Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

3 miejsce, ale gdyby nie taran Counter, było by wyżej :kekeke: U mnie jego bolid jedzie bokiem xD i zawsze gdy go spotykałem na trasie, oczywiście musiałem w niego ostro przywalić :P Mam nadzieję, że jednak jutro spróbujemy pojechać bez wypadków...

Odnośnik do komentarza

Miałem taki dobry start, a tu nagle wszyscy w dupę mi wjechali i wypadłem poza tor. A na dwa okrążenia chyba przed końcem wywaliło mnie z serwera :/ Jeszcze wcześniej w trakcie wyścigu ktoś na hamachi do mnie zagadał i mi zminimalizowało do windowsa :/ Wkurzyłem się jak cholera

Odnośnik do komentarza
Też bym minął trochę więcej niż dwóch, gdybym wiedział, że zostały włączone wypadki :keke: A tak to po prostu nacisnąłem pedał gazu i wpadłem na tego, kto był przede mną. Ale takiej zadymy na starcie to ja nie widziałem dawno :D.

Nie, nie wiedziałeś :rotfl:

Cały czas ich się domagałeś i pisało jak byk na chacie, że zostały włączone.

Tak w ogóle już na początku było widać, że wszyscy walą w siebie.

Mi nie dałeś rady ;] potem miałeś czarną flagę i po Tobie ;P

Odnośnik do komentarza
Też bym minął trochę więcej niż dwóch, gdybym wiedział, że zostały włączone wypadki :keke: A tak to po prostu nacisnąłem pedał gazu i wpadłem na tego, kto był przede mną. Ale takiej zadymy na starcie to ja nie widziałem dawno :D.

Nie, nie wiedziałeś :rotfl:

Cały czas ich się domagałeś i pisało jak byk na chacie, że zostały włączone.

Tak w ogóle już na początku było widać, że wszyscy walą w siebie.

Mi nie dałeś rady ;] potem miałeś czarną flagę i po Tobie ;P

Wlasnie, ten z czarna flaga gral tak jakby wypadkow nie mial wlaczonych. Przejezdzal po kazdym:)

Odnośnik do komentarza

ja jestem zadowolony z jazdy, 2 miejsce to sukces :D Ostrzegałem, że jak będą włączone wypadki to wyprzedzić mnie będzie bardzo trudno, na dodatek chyba każdy każdemu wjechał w dupe :] Jutro więc trzeba wyłączyć wypadki i gra od razu stanie się przyjemniejsza :]A jako tor proponuje Indianapolis :]

Odnośnik do komentarza
Mi nie dałeś rady ;] potem miałeś czarną flagę i po Tobie

Chyba pomyliłeś mnie z kimś. Nie miałem żadnej czarnej flagi :P. Racja, domagałem się wypadków, ale nie zauważyłem, kiedy pisało, że zostało włączone. Cóż, trudno :).

 

Ja bym optował za Monzą. Tylko nie Indiana :)

Odnośnik do komentarza

Ja miałem czarną flagę zaraz na początku wyścigu za wczesny start (zalagowało lekko), ale, jeśli mnie pamięć nie myli, podczas wyścigu ani razu nikomu nie wjechałem w dupe :].

Co do tory to ja żadnego pomysłu nie mam, poczekam na jakieś propozycje ;).

Odnośnik do komentarza

Gear (bieg) - im większa wartość tym bolid ma większą prędkość max, ale mniejsze przyspieszenie

 

Wings (skrzydła) - im większa wartość tym bolid jest wolniejszy ale wtedy jest większa siła dociskowa i łatwiej pokonywać skręcać(można na większej prędkości pokonać zakręt)

 

Traction(trakcha) - im mniejsza wartość tym formuła reaguje szybciej ale trudniej jest ją opanować podczas jazdy

 

Nie jestem specjalistą, ale mniej więcej to na tym polega.

Odnośnik do komentarza

Ja mimo wszystko jestem za wypadkami. Tak jak wspominał Arti, bez wypadków to już właściwie nie jest F1. Proponuję, by było tak jak wczoraj, że podczas treningów i kwalifikacji nie ma wypadków, a podczas wyścigów już tak.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...