Skocz do zawartości

Manchester City


Jahu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak autor ma ochotę pisać, to niech pisze, widać jakiś progres. Jedna rada ode mnie - tam gdzie nie trzeba, nie wstawiaj screenów, jak na przykład przy informacjach o nagrodach czy losowaniu. Wystarczyłaby krótka informacja, mi tam na przykład niekoniecznie chce się klikać w każdy link.

Odnośnik do komentarza

A właśnie że nie :P. Bo szejki mają mało kasy, a wszystkiego nie da się o tak wygrać trzeba jeszcze umieć grać :)

 

W 11 Kolejki znaleźli się prawie wszyscy moi zawodnicy coś pięknego oto ta 11: http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0910/111218.jpg

 

Przed meczem z WBA, dowiedziałem się że Milner wraca do zdrowia , ta wiadomość mnie bardzo ucieszyła jeszcze jedna dobra informacja Lacina Traore strzelił 4 gole w swojej reprezentacji! cudownie

 

 

5 Kolejka Pl

M.City- WBA

12.09.10

Skład: ( 83 Min Traore) Hart Srna Toure Boateng Bridge Barry Y. Toure Johnson Balloteli Silva Tevez

Wynik I Statystyki

Gole i Min: 19 Tamas (kar), Silva 47

 

Joe Hart dostał bardzo nieprzyjemnej kontuzji nie zagra aż przez 6 tygodni Jezu pomyślałem złamany nadgarstek , k***a mać!, trudno tam nie powino być karnego oj sędzio sędzio chyba se już nie posędziuje kalosz jeden... , City 2 w tabeli prowadzi MU. Ale my walczymy będzie dobrze

 

W następnym meczu ingorujemy swoją przygodę w LE , z Atletico Madryt niech moc będzie z nami!

Odnośnik do komentarza

A właśnie że nie :P. Bo szejki mają mało kasy, a wszystkiego nie da się o tak wygrać trzeba jeszcze umieć grać :)

 

 

Bez przesady. Każdy, nawet początkujący wygrałby MC wszystko co jest możliwe. Na starcie MC to samograj.

 

PS. Poczytaj inne opki.

Odnośnik do komentarza

słuchaj , ja grając Saint-Etienne (prognoza mediów: 15.miejsce) w 1.sezonie wygrałem lige mając ponad 15 pkt przewagi oraz wygrałem puchar francji, to jak można nie wygrywać MC ? no nie da się, nawet jak ustawisz taxe 442 i wszystko normal i heja.

Odnośnik do komentarza

Chyba Panowie zapomnieli, że to przede wszystkim autorowi ma gra sprawiać przyjemność, jedni lubią wygrywanie wszystkiego mocnym klubem, inni budowanie mocnego zespołu od podstaw :>

 

inna sprawa, że karierę faktycznie można by ją prowadzić o wiele staranniej, bo ta odrzuca od czytania

Odnośnik do komentarza

Wybrałem ten klub bo po prostu chcę mieć przyjemność wygrać tym klubem LM. I przyznaje się lubię mieć dużo kasy w klubach w niczym mi to nie przeszkadza , a jak się kupi trochę piłkarzy to tym lepiej dla klubu:). Donkey uspokoję cię to karierę będę kontynuował dłużej. Z Tottenhamu musiałem zrezygnować na rzecz MC, i FM 10. Postaram się bardziej postarać w prowadzeniu opka ;)

Odnośnik do komentarza

Ja polecam zagrać AJ Auxerre.Klub z ambicjami, a do tego z uaktualnienie gra w lidze mistrzów i nie jest jakąś wielką potęgom i można sobie przyjemnie pograć mając satysfakcję z gry. ;)

Czekam niecierpliwie na TWOJEGO opka z tym klubem w roli głównej, a autorowi proponuję dać spokój. Jeśli czuje radochę z grania MC, niech gra...

Odnośnik do komentarza
Czekam niecierpliwie na TWOJEGO opka z tym klubem w roli głównej, a autorowi proponuję dać spokój. Jeśli czuje radochę z grania MC, niech gra...

 

Nie będę opisywał mojej kariery,ponieważ jestem już w połowie 5 sezonu a do tego obecnie gram Lechem.

Odnośnik do komentarza

I nadszedł 1 mecz w Lidze Europejskiej zmierzymy się od razu na Dzień Dobry , z obrońcą tytułu... Pięknie pomyślałem sobie a Joe nie może grać obyśmy tylko nie przegrali..

