Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

za duzo tych turniejow i cupow wymyslacie. teraz to z czym mamy do czynienia? z turniejem w turnieju? nie lepiej by zalozyc lige, ktora trwalaby cale wakacje? wyscigi by sie odbywaly co 2 dni, a jak kogos nie ma, to i tak sobie odbije punkty kiedy indziej, bo terminow jest mnostwo.

Odnośnik do komentarza
za duzo tych turniejow i cupow wymyslacie. teraz to z czym mamy do czynienia? z turniejem w turnieju? nie lepiej by zalozyc lige, ktora trwalaby cale wakacje? wyscigi by sie odbywaly co 2 dni, a jak kogos nie ma, to i tak sobie odbije punkty kiedy indziej, bo terminow jest mnostwo.

 

Moim zdaniem jest zbyt dużo tych terminów. Zwłaszcza w wakacje. Najbardziej optymalne byłoby zrobienie 1 max 2 wyścigów w tygodniu, bo turniej z wyścigami co 2 dni nie ma sensu. Bo co to za turniej, w którym bierze wybiórczy udział 14 zawodników? Potem wygrywa ten, który brał udział we wszystkich wyscigach, a nigdy nie wygrał. Drugi jest ten, który wygrał 6 wyścigów (bo w tylu brał udział) itp. Zero realizmu. Zróbmy wyścig raz w tygodniu, bo na tyle IMO mamy zapału. Jest sporo większa szansa, że cały skład turnieju/ligi zbierze się na ten jeden konkretny dzień.

Odnośnik do komentarza

Popieram pomysł Johniss. Sam nie mam czasu by startować w każdym wyścigu turnieju, ponieważ o tej godzinie najczęściej gram w siatę. A tak mógłbym bez problemów opuszczać wyścigi :D

 

Edyta podpowiada, że pomysł Willowa jeszcze lepszy :keke:

Odnośnik do komentarza

Pomysł Willowa bardzo dobry. :] Przydałoby się zrobić jakiś jeden porządny, wielki turniej z jednym/dwoma wyścigami w tygodniu np. ze wszystkimi dostępnymi trasami :D. No a jak ktoś jest spragniony gry i raz w tygodniu to za mało, to zapewne tak jak dotychczas będziemy prawie codziennie jeździć treningowo :P

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj beda jakies jazdy? Na razie jezdze jak dupa i trenuje, ale z checia bym pogral tez z kims zeby podpatrzec pare rzeczy :) i sprawdzic w ogole czy bede mogl sie dolaczyc (bo mam ostatnio problemy z granie w ronze rzeczy po sieci :/ ). Sciagnalem wersje gry z pierwszej strony tematu+trasy do f1 z linka z pierwszej strony+tego patrze z 'm' na koncu+hamachi (nie mam zielonego pojecia co to i jak dziala :P ).

Odnośnik do komentarza

Uh nie ma to jak zewnetrzne IP w Bialymstoku :) Moge grac przez net bez hamachi i wlasnie jestem po 100 kółkach w Spa :D Z 16 graczy wyścig ukończyło 4 ;) Zająłem drugie miejsce, dublując trzeciego 19 razy ;) No ale pierwszy był poza zasięgiem. Tylko dzięki dobrej strategii pit-stopowej nie udało się mu mnie zdublować :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...