Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zawiadomić ,że dzisiejsze GP będzie wyglądać troche inaczej :

 

Trening (dla chętnych) : 20:00

Wyłączenie możliwości wchodzenia nowych graczy : 20:10

Kwalifikacje : 20:15

Wyścig : 20:30

 

Pozdrawiam i mam nadzieje ,że Henkel hostował ;]

Odnośnik do komentarza

A ja uwazam ze jest bardzo fajnie.. Dobrze zorganizowane zespoly (W-CH) potrafia dobrac odpowiednio czas i byc na torze o wyznaczonej porze :D

 

Dzisiaj wyscig bardzo udany...

 

Trzmielu 2 miejsce czyli 8pkt

Arti CHYBA 7 miejsce czyli 2 pkt

 

A to daje nam 17 punktow w generalnej klasyfikacji zespolow i 2 lokate :D

 

PS. Juz trwaja kolejne treningi na torze w Bahrainie :kekeke:

Odnośnik do komentarza
To my poprosimy wyniki GP w Malezji i klasyfikację generalną kierowców jak i konstruktorów ;)

Pzdr ;)

 

Ktoś w ogóle zrobił screena wyników?

 

Napiszę to kolejny raz, ale naprawdę to jest megawkurzające... Jeśli ktoś jest szybszy to go przepuszczajcie, bez żadnej blokady, walki czy Bóg wie czego jeszcze :|. Druga sprawa to wjeżdżanie w dupę na starcie. Startowałem z trzeciego miejsca i spadłem na przedostatnie (?) przez to, że prawie wszyscy we mnie wjechali. Jeśli nie umiecie skręcać, to nie jedźcie ;).

 

Acha, mnie się wydaje, że byłem 4, bo przez większość wyścigu byłem właśnie na tej pozycji (przede mną chyba Trzmielu, a za mną bodaj Arti), a dojechałem jakoby na 5 miejscu a przede mną był Skorupa, którego nick zobaczyłem na koniec wyścigu... :|. Bug jakiś? :/.

Odnośnik do komentarza
To my poprosimy wyniki GP w Malezji i klasyfikację generalną kierowców jak i konstruktorów ;)

Pzdr ;)

 

Ktoś w ogóle zrobił screena wyników?

 

Napiszę to kolejny raz, ale naprawdę to jest megawkurzające... Jeśli ktoś jest szybszy to go przepuszczajcie, bez żadnej blokady, walki czy Bóg wie czego jeszcze :|. Druga sprawa to wjeżdżanie w dupę na starcie. Startowałem z trzeciego miejsca i spadłem na przedostatnie (?) przez to, że prawie wszyscy we mnie wjechali. Jeśli nie umiecie skręcać, to nie jedźcie ;).

 

Acha, mnie się wydaje, że byłem 4, bo przez większość wyścigu byłem właśnie na tej pozycji (przede mną chyba Trzmielu, a za mną bodaj Arti), a dojechałem jakoby na 5 miejscu a przede mną był Skorupa, którego nick zobaczyłem na koniec wyścigu... :|. Bug jakiś? :/.

 

Ja nie jezdze w waszej lidze ale dam wam rade albo organizatorowi ktora rozwiaze problem zderzen. WYLACZCIE OPCJE CRASHES. Wtedy o wiele lepiej sie jezdzi i wygrywa najszybszy a nie ten co najlepiej blokuije :>. Sprobujcie.

 

P.S. Jest w jakims teamie wolne miejsce ???

Odnośnik do komentarza
To my poprosimy wyniki GP w Malezji i klasyfikację generalną kierowców jak i konstruktorów ;)

Pzdr ;)

 

Ktoś w ogóle zrobił screena wyników?

 

Napiszę to kolejny raz, ale naprawdę to jest megawkurzające... Jeśli ktoś jest szybszy to go przepuszczajcie, bez żadnej blokady, walki czy Bóg wie czego jeszcze :|. Druga sprawa to wjeżdżanie w dupę na starcie. Startowałem z trzeciego miejsca i spadłem na przedostatnie (?) przez to, że prawie wszyscy we mnie wjechali. Jeśli nie umiecie skręcać, to nie jedźcie ;).

 

Acha, mnie się wydaje, że byłem 4, bo przez większość wyścigu byłem właśnie na tej pozycji (przede mną chyba Trzmielu, a za mną bodaj Arti), a dojechałem jakoby na 5 miejscu a przede mną był Skorupa, którego nick zobaczyłem na koniec wyścigu... :|. Bug jakiś? :/.

 

Ja nie jezdze w waszej lidze ale dam wam rade albo organizatorowi ktora rozwiaze problem zderzen. WYLACZCIE OPCJE CRASHES. Wtedy o wiele lepiej sie jezdzi i wygrywa najszybszy a nie ten co najlepiej blokuije :>. Sprobujcie.

 

P.S. Jest w jakims teamie wolne miejsce ???

 

Ja jestem za, ale organizator i większość zawodników zapewne się nie zgodzi, bo przecież gra musi być realna. Wolę grać trochę odbiegając od realizmu, niż wkurzać się po każdym wyścigu...

 

Kto był drugi i trzeci?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...