 

 

1 Mecz Fazy Grupowej LE

Manchester City- Atletico Madryt

17.09.09

Skład: Enyeama Srna Boateng Toure Bridge Barry Toure Johnson Balloteli Silva ( Traore)Tevez

Wynik i Statystyki

Gole i Min: 2 Min Balloteli, 18 Min Oper 25 Min Silva! 47 Min Traore! 55 Min Simao

 

Po pierwszej połowie prowadziliśmy 2-1 , zawodnikiem który przerwał dobrą serię Vicente był Oper debiutant w 18 min gry. Ale później odp Silva i sędzia niedługo zakończył 1 połowę. W przerwie zdecydowałem się że na boisku pojawi się Lacina Traore to jego debiut , w barwach MC ! Ale akcja ale gol Traore!! Vicent wybija piłkę ta trafia do Lacina który nie był na spalonym on jest sam na sam z Asenjo i gollllllllllllll!!!. Cudowny debiut Traore potrzebował zaledwie 2 Min żeby strzelić gola w debiucie Cud, Miód Malina!. I koniec MC zwycięski brawo, brawo , brawo panowie pokazaliście dziś całą swoją klasę!

 

 

6 Kolejka PL

Aston Villa- Manchester City

20.09.09

Skład: Enyeama Srna Boateng Toure ( Kolarov)Bridge Barry Toure Johnson Balloteli Silva ( Traore)Tevez

Gole i Min: Silva 8 Min, 43 Min Absolsen.., 68 Min Silva!

Wynik i Statystyki

Szybko moi przyjaciele strzelili bramkę ale , tuż przed przerwą Aston Villa wyrównała cudowny gol z wolnego załatwił sprawę. I znowu Traore ratuję mi dupę wywalcza karnego którego na 2 bramkę w tym meczu zamienia Silva brawo Lacina! W 86 Min Yaya Toure popycha przeciwnika , ten się przewraca jaka decyzja arbitra? Rzut karny!!!, nie ch*** pomyślałem sobie nie wydrzesz mi tego zwycięstwa!. A. Johnson jeszcze wygrania sędziemu co o nim myśli i dostaję żółtą kartkę... John Carew kontra Vicent Enyeama , modlę się żęby Vicent to obronił..., a Carew co robi? strzela w sam środek bramki Vicent wybija to przed siebie brawo!!! I koniec moi podopieczni wywożą z Villa Park 3 Pkt, wielkie brawa dla nich!

Odnośnik do komentarza

Właśnie odbył się mecz P. Ligi Manchester City zwycięski!. Oto wynik tego spotkania: 3-0. Bardzo dobry mecz panowie cudownie zagraliście szczególne uznanie do formacji ofensywnej kieruje. Kolarov, i Kolo Toure, nie zagrają kolejno przez 2 tyg, i 7 dni szkoda tej straty. Szejk złożył ofertę za Gerarda Pique w wysokści 45 mln E.

 

 

7 Kolejka Pl

Tottenham- Manchester City

26.09.09

Skład: Enyeama Srna Boateng Lescot Bridge Toure Barry Johnson Silva Milner ( Traore)Tevez

Wynik i Statystyki

Gole i Min: 27 Min Silva, 34 Min Lennon, 59 min Defoe..., 68 Min Modric

 

Przed meczem odbyło się losowanie 4 rundy P. Ligi Manchester City zagra z Birmingham, mecz odbędzie się 28.10 na stadionie City of Manchester Stadium. Jednym z najciekawszych meczów tej rundy będzie starcie Chelsea z Arsenalem. Cudowna akcja bramkowa mojego zespołu Yaya Toure do Barrego ten wrzuca piłkę cudownym prostopadłym crosem w pole karne Silva mija Cudiciniego i strzela do pustej bramki 5 gol Silvy w tym sezonie!

i stało się... 1 porażka MC w tym sezonie staje się faktem lepszy okazuje się rywal z Londynu. Mogę tylko przeprosić kibiców i liczyć na to że nadal będą z drużyną ten zespół się dopeiro zgrywa więc potrzebuję trochę czasu, ale obiecuję że w rundzie rewanżowej pokonamy już Koguty... jeszcze raz przepraszam...

Spadamy na 4 miejsce w tabeli. Mam 2 Pkt straty do lidera z United...

