Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz zboaczyłem na skrina i trzeci był jednak Trzmielu ;)

 

Zresztą:

 

 

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a3ab6ec9f6ca964f

 

Ej, ja się tak nie bawię :/. Dojeżdżam na 4 miejscu, parę sekund potem spadam na 5, a u Ciebie jestem szósty. O co kaman? :|. Martina widziałem tylko na początku wyścigu, potem zniknął mi z oczu, a skorupę to zobaczyłem dopiero po wyścigu, jak popatrzyłem się na wyniki...

 

Ta liga to chyba będzie jeden wielki LOL ;].

Odnośnik do komentarza

Ja na pewno byłem 4. Na ostatnim okrążeniu jakiś idiota z niebieską flagą zablokował mnie i wypadłem z trasy, co wykorzystał chyba Trzmielu. Właśnie, trzeba coś robić, żeby egzekwować takie rzeczy jak ustępowanie drogi przez dublowanego i inne. Nie wiem, jakieś karne minuty albo spadek o jedną pozycję.

 

Edit. Tabelka, którą wrzucił Pavulon, jest dobra. Przynajmniej czołówka.

Odnośnik do komentarza

No ludzie, przecież to wszystko widać jeszcze podczas wyścigu. Po lewej stronie skróty nicków dają prawdziwą pozycję. Ja właśnie z tamtąd spisałem wyniki GP Australii. Po za tym, ten który hostował powinien też ogłosić wyniki.

 

Może niech każdy napisze, który dojechał? Przecież to jest niemożliwe, aby dojechać do mety i nie wiedzieć które się ma miejsce...

Odnośnik do komentarza
Ja na pewno byłem 4. Na ostatnim okrążeniu jakiś idiota z niebieską flagą zablokował mnie i wypadłem z trasy, co wykorzystał chyba Trzmielu. Właśnie, trzeba coś robić, żeby egzekwować takie rzeczy jak ustępowanie drogi przez dublowanego i inne. Nie wiem, jakieś karne minuty albo spadek o jedną pozycję.

 

Edit. Tabelka, którą wrzucił Pavulon, jest dobra. Przynajmniej czołówka.

 

 

U mnie byłeś trzeci, a ja czwarty za mną China

Odnośnik do komentarza
Ja na pewno byłem 4. Na ostatnim okrążeniu jakiś idiota z niebieską flagą zablokował mnie i wypadłem z trasy, co wykorzystał chyba Trzmielu. Właśnie, trzeba coś robić, żeby egzekwować takie rzeczy jak ustępowanie drogi przez dublowanego i inne. Nie wiem, jakieś karne minuty albo spadek o jedną pozycję.

 

Edit. Tabelka, którą wrzucił Pavulon, jest dobra. Przynajmniej czołówka.

 

 

U mnie byłeś trzeci, a ja czwarty za mną China

 

U mnie trzeci był Trzmielu :-k.

 

1.Pavlo

2.Johniss

3.Trzmielu

4.Skorupa911

5.Ja

...

 

Tylko że ja dojechałem na czwartej pozycji, a 10 sekund po dojechaniu na mete byłem 5 :|. Jak ktoś jadący za mną, mógł być lepszy ode mnie? Poza tym powtarzam po raz enty, że ja skorupy i martina przez większość wyścigu nie widziałem...

Odnośnik do komentarza

1 Pavlo

2 Ja Na ostatnim okrazeniu wyprzedzilem martina.

3 Martin

4 China (Ze skorupa to byl bug)

5 Skorupa

6 Jakubkwa

7 Arti

8 Boski

 

 

Johniss w ogole nie jechal bo wyszedl z gry.. tak mi pisalo...

 

Mi i Artiemu to sie zgadza... wiec ja nie wiem :D Moze dlatego ze ta sama siec i miasto :D

Odnośnik do komentarza

Dokladnie ja mialem tak jak u Trzmiela. Johniss niby wyszedl na poczatku gry i tyle go bylo. Jakubkwa byl w czolowoce ale bodaj 2 kolka przed meta zjechal na pita i spadl na to 6 miejsce. Widzialem tez na mapie jak 3 [trzmielu] wyprzedzila na zakrecie 2 [Martina] wiec juz nie wiem o co tu chodzi :|.

