Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

Gun to nie może być tak, że dla Twojej przyjemności będę innych jej pozbawiał. Tylko Ty masz lagi :( Reszcie dobrze i ładnie chodzi nawet przy 13 zawodnikach :)

 

Ale czy naprawdę nei można jeździć po 9 osób? :/. Poza tym grając w 12 czy 13 ZAWSZE ktoś zaraz odpadnie i zostaje koło 9... :]. Można chociaż spróbować z grą w 8 :). Nie moja wina że mam takiego słabego Neta ;P.

Odnośnik do komentarza
Btw, nieważne jak, ale ważne, że wygrywam

Powiedział Pavlo, który gotów był zabić innych za blokowanie etc. :keke:

Miałem co innego na myśli :>

Ważne, że jeżdżę w miarę czysto (przynajmniej tak mi się wydaje)m ale nie odbija się to na wynikach :]

 

Aha, i dalej jestem gotów zabić za blokowanie etc... ;):keke:

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie mam problemy. Pisze mi coś z portem 6500 tcp i że antywir mi blokuje. Tylko że wyłączam antywira i firewalla i nadal to samo. Chyba po prostu ten port jest zablokowany przez admina w akademiku. Innego wytłumaczenia nie znajduje;/

Odnośnik do komentarza
Aha dzięki. To my może się pościgamy? O której?

 

Oni tam się co chwilę ścigają, na ogół osoba, która hostuje ma na niku napisane HOST, czy coś podobnego. Jak coś to możesz do kogoś tam zagadać i się zapytać, gdzie grają. Nikt nie powinien robić problemów i poda, czy i u kogo grają. Teraz np hostuje Demon 5.70.62.158.

 

Ja też bym właśnie z chęcią pograł, a skoro do pucharu dołączyć sie nie da, to można postawić grę dla pozostałych i grać 4fun.

Zastanawiam się tylko czy konieczne jest granie przez hamachi? Bo przecież w grze zawsze jest kilka serwerów i można na nie bez problemu wejść.

Nie każdy może wejść na te servery, ja np nie mogę wejść na żaden.

 

 

PS. z tych sieci osoby offline są wyrzucane, więc trzeba wchodzić praktycznie za każdym razem wchodzić jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

Sorry, że ciągle się o coś pytam, ale głupi jestem :D.

 

Wchodzę do hamachi, loguję się na jeden z serków, co podał og02r, wchodzę do MiniRacing i nie mogę wejść do żadnej z rozgrywanych gier. Klikam na jakąś, czekam chwilę i pisze że nie udało się połączyć, itd. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Sorry, że ciągle się o coś pytam, ale głupi jestem :D.

 

Wchodzę do hamachi, loguję się na jeden z serków, co podał og02r, wchodzę do MiniRacing i nie mogę wejść do żadnej z rozgrywanych gier. Klikam na jakąś, czekam chwilę i pisze że nie udało się połączyć, itd. O co chodzi?

 

 

też mam taki sam problem ;/

Odnośnik do komentarza

No to sobie pograłem przez Hamachi :/ Właśnie chciałem wejść, wpisałem ip og02ra z Hamachi, zaczęło się łączyć i podczas ładowania wyskoczył mi błąd aplikacji. Kiedyś takie same problemy miałem z golfem i nie udało mi się ich rozwiązać. Co ciekawe grając w Wormsy nie było problemu.

 

@martin: skopiuj ip og02ra, które przydzieliło mu Hamachi, i wklej je do odpowiedniego pola w grze. W oknie wyboru gry na dole, troche po lewej masz miejsce na IP, pole z portem zostawiasz puste. Powinno zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Sorry, że ciągle się o coś pytam, ale głupi jestem :D .

 

Wchodzę do hamachi, loguję się na jeden z serków, co podał og02r, wchodzę do MiniRacing i nie mogę wejść do żadnej z rozgrywanych gier. Klikam na jakąś, czekam chwilę i pisze że nie udało się połączyć, itd. O co chodzi?

 

 

też mam taki sam problem ;/

 

Tam na dole masz okienko by wpisac ip, wpisujesz IP z hamachi osoby, która hostuje. U góry zaznaczasz join i dajesz next.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...