Skocz do zawartości

Gramy amatorsko!


Sil

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam to o ile nie zagrał x minut.

 

I na wypożyczenie do Niemiec też chciał iść, bo my przy granicy mamy w 7 i 8 lidze niemieckiej sporo Polaków, nawet trener jest Polakiem. Tam dostajesz 300 euro miesięcznie, a to robi różnicę ;).

Odnośnik do komentarza

w niektórych przypadkach jest związany umową, np. jeżeli pracuje w danej firmie XXX która ma pod sobą swój klub KS XXX ale to zupełnie inna rzecz

 

mi jedynie chodzi jak psiałem 1 post ile można za takiego zawodnika zaproponować kwotę w Euro do klubu do którego jedzie


A ja o żadnej deklaracji nie pisałem


Gość jest naszym zawodnikiem i na 1 rok wyjeżdża do Niemiec i chce tam w tym okresie grać w klubie

Odnośnik do komentarza

No to najprosciej - zaproponowac mozna tyle ile sie chce :) Jak druga strona sie zgodzi, to prosze bardzo.


Ale jakbym byl dzialaczem klubu z zagranicy, to bym doczytal ze nie ma za co placic i jedyna kwote na jaka bym sie zgodzil to by bylo jakies 0 euro :)

Odnośnik do komentarza

No to najprosciej - zaproponowac mozna tyle ile sie chce :) Jak druga strona sie zgodzi, to prosze bardzo.

Ale jakbym byl dzialaczem klubu z zagranicy, to bym doczytal ze nie ma za co placic i jedyna kwote na jaka bym sie zgodzil to by bylo jakies 0 euro :)

 

W tym momencie sobie tam nie pogra, bo karta zawodnika jest własnością klubu ;) A jeżeli jest własnością klubu, to zawodnik nie może rozegrać żadnego meczu przez rok, po tym czasie karta przechodzi na jego ręce.

Nie ma określonej kwoty jaką możesz chcieć. Zawodnik jest wart tyle, ile ktoś jest w stanie za niego wyłożyć. W B klasie za kartę zawodnika (juniora) płaciliśmy nawet koło 200-300 zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...