Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda jednak, że coś nie tak było z licznikiem okrążeń :/

Ten licznik, to chyba przez to, że Wislaken ( co widać na screenie ) niby jechał pierwszy i miał przewagę kilku okrążeń nad resztą ( przynajmniej u mnie tak było ) A w rzeczywistości na pewno nie mógł mieć tak wielkiej przewagi i chyba w ogóle nie jechał pierwszy ? :P

 

 

To było tak: wywaliło mnie z gry przez neta(nie bierzcie DSL 1mb w Dialogu :D ) wbiłem znowu i zdążyłem na sam start wyścigu ale startowałem już z pit lane. Jak ruszyłem to byłem ostatni ale widziałem się na 1 miejscu na liście i na dodatek miałem 5 okrążeń mniej do przejechania niż inni. Ale później znowu mnie wyje&%lo więc nie ukończyłem wyścigu.

 

Też miałem przeszkodę w postaci bolidu pod wiaduktem przed 2 zakrętem.

Odnośnik do komentarza
A czy wszyscy mają zainstalowany ten patch, co Boski dawał link do niego. Bo może przez to takie jajca wyszły :>

 

Jaki patch? Ja nic nie wiem. W sumie mam najnowszą wersję gry z L na końcu :D

 

W ogóle ta gra coraz bardziej mnie wnerwia. Jest mocno niedopracowana. Ale w końcu jest za darmo więc nie powinienem narzekać ;]

Odnośnik do komentarza

Boski podawał parę stron temu. Nie wiem czy patch, czy jakiś dodatek.

 

Widze, że nie ma osoby której nie przeszkodziłem.
Mi nie przeszkodziłeś, bo mnie wywaliło jeszcze w kwalifikacjach :keke:
Odnośnik do komentarza
Boski podawał parę stron temu. Nie wiem czy patch, czy jakiś dodatek.

 

Widze, że nie ma osoby której nie przeszkodziłem.
Mi nie przeszkodziłeś, bo mnie wywaliło jeszcze w kwalifikacjach :keke:

Ja zainstalowalem ta pierwsza gre co podali na poczatku, do tego tory i nigdy nie mialem problemow z gra. W kazdym razie mnie nie wywala, a mamjeden z tanszych pakietow stalego osiedlowego łącza.

Odnośnik do komentarza
Boski podawał parę stron temu. Nie wiem czy patch, czy jakiś dodatek.

 

Widze, że nie ma osoby której nie przeszkodziłem.
Mi nie przeszkodziłeś, bo mnie wywaliło jeszcze w kwalifikacjach :keke:

Ja zainstalowalem ta pierwsza gre co podali na poczatku, do tego tory i nigdy nie mialem problemow z gra. W kazdym razie mnie nie wywala, a mamjeden z tanszych pakietow stalego osiedlowego łącza.

Ale to chyba nie o to chodzi... W czasie wyscigu jak dostaniesz wiadomosc na hamachi wywala cie do pulpitu... Ostatnio ty tak zrobiles i mnie tez wywalilo :doh!:

Odnośnik do komentarza
Boski podawał parę stron temu. Nie wiem czy patch, czy jakiś dodatek.

 

Widze, że nie ma osoby której nie przeszkodziłem.
Mi nie przeszkodziłeś, bo mnie wywaliło jeszcze w kwalifikacjach :keke:

Ja zainstalowalem ta pierwsza gre co podali na poczatku, do tego tory i nigdy nie mialem problemow z gra. W kazdym razie mnie nie wywala, a mamjeden z tanszych pakietow stalego osiedlowego łącza.

Ale to chyba nie o to chodzi... W czasie wyscigu jak dostaniesz wiadomosc na hamachi wywala cie do pulpitu... Ostatnio ty tak zrobiles i mnie tez wywalilo :doh!:

Aha rozumiem. Z tym sie zgodze.

Odnośnik do komentarza

W sumie bylo nas tylko 6. w treningu bylem 1, w qual bylem 2, w wyscigu przez dlugi czas tez 2, ale nie wiem co sie z johnissem dzialo ze go wyprzedzilem. Chyb amu paliwa braklo na ostatnim okr.

 

U mnie stales bo ci paliwa braklo chyba.

Odnośnik do komentarza

U mnie klasyfikacja wyglądała następująco:

1. Buła

2. Ustian

3. Ja

4. Johniss

5. Artik

Choć wiem, że tak nie było; jako pierwszy przecież skończył u mnie wyścig Johniss, po klasyfikacji bardzo mnie to zdziwiło :-k drugi był Ustian a trzeci Buła, ja czwarty, bardzo dziwne, tak wyglądało to podczas wyścigu, a wyniki mi z kosmosu wyskoczyło.

Najlepsze było 26 sekund Ustiana :lol:

Odnośnik do komentarza
U mnie klasyfikacja wyglądała następująco:

1. Buła

2. Ustian

3. Ja

4. Johniss

5. Artik

Choć wiem, że tak nie było; jako pierwszy przecież skończył u mnie wyścig Johniss, po klasyfikacji bardzo mnie to zdziwiło :-k drugi był Ustian a trzeci Buła, ja czwarty, bardzo dziwne, tak wyglądało to podczas wyścigu, a wyniki mi z kosmosu wyskoczyło.

Najlepsze było 26 sekund Ustiana :lol:

Bardzo niedopracowana ta gra, ale w sumie jest ok. Na pierwszym pomiarze zawsze johniss byl pierwszy na drugim ja z 1:00 przewagi i tak caly czas. Dopiero pozniej niby Johniss sobie stanal jak go wyprzedzilem. chyba bedzie trzeba brac wyniki kazdego zawodnika i porownywac.

Odnośnik do komentarza

A ja jak zwykle zapomniałem o paliwie i zmianie oppon, przez co na pierwszych zakrętach wypadałem za tor :D. Poza tym wszyscy mi niemiłosiernie skakali na ekranie, i nie wiedziałem jak jechać żeby w Was nie przywalić :D. No i ten tor jakiś dziwny jest ;P.

Odnośnik do komentarza

Chyba bedzie trzeba uniewaznic zawody bo Ustian jest pod wplywem alkoholu:)

A ja jak zwykle zapomniałem o paliwie i zmianie oppon, przez co na pierwszych zakrętach wypadałem za tor :D. Poza tym wszyscy mi niemiłosiernie skakali na ekranie, i nie wiedziałem jak jechać żeby w Was nie przywalić :D. No i ten tor jakiś dziwny jest ;P.
Hehe. Gralismy bez wypadkow
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...