym torze zajmuje 3 miejsce. Dobry jestem chyba :P Szkoda, że się nie zgłosiłem...

Nie rob sobie nadzieji Martin

 

Poprostu jak gralem z toba byly wylaczone wszystkie opcje... Okrazen tez bylo 50... przez pierwsze 30 jakos jechalem nawte mailem przewage 20 sek, a pozniej lezalem na lozku i zasypialem wiec wiesz... Ale zycze powodzenia :D

Odnośnik do komentarza

Okrążeń było 40, a twoja przewaga nie przekraczała 10 sekund (tyle zresztą wynosiła moja przewaga na końcu), a wynikała głównie z tego, że na początku dwa razy dostałem czarną flagę i musiałem przejeżdżać przez boksy :). Ale pewnie i tak drugi raz bym nie wygrał. :)

Odnośnik do komentarza
Okrążeń było 40, a twoja przewaga nie przekraczała 10 sekund (tyle zresztą wynosiła moja przewaga na końcu), a wynikała głównie z tego, że na początku dwa razy dostałem czarną flagę i musiałem przejeżdżać przez boksy :). Ale pewnie i tak drugi raz bym nie wygrał. :)

Niech bedzie 15 sek przewagi :D ale i tak to nie jest porownywalne do normlanego wyscigu gdzie 8 zawodnikow wjezdza ci w dupe i wylatujesz z toru :D nie mowiac ze musisz dobrze ustalic strategie na caly wyscig bo jak tego nie zrobisz to albo jedziesz "bez opon" albo zatrzymujesz sie w srodku okrazenia bo zabraklo ci paliwa :D

 

W sumie Martin masz szanse na dobre wyniki... Tylko znajdz dobrego informatora :D Ja znalazlem i moje czasy okrazen spadly o jakies 2 sek. :D

Odnośnik do komentarza

Dziękuje Panowie za "kupę" zabawy :) Ja z chęcią zapisze się na koljny turniej :) Mam 3 miejsce :) Na 5 miejsc w generalce, aż 4 należą do Rainbow :) Mamy dwa bardzo mocne team'y, ktore nigdy chyba nie dogonią pavlo :) pavlo i Willow to bardzoi mocny zespol sie szykuje :) Gdyby Vami i Henkel się połączyli też byłby problemy :)

 

Dziękuje Żyłkowi za robienie servera co wyścig :)

Odnośnik do komentarza

Dzieki za mile zabawe w turnieju - naprawde milo spedzone wieczory :)

 

Jesli jutro ktos bedzie chcial rekreacyjnie pojedzic okolo 19/20 to ja bardzo chetnie.

 

Trzeba bedzie na wakacje zorganizowac jakis wiekszy turnij i rzeczywiscie nie jezdzic codziennie, bo czasem nie jest mozliwe wygospodarowanie czasu na wyscig - ale mysle, ze jesli wczesniej zrobi sie terminaz to wszyscy jakos sie dopasuja :)

Odnośnik do komentarza

Ech, dzisiejszy wyścig kompletnie zawaliłem :/. Najpierw ledwo zdążyłem przyjść ze szkoły, nie przejechałem chyba żadnego kółka treningowego (ogólnie to pierwszy raz jechałem na tym torze), no i z rozpędzenia zatankowałem tylko 10 litrów na wyścig... Na drugim okrążeniu zjechałem do pita, zdążyłem spaść na ostatnie miejsce, a zaraz potem zostałem zdyskwalifikowany (nawet nie pamiętam za co ;]). Na dodatek na prostej przed metą ktoś ciągłę we mnie wjeżdżał, ale już nie pamiętam kto

We wszystkich (może oprócz pierwszego ;)) wyścigach jechało się bardzo fajnie, miło i przyjemnie, i jestem jak najbardziej za zorganizowaniem kolejnego turnieju :).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...