Skocz do zawartości

Karty graficzne


Rekomendowane odpowiedzi

No instrukcja jest przerażająca ;) ale spróbuję, zobaczymy co wyniknie. Ciekawi mnie, że trafia się to w dość starej grze nie mającej jakiś wielkich wymagań :-k I jaki jest w ogóle powód takiego błędu :-k

Może obniż suwak przyspieszenia sprzętowego? U mnie było to jedyne wyjście w przypadku powrotu do Torment'a :D

Odnośnik do komentarza
Może obniż suwak przyspieszenia sprzętowego?

Taką rade dał mi Microsoft po zgłoszeniu błędu, ale że ich rady czytam z przymrużeniem oka, to nawet nie próbowałem. Ale skoro Tobie pomogło... Hmm :-k

mod jest niedopracowany

Może, ale wątek tego moda ma 19 stron na forach TW i nie ma nic na temat nv4_disp, więc mało prawdopodobne.

Nic, w domu i tak będę dopiero w przyszły piątek to wypróbuję Waszych rad i zobaczymy jaki będzie efekt.

Odnośnik do komentarza
POtrzebny raczej do gier ale żeby nie musiał go zmieniać za rok.

 

Cholera wie co będzie za rok.

Do gier ja osobiście bym brał E8400.

 

Z związku z tym chcę wymienić także zasilacz, ponieważ obecny może sobie z nią nie poradzić (Power Supply Silent Series z mocą 350w).

Co polecacie ? Mój komp to : Amd Athlon 64 4000 + (2.10 ghz x2), 2 gb ramu, dysk 500 gb.

 

To:

http://zenfist.pl/modecom-mc400atx-20-pfc-p-207.html

Lub to:

http://zenfist.pl/amacrox-warrior-ax450pnf...00w-p-1027.html

Odnośnik do komentarza

Otóż ta wersja tak naprawdę jest porównywalna z 9600GT. Co prawda ma więcej ROP-ów względem mocniejszej wersji z 512 MB pamięci, ale dość mocno przycięte zegary (ze względu na G80, a w wersji 512 jest to chip G92, a więc i 90 nm vs 65 nm w przypadku 8800GTS 512) i dość mocno zmniejszona ilość shaderów spowalnia tę kartę i wersja z 512 MB jest zwyczajnie lepsza.

Za 9600 GT w porównaniu do GF 8800GTS 320 MB przemawia niższy proces technologiczny, wyższe zegary.

Odnośnik do komentarza
Otóż ta wersja tak naprawdę jest porównywalna z 9600GT. Co prawda ma więcej ROP-ów względem mocniejszej wersji z 512 MB pamięci, ale dość mocno przycięte zegary (ze względu na G80, a w wersji 512 jest to chip G92, a więc i 90 nm vs 65 nm w przypadku 8800GTS 512) i dość mocno zmniejszona ilość shaderów spowalnia tę kartę i wersja z 512 MB jest zwyczajnie lepsza.

Za 9600 GT w porównaniu do GF 8800GTS 320 MB przemawia niższy proces technologiczny, wyższe zegary.

Opinie na stronach niemieckich sa zachęcające. Nie pozostaje nic innego jak zobaczyc ją "w praniu" po czym ewentualnie sprzedać i kupić wersję GTX :D

Odnośnik do komentarza

W sumie za 190 zł sie opłaca bardzo, jednak jak mówię, jeśli miałbym w tej samej cenie wybierać między 96GT a 88GTS 320/640 MB, to brałbym tę pierwszą :)

 

 

EDIT: Maku23, jeśli jednak nie masz na tyle dużo pieniędzy, żeby brać 8800GT 512 MB, to weź tego GeForce'a ( http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-630 ), na pewno będziesz zadowolony, a w tej cenie ta karta z takim chłodzeniem to po prostu rarytas ;]

Odnośnik do komentarza
Otóż ta wersja tak naprawdę jest porównywalna z 9600GT. Co prawda ma więcej ROP-ów względem mocniejszej wersji z 512 MB pamięci, ale dość mocno przycięte zegary (ze względu na G80, a w wersji 512 jest to chip G92, a więc i 90 nm vs 65 nm w przypadku 8800GTS 512) i dość mocno zmniejszona ilość shaderów spowalnia tę kartę i wersja z 512 MB jest zwyczajnie lepsza.

Za 9600 GT w porównaniu do GF 8800GTS 320 MB przemawia niższy proces technologiczny, wyższe zegary.

Opinie na stronach niemieckich sa zachęcające. Nie pozostaje nic innego jak zobaczyc ją "w praniu" po czym ewentualnie sprzedać i kupić wersję GTX :D

 

Mam GF8800 w wersji 320 mb i włączyłem sobie Stalkera CS na DX10 na full detalach... mam slajdy :)

Do tej pory wyciągała na wszystkich grach maximum (przy E8400 i 3 gb ram ddr2).

 

Czekam teraz co zaproponują giganci przy prezentowaniu nowej hiper boskiej technologii... i może się skuszę jak ceny spadną (jak gf 8800 czy nawet GF260/280).

Odnośnik do komentarza
Do tej pory wyciągała na wszystkich grach maximum (przy E8400 i 3 gb ram ddr2).

Na jakiej rozdziałce grałeś? Jakiej firmy masz 8800GTS?

 

Grałem najczęściej na 1024x768 ew. 1280x1024 (choć to rzadziej, bo przy mojej 17-stce nie muszę więcej). A 8800 mam od MSI (wersja podkręcona już fabrycznie).

 

PS. Wcześniej grałem na niej w Crysisa ale tylko pod DX9 i dawała radę na naprawdę niezłych detalach i wszystkich wodotryskach. Myślę, że nie radzi sobie z tymi wszystkimi bajerami, które daje DX10 (shadery i inne cuda)...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...