Odnośnik do komentarza
1 Pavlo

2 Johniss

3 Trzmielu

4 Martin

5 China

6 Skorupa

7 Jakubkwa

8 Arti

9 Boski

 

 

Moim zdaniem tak będą wyglądały oficjalne wyniki :D Ale pewności nikt nie ma... :D

 

 

Ja byłem 5 na 100% bo pokazało, ze 4 ale to był bug bo nie wyprzedziłem China. Acha i u mnie było napisane, ze Johniss i Jakubkwa wyszli wcześniej

 

Czyli według mnie :

1. Pavlo

2. Trzmielu

3. Martin

4. China

5. Skorupa

6. Arti

7. Boski

 

I tak było

Odnośnik do komentarza
Wyniki GP Malezji :

1. Pavlo99 [ McLaren ] - 10 pkt

2. Johniss [ Red (Hot Naughty) Bull ] - 8 pkt

3. Trzmielu [ W-CH ] - 6 pkt

4. Martin_pol [ Adidas69 ] - 5 pkt

5. China [AL OTRO LADO DEL SILENCIO ] - 4 pkt

6. Skorupa911 [ BMW ROTFL ] - 3 pkt

7. Jakubkwa [ Red (Hot Naughty) Bull ] - 2 pkt

8. Arti [ W-CH ] - 1 pkt

9. Boski [ BMW ROTFL ] - 0 pkt

 

 

Klasyfikacja ogólna :

1. Johniss [ Red (Hot Naughty) Bull ] - 16 pkt

2. Pavlo [ McLaren ] - 11 pkt

3. Trzmielu [ W-CH ] - 11 pkt

4. Willow [ McLaren ] - 10 pkt

5. Skorupa911 [ BMW ROTFL ] - 9 pkt

6. China [AL OTRO LADO DEL SILENCIO ] - 8 pkt

7. Martin_pol [ Adidas69 ] - 5 pkt

8. Karolek [adidas69] - 3 pkt

9. Arti [ W-CH ] - 3 pkt

10. Jakubkwa [ Red (Hot Naughty) Bull ] - 2 pkt

11. Boski [ BMW ROTFL ] - 0 pkt

 

Klasyfikacja konstruktorów:

1. McLaren [ Willow & Pavlo ] - 21 pkt

2. Red (Hot Naughty) Bull [Johniss & Jakubkwa ] - 18pkt

3. W-CH [ Trzmielu & Arti ] - 14 pkt

4. BMW ROTFL [ skorupa911 & Boski ] - 9 pkt

5. adidas69 [ karolek & martin ] - 8 pkt

6. AL OTRO LADO DEL SILENCIO [ Vami & China ] - 8 pkt

7. Renault [ pelnaklatka & kolek23 ] - 0 pkt

 

Screen wyników : http://images26.fotosik.pl/10/e0ddfbccfbc5afb8.jpg

 

NEXT RACE : GP Bahrainu - 29.06

 

 

Zobaczcie czy dobrze pkt dodałem :keke:

 

 

A teraz moje wytłumaczenie słabego wyniku :lol: : Nie potrzebnie wziąłem na początek race opony aqua przez co już na stracie spadłem na ostatnią pozycje ... potem zmiana na opony twarde troche odrobiłem do 8 pozycji (nawet byłem przez jakiś czas 8) ale opony się zjechały i zjazd do boksu (zostało 5 lapów) tak więc założyłem softy i wtedy zbliżałem się do Artiego po czym jeden głupi błąd pobocze i już mogłem sobie tylko marzyć o 1 pkt ... Do następnego wyścigu trzeba już na spokojnie przygotować taktykę a nie ustalać setupy na 15 minutowym treningu :)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nagrałem przebieg wyścigu ! I przy okazji znalazłem tam jak China we mnie uderzył ;]

 

Plik należy wrzucić do : MiniRacingOnline\MiniRacingOnline\Repeticiones i potem odpalić w MRO - Obejrzyj powtórkę ! Możemy wybrać którego zawodnika chcemy oglądać (domyślnie page Up , page Down) jeśli macie inaczej poszukajcie w opcjach jakie macie klawisze ! Od next race zanim podam oficjalne wyniki będą przeglądał nagranie i za każdą kolizję (wjechanie w zad ,wyjazd z boksu i nie przepuszczenie,wyjazd z pobocza) będę dawał karę 10 sec !

 

Link do powtórki : http://files.filefront.com/Sepang+27+06+20...;/fileinfo.html

 

Miłego oglądania :keke:

 

Boski, ja byłem piąty :]. Skorupa mnie wyprzedził dzięki bugowi ;].

 

Przejrzyj powtórkę jeśli okaże się ,że Skorupa Cię nie wyprzedził daj znać to też obejrze i skoryguje :)

 

Polecam ściągnąć update do najnowszej wersji ! http://miniracingonline.com/descargar.php?Id=2

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...