Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś dziwny wyścig dla mnie :> Od pierwszego okrążenia bolid Countera nieruchomy stał u mnie tuż przed zakrętem :o Więc albo wjeżdżałem mu w dupsko, albo wypadałem z zakrętu, albo bardzo zwalniałem i traciłem sporo sekund. Strasznie dziwne, u was też stał ? No dodatek pokazywało mi że Wislaken ma przejechane 16 okrązeń, gdy reszta 12 :D

Odnośnik do komentarza

Ja 2 okrążenia przed końcem prowadziłem i na przedostatnim okrążeniu gdy zjechałem do boxu (drugi raz, bo wcześniej już byłem w boxie ale tankowałem na czuja bo coś z licznikiem okrążeń było nie tak) samochód mi stanął 10 metrów przed pit stopem.

Odnośnik do komentarza

Cyknąłem fotkę podczas wyścigu

 

http://img63.imageshack.us/img63/4756/czesionl0.jpg

 

Może na pierwszy rzut oka wydaję się, że jednak mało przeszkadza w jeździe ten bolid, ale:

1. Bardzo irytujące to było, że tylko u mnie występuje taki problem ( chyba tylko u mnie? ale widziałem jak wasze bolidy normalnie jeździły po tamtym miejscu )

2. Trzy razy próbowałem się zmieścić z prawej, między murkiem a bolidem ... i dwa razy się nie zmieściłem :kekeke:

3. Wychodząc z tej pierwszej szykany z dwoma innymi bolidami naprawdę ciężko było mi ominąć go nie uszkadzając innych xD

 

No więc po kilku okrążeniach odpuściłem sobie ściganie na dziś :P. Mam nadzieję, że w następnych wyścigach ominie mnie ten pech.

Odnośnik do komentarza
( chyba tylko u mnie? ale widziałem jak wasze bolidy normalnie jeździły po tamtym miejscu )

U mnie też tak se stanął...

No to przynajmniej jeden pozytyw w tym wyścigu :P Już myślałem, że u mnie jest coś nie tak, że sobie tam stoi xD

Odnośnik do komentarza
szkoda jednak, że coś nie tak było z licznikiem okrążeń :/

Ten licznik, to chyba przez to, że Wislaken ( co widać na screenie ) niby jechał pierwszy i miał przewagę kilku okrążeń nad resztą ( przynajmniej u mnie tak było ) A w rzeczywistości na pewno nie mógł mieć tak wielkiej przewagi i chyba w ogóle nie jechał pierwszy ? :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...