Menadżerem miesiąca zostaje : David Moyes

Piłkarzem miesiąca zostaje: Steve Pieenar

Barcelona zakceptowała ofertę za Pique w wysokości 50 Mln Euro, cudownie!

Odnośnik do komentarza

2 Mecz Fazy Grupowej LE

1.10.09

Stabek- Manchester City

Wynik i Statystyki

Skład:Enyeama Srna K.Toure Boateng Bridge Y.Toure Barry ( Traore)Johnson Silva Milner Tevez

Gole i Min: 1 Min Silva, 12 Min Tevez,

 

Cudownie zaczęli moi podopieczni 1 minuta i gol już tak szybko aż sam byłem źdźiwiony gollllllllllllll xd. Vicent kopie piłkę do przodu Tevez ściga się z obrońcą , ten wyciąga nogę Carlos się przewraca jaka decyzja arbitra, spogląda na liniowego rzut karny!. Sam poszkodowany zdobywa gola. No teraz już Stabek musi powalczyć jeśli chcę urwać remis... I koniec City zwycięskie i prowadzi w grupie F, z kompletem punktów wielkie brawa dla moich podopiecznych, a szczególnie dla Teveza!.

 

 

8 Kolejka Pl

4.10.09

Manchester City- Blackpool

Wynik i Statystyki

Skład: Enyeama Srna K.Toure Boateng Bridge Y.Toure Barry Traore Silva Milner Tevez

Gole i Min: 17.19,28,34 Min Tevez X 4, 36 Min Ormerod

 

Cudowny, nieprawdopodobny, piękny , wspaniały. Nie mam po prostu słów na grę Teveza w tym meczu, po prostu zagrał tak że ręce same składają się do oklasków. 4 Gole w 16 Min , to robić umieją tylko mistrzowie jeszcze raz brawo brawo brawo!. Manchester City awansuję na 3 miejsce w tabeli. Tevez Fenomen!

 

W 11 Kolejki znalazło się 2 moich zawodników a są to Kompany, i Tevez!

Odnośnik do komentarza

9 Kolejka Pl

19.10.09

Manchester City- Fulham

Wynik i Statystyki

Skład: Enyeama Srna Toure Boateng ( Kolarov)Bridge Toure Barry Johnson Silva Milner Traore

Gole i Min: 21 Min Johnson 45 Min Traore 68 Min Milner

 

Tracimy bramkę ...., i od 21 min przegrywamy z Fulham 1-0 , każe grać zespołowi ofensywnej kaman chłopcy!. Gdy już szykowałem się do zejścia do szatni i opierdzielenia moich zawodników nadeszła 45 Min, Srna zagrywa piłkę w pole karne tam do główki skarzę Traore , i golllllllll. Wyrównujemy wynik spotkania do przerwy 1-1. Toure, Barry prostopadła piłka 40 metrowa do Milnera ,ten jest sam na sam z i gollll City prowadzi!!!. I koniec spotkania MC po zaciętym meczu pokonuję Fulham 2-1!. Bridge nie zagra przez 13 dni nadwyrężony kark..

 

1.1-10 , na City Of Manchester Stadium zawita Alexis Sanchez kupiony z Udinese za 18,5 Mln Ojro!

 

 

3 Mecz Fazy Grupowej LE

22.10.09

MC- Besiktas

Wynik i Statystyki

Skład: Enyeama Srna Toure Boateng Kolarov Toure Barry Johnson Silva Milner ( Balloteli)Traore

Gole i Min: 44 Min Tekke, Johnson 46 Min 72 Min Balloteli 86 min Sivok

 

Wrzutka w pole karne Vicentowi wylatuję piłka z rąk wprost pod nogi Tekke a ten ze stoickim spokojem pakuję ją do siatki... 46 Min kontra City Silva do Adama Johnsona i gol na szatnię, 1-1!. Barry , do Silvy ten podanie do nogi do Mario, on wychodzi sam na sam z bramkarzem i gollllllll, Super rezerwowy Mario Balloteli! , 2-1! Ale mecz na City Of Manchester Stadium ledwie zdążyłem pocieszyć się ze zdobytej bramki a tu Besiktas ją zdobył... Quaresema z rogu, do piłki wyskakuję Sivok, i zapewnia punkt Besiktasowi. Manchester City- Besiktas 2-2, City liderem grupy z 7 punktami.

 

Wieczorem opis Derb Manchesteru!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...