Skocz do zawartości

Karty graficzne


Rekomendowane odpowiedzi

REKOMENDOWANE WYMAGANIA:

 

Windows XP

Intel Pentium IV 3.0GHz or AMD Athlon 64 lub odpowiedni

1GB RAM

6.5GB wolnego miejsca na dysku

8x DVD-ROM Drive

Karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c . 256MB Pixel Shader 3.0 (ATI x1600 or NVidia

6800 GT/GS or better)

Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c

DirectX 9.0c lub wyższy

Multiplayer: TCP/IP Szerokopasmowe połączenie internetowe

Pad kompatybilny z Windowsem

Rozdzielczość minimalna ekranu 1280 x 720

 

Chodzi o PES'a 08, więc nie wiem o czym mowa ;)

Ja spokojnie gram na GeForce 7600GT ;).

Odnośnik do komentarza
REKOMENDOWANE WYMAGANIA:

 

Windows XP

Intel Pentium IV 3.0GHz or AMD Athlon 64 lub odpowiedni

1GB RAM

6.5GB wolnego miejsca na dysku

8x DVD-ROM Drive

Karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c . 256MB Pixel Shader 3.0 (ATI x1600 or NVidia

6800 GT/GS or better)

Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c

DirectX 9.0c lub wyższy

Multiplayer: TCP/IP Szerokopasmowe połączenie internetowe

Pad kompatybilny z Windowsem

Rozdzielczość minimalna ekranu 1280 x 720

 

Chodzi o PES'a 08, więc nie wiem o czym mowa ;)

Ja spokojnie gram na GeForce 7600GT ;).

Na 7600GT PES 2008 na full detlach troszkę wolno chodzi, ale karta też nie jest już nowa... Jednak jestem bardzo zadowolony z tej karty

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie mam problem i nie umia go rozwiazac :) Spedziłem już dwa dni guglając i nic konkretnego. Otóż mam ATI Radeon X1300 - zawsze działał bez zarzutów, aż ostatnio podczas wykorzystywania go do akceleracji w pewnym momencie wykonuje reset samego siebie. Sugerowaloby to ze sie przegrzewa, ale sprawdzilem - temperatury sa w normie. Ekran robi sie czarny, za chwile wraca do gry, gram przez 30 sek znow czarny i potem out do desktopu i zadna grac 3d juz nie startnie. Odpowiada za to VPU Recovery - ze niby sie caly sytem dzieki temu nie resetuje. Ale jak temu zapobiec?

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanko.

Wczoraj - po raz pierwszy i to w szczególnych okolicznościach (bitwa z jedną z frakcji, przy pozostałych wszystko ok) podczas gry w zmodowanego Rome:TW pojawił mi się bardzo nieładny błąd nv4_disp. I to błąd powtarzający się w ponownych próbach tejże bitwy, jednak nie w tym samym czasie - ot losowo. Raz na końcu raz po minucie.

Efektem jest wywalenie wszelakich ustawień graficznych w kosmos, zablokowanie komputera na które pomaga tylko twardy reset. Na forum dot. gry i moda nie ma nic na ten temat. Przeszukałem google i co link to inny pomysł na zaprawienie tego błędu. Mam najnowsze sterowniki, karta dotychczas sprawowała się bez zarzutu i jak mówię - pojawia się tylko w tej jednej grze i w ściśle określonych okolicznościach :-k Najczęściej pojawiającym się rozwiązaniem jest użycie Driver Cleanera, ale jak przeczytałem readme do niego i instrukcję obsługi to pachnie mi to ropieprzeniem komputera w drzazgi ;) przy najmniejszej pomyłce.

Jakieś pomysł jak się pozbyć błędu nv4_disp? Albo jakiś programik do sprawdzenia czy z karta wszystko ok/wyczyszczenia sterów (może jakieś paprochy z poprzednich driverów zostały :-k